صفحه 123 از 364 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133173223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member mazahery آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک (طراحی کاربردی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    به جای اینکار بنظرم بدید یه نفر که زبانش خوبه مقاله رو بخونه و اصلاحش کنه. مقالتون چند صفحه هست؟ اگه حتی 10 صفحه هم باشه (که فک کنم باید بیشتر باشه) میشه 300 دلار! اگه مقالتون خوب باشه جای دیگه هم چاپش میکنن.
    من اینکارو کرده بودم و یکی اصلاحش کرده بود.
    اما چندتا از دوستانم هم گفتن اونایی که میخوان اولین مقاله شون رو در ژورنال های Q1 چاپ کنن، گیر زبان رو بهشون میدن تا پولی به شرکت مترجمی خود ژورنال برسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلا م دوستان
    من 15 دسامبر مقاله ای به ژورنال The structural design of tall and special building فرستادم. دیروز ایمیل فرستادم که وضعیت مقاله به چه صورت هست پیغام زیر رو دریافت کردم:
    Currently, your paper is still with the editor for review process. As soon as recommendations are submitted by the referees, the editor will contact you directly and inform you of his decision.

Thank you for your patience and understanding. Rest assured that your paper is properly being attended to

میخواستم از دوستان سوال کنم که جواب ایشون یعنی چی؟ الآن مقاله من رو برای داوری فرستادن دست ادیتور هستش یا هنوز نفرستادن؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mazahery نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر ادیتور بگه مقاله تون از نظر علمی جذابه اما از نظر گرامر و زبان مورد داره و یک لینک معرفی کنه برای اصلاح زبان (لینک native اشپرینگر) چه باید کرد؟
    اگر بفرستم و پول برای ویرایش بدم (حدودا صفحه ای 30 دلار) ارزش داره؟
    I don't think so
    You can do that yourself
    If you can't, give it to one of your friends or relatives who is familiar with english
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلا م دوستان
    من 15 دسامبر مقاله ای به ژورنال The structural design of tall and special building فرستادم. دیروز ایمیل فرستادم که وضعیت مقاله به چه صورت هست پیغام زیر رو دریافت کردم:
    Currently, your paper is still with the editor for review process. As soon as recommendations are submitted by the referees, the editor will contact you directly and inform you of his decision.

Thank you for your patience and understanding. Rest assured that your paper is properly being attended to

میخواستم از دوستان سوال کنم که جواب ایشون یعنی چی؟ الآن مقاله من رو برای داوری فرستادن دست ادیتور هستش یا هنوز نفرستادن؟
    ممنونم
    The answer is clear ; you have to wait
    You article is with editor and they will then assign a number of reviewers
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    سلا م دوستان

ممنونم

سلام این پیاک خیلی خودمونی به این معناست که ادیتور هم از وضعیت مفاله شما خبر نداره و باید صبر کنه تا نظر داورها به دستش برسه و این باز هم به این معناست که شما هم باید صبر کنید تا مقاله ات بررسی بشه و هم احتمال ریجکت هست هم احتمال اکسپت

Junior Member

سلام دوستان. یه مقاله برای کنفرانسی به آدرس زیر فرستادم. تاریخ ارسالم برای مقاله 8 مارچ (17 اسفند) بود. و امروز که 14 مارچ (23 اسفند) هست جواب مقاله اومده که اکسپت شده. این تعجب آور نیست؟ اصلا اعتبار این کنفرانس رو میشه واسم در بیارین؟ چیکار کنم؟ تازه کلی هم پول میخوان.

آدرس کنفرانس:
    http://sdiwc.net/conferences/icctim2015/

چیزی که در جواب برای مقاله به من گفتند (هم ایمیل و هم در سایت ثبت مقاله این مطالب رو گفتند):

Submission ID: آی دی مقالم

Title: عنوان مقالم

Status: Accept
    Reviewer Comments:
    The paper is good and well written. However; the author needs to go through his paper one more time and fix the following:
    - First letter of each word in the title must be uppercase except the prepositions (for, in, of, etc) that must not be capitalized
    - Some of the figures are not clear and have low resolution (see fig. 1)
    - The references are not unified; sometimes the author(s) use the first initials (see ref. 2, 3, 4,...), and sometimes the whole name (see ref. 1)
    - Some of the references are with no page number (see ref. 5, 16, 17 and 26)

First, the paper needs proof reading by a native speaker. Second, performance results need to be added and compared with others. Third, the references need to be unified and cleaned. For example, Ref. No. 32 is missing the issue number.

چیزی که خودم فهمیدم اینا نظر دو بررسی کننده مقاله هست. قبلا توی سایتشون دیدم که گفتن IEEE چاپ می کنن! حالا راست میگن؟ آخه من نمیتونم برم کشور برگزار کننده واسه ارائه!!!
    ویرایش توسط opinions : March 14th, 2015 در ساعت 12:50 PM

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

من نمیدونم ما ها چرا عادت داریم اگر جوابمون زود میاد سریعب گیم حتما بی اعتباره!!!! چرا اعتبار یه مجله یا هر هرچیز دیگه ای رو با مدت زمان بررسیش مسینجیم!؟
    کنفرانس شما معتبره!
    اگر نمیتونید شرکت کنید ازشون بپرسید ایا گزینه شرکت مجازی رو دارن یا خیر برخی از کنفرانس ها چنین قابلیتی رو در اختیار شما میذارن
    https://www.ieee.org/conferences_eve...?Conf_ID=34997
    http://www.nature.com/natureevents/s...ent_ICCTIM2015

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه مقاله برای کنفرانسی به آدرس زیر فرستادم. تاریخ ارسالم برای مقاله 8 مارچ (17 اسفند) بود. و امروز که 14 مارچ (23 اسفند) هست جواب مقاله اومده که اکسپت شده. این تعجب آور نیست؟ اصلا اعتبار این کنفرانس رو میشه واسم در بیارین؟ چیکار کنم؟ تازه کلی هم پول میخوان.

آدرس کنفرانس:
    http://sdiwc.net/conferences/icctim2015/

چیزی که در جواب برای مقاله به من گفتند (هم ایمیل و هم در سایت ثبت مقاله این مطالب رو گفتند):

Submission ID: آی دی مقالم

Title: عنوان مقالم

Status: Accept
    Reviewer Comments:
    The paper is good and well written. However; the author needs to go through his paper one more time and fix the following:
    - First letter of each word in the title must be uppercase except the prepositions (for, in, of, etc) that must not be capitalized
    - Some of the figures are not clear and have low resolution (see fig. 1)
    - The references are not unified; sometimes the author(s) use the first initials (see ref. 2, 3, 4,...), and sometimes the whole name (see ref. 1)
    - Some of the references are with no page number (see ref. 5, 16, 17 and 26)

First, the paper needs proof reading by a native speaker. Second, performance results need to be added and compared with others. Third, the references need to be unified and cleaned. For example, Ref. No. 32 is missing the issue number.

چیزی که خودم فهمیدم اینا نظر دو بررسی کننده مقاله هست. قبلا توی سایتشون دیدم که گفتن IEEE چاپ می کنن! حالا راست میگن؟ آخه من نمیتونم برم کشور برگزار کننده واسه ارائه!!!
    پولتون رو الکی بابت مهر دادگستری و امور خارجه حروم نکنید!!
    99% دانشگاه ها نیازی به این مهر ها ندارند! ترجمه رسمی داخل سربرگ قوه قضاییه برای اپلای شما کفایت میکنه!

سلام
    ببخشید من مقالم در وضعیت uncorrected proof هست آیا میتونم درخواست بدم که دوتا اسامی نویسنده ها جا به جا بشه نفر اول با نفر دوم ؟؟؟؟
    قبول میکنند
    به شرافتم سوگند نه شیطانی است و نه دوزخی، روانت از تن ات زود تر خواهد مرد. پس دیگر از هیچ کس نترس.

Junior Member

سلام دوستان. من یه مقاله برای یکی از ژورنالهای اشپرینگر فرستاده بودم. حدود 2 ماه و نیم with editor بود. بعدش یه ایمیل زدم به ادیتور که خواهشا استتوس مقاله واقعا چیه؟ بعد یه ساعت استتوس شد under review. بعد از دو روز چند تا ایراد غلط برای مقاله فرستاده و ریجکت کرده. به نظرتون چی کار کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من مقالم در وضعیت uncorrected proof هست آیا میتونم درخواست بدم که دوتا اسامی نویسنده ها جا به جا بشه نفر اول با نفر دوم ؟؟؟؟
    قبول میکنند
    سلام

احتمالا با ارسال نامه ای مبنی بر تایید همه author های مقاله در قبال ترتیب جدید اسامی می تونید...
    برای اطمینان در مورد روند دقیق کار با editor مقاله تون در ارتباط باشید..

براتون آرزوی موفقیت دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)