صفحه 120 از 364 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام.
    من برای یکی از ژورنال های اشپرینگر مقاله ای رو فرستاده بودم که Major Revision خورده بود.

پس از ارسال مجدد مقاله، حدود یک ماه در وضعیت Editor Assignment Pending بود.
    الان شده Editor Invited !!

منظور این آخرین وضعیت چیست و چه فرقی با وضعیت قبلی داره؟
    متشکرم.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mazahery نمایش پست ها
    سلام.
    من برای یکی از ژورنال های اشپرینگر مقاله ای رو فرستاده بودم که Major Revision خورده بود.

پس از ارسال مجدد مقاله، حدود یک ماه در وضعیت Editor Assignment Pending بود.
    الان شده Editor Invited !!

منظور این آخرین وضعیت چیست و چه فرقی با وضعیت قبلی داره؟
    متشکرم.
    شما نباید ارسال مجدد میکردید. باید در قسمت revision مقاله را ارسال میکردید که احتمالا هم منظورتون از ارسال مجدد همینه. درسته؟
    اگه مقاله را درست ارسال کرده باشید، دیگه به این statusها زیاد اهمیت ندین. چون 2 حالت هست. یا این مدیریت این مجله خیلی بی سر و سامان هست که متاسفانه کاریش نمیشه کرد.. یا این چیزهایی که شما تحت عنوان تغییر وضعیت میبینید ی چیز ظاهری و سیستمی هست و منظور خاصی نداره. یعنی اینکه مقاله به همان ادیتور ارسال و ادامه فرایند انجام خواهد شد. در کل زیاد حساس نباشید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    شما نباید ارسال مجدد میکردید. باید در قسمت revision مقاله را ارسال میکردید که احتمالا هم منظورتون از ارسال مجدد همینه. درسته؟
    اگه مقاله را درست ارسال کرده باشید، دیگه به این statusها زیاد اهمیت ندین. چون 2 حالت هست. یا این مدیریت این مجله خیلی بی سر و سامان هست که متاسفانه کاریش نمیشه کرد.. یا این چیزهایی که شما تحت عنوان تغییر وضعیت میبینید ی چیز ظاهری و سیستمی هست و منظور خاصی نداره. یعنی اینکه مقاله به همان ادیتور ارسال و ادامه فرایند انجام خواهد شد. در کل زیاد حساس نباشید
    بله تو قسمت revision مجددا فایل هارو آپلود کردم.
    status الان هم در بخش revision هست.

گفتم احتمالا پس از فرستادن اصلاحات، یکسری مراحل جدید دیگری هم در پروسه داوری داره که در جریانش نیستم.

Junior Member

سلام تو ژورنالهای الزویر اکثرا زمان داوری رو نوشتن. تو ژورنالی دیدم نوشته
    Submission to first decision= 6.0

Submission to final decision=10.9
    میخوام بدونم اون عدد بعد از ممیز چیه خب؟ قبلیش که تعداد هفته هاست

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط subtlety نمایش پست ها
    سلام تو ژورنالهای الزویر اکثرا زمان داوری رو نوشتن. تو ژورنالی دیدم نوشته
    Submission to first decision= 6.0

Submission to final decision=10.9
    میخوام بدونم اون عدد بعد از ممیز چیه خب؟ قبلیش که تعداد هفته هاست

کلاً این عدد، میانگین تعداد هفته هاست؛ مثلاً 10.9 هفته، معادل تقریباً 77 روز میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

رشته و دانشگاه

درود دوستان.
    مقاله ای که پس از اصلاح به یکی از ژورنال های اشپرینگر فرستاده بودم برگشت داده شده که سئوالات تخصصی ادیتور جواب داده شده اما از نظر گرامر و زبان مشکل داره و باید certificate از native بیارین و ...
    من الان باید چکار کنم؟
    دسترسی به کسی در خارج ندارم و لینکی هم که اشپرینگر معرفی کرده برای اصلاح زبان مقاله حدود 400 دلار برام در میاد.
    چرا این کارو میکنن؟

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mazahery نمایش پست ها
    درود دوستان.
    مقاله ای که پس از اصلاح به یکی از ژورنال های اشپرینگر فرستاده بودم برگشت داده شده که سئوالات تخصصی ادیتور جواب داده شده اما از نظر گرامر و زبان مشکل داره و باید certificate از native بیارین و ...
    من الان باید چکار کنم؟
    دسترسی به کسی در خارج ندارم و لینکی هم که اشپرینگر معرفی کرده برای اصلاح زبان مقاله حدود 400 دلار برام در میاد.
    چرا این کارو میکنن؟
    Do the following steps:

First check the english yourself and try to fix the errors as best as you can
    Second ask someone whose command in english is satisfactory to re-check your text and elaborate the text
    Third, send the article to the journal and and tell them your article has now been polished, and all grammatical errors have been corrected
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

با سلام خدمت دوستانمن بیشتر از 4 ماه قبل مقاله ای را در یکی از ژورنال های وایلی سابمیت کردم. قبلا هم یک مقاله چاپ شده در این ژورنال داشته ام. با از یکی از داورها که در این زمینه تخصص دارد در ارتباط هستم و طبق گفته ایشون نظرشون رو حدود دسه هفته پیش سابمیت کردند ولی با گذشت سه هفنه هنوز خبری از جواب نیست. بار اول که مقاله فرستاده بودم بسیار سریع جواب دادند ( حدود یک ماه). من به این مقاله واقعا نیاز دارم و الان مردد هستم که آیا دوباره به ژورنال ایمیل بزنم یا صبر کنم؟ آیا ممکن است که با ایمیل زدن باعث ریجکت شدن مقاله بشوم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jakeli1390 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستانمن بیشتر از 4 ماه قبل مقاله ای را در یکی از ژورنال های وایلی سابمیت کردم. قبلا هم یک مقاله چاپ شده در این ژورنال داشته ام. با از یکی از داورها که در این زمینه تخصص دارد در ارتباط هستم و طبق گفته ایشون نظرشون رو حدود دسه هفته پیش سابمیت کردند ولی با گذشت سه هفنه هنوز خبری از جواب نیست. بار اول که مقاله فرستاده بودم بسیار سریع جواب دادند ( حدود یک ماه). من به این مقاله واقعا نیاز دارم و الان مردد هستم که آیا دوباره به ژورنال ایمیل بزنم یا صبر کنم؟ آیا ممکن است که با ایمیل زدن باعث ریجکت شدن مقاله بشوم؟
    با سلام،
    احتمالا هنوز بقیه داورها نتیجه داوریشون رو اعلام نکردند و ادیتور منتظر نظر اونهاست. درسته 4 ماه از نظر نویسنده زمان زیادی هست، ولی شاید از نظر ادیتور زمان زیادی برای داوری یک مقاله نباشه.

ایمیل زدن به ادیتور پس از 4 ماه به نظرم یه جور کار ریسکی هست. کاملا بستگی به شخصیت ادیتور داره. ممکنه باعث بشه که ادیتور حق رو به شما بده و از داورها بخواد که هر چه زودتر داوریشون رو بفرستن. . و یا ممکنه باعث آزردگی خاطر ادیتور بشه و مقاله رو در جا ریجکت کنه (اتفاقی که برای یکی از دوستان بنده افتاد). به نظرم حداقل 2 ماه دیگه صبر کنید.

پیش فرض پاسخ : فرستادن یک مقاله به چند تا ژورنال( ISI )بطور همزمان غیرقانونیست.

سلام دوستان من مدت یک ماه بیست روز است که مقاله ای رو باسه یه ژورنال فرستادم اما همچنان در مرحله awaiting assignment هست. داوری باسش معرفی نکردند. چند بار هم به ادیتور ایمیل زدم هیچ جوابی نمیده چه کار باید کنم.؟ کسی فرمت نامه برای withdraw کردن مقاله رو داره؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)