صفحه 124 از 364 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط a_iraji نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مقاله برای یکی از ژورنالهای اشپرینگر فرستاده بودم. حدود 2 ماه و نیم with editor بود. بعدش یه ایمیل زدم به ادیتور که خواهشا استتوس مقاله واقعا چیه؟ بعد یه ساعت استتوس شد under review. بعد از دو روز چند تا ایراد غلط برای مقاله فرستاده و ریجکت کرده. به نظرتون چی کار کنم؟
    سلام

به نظر من این اتفاق رو از دو منظر میشه توجیه کرد:

1- editor نتونسته برای مقاله تون reviewer مناسب پیدا کنه و به همین دلیل بدون از تک و تا انداختن خودش، مقاله رو reject کرده...

2- ایرادات وارده به مقاله تون در حدی بوده که بررسی اولیه خود editor (ولو در بازه نسبتا طولانی 2 ماهه) اون رو در سطح review ندیده...

شما باید با توجه به comment های داده شده روی کارتون در مورد لزوم تصحیح موارد احتمالی اقدام کنید و برای submit در همین ژورنال (در صورت تعریف شده بودن submit مجدد یک مقاله rejected در policy اون ژورنال) یا جای دیگه عمل بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

وضعت مقاله من : 3 دسامبر فرستادم به یکی از ژورنالهای اشپرینگر و 25 دسامبر ادیتور اسیگنت شد. و تا الان تو همون حالت ادیتور اسیگنت باقی مونده و نه تحت داوری و ن هیچی. . به نظر شما ایمیل بزنم به سر دبیر؟ الان نزدیک 3 ماه من مقالمو سابمیت کردم . از 3 دسامبر تا حالا. چکار کنم؟
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    وضعت مقاله من : 3 دسامبر فرستادم به یکی از ژورنالهای اشپرینگر و 25 دسامبر ادیتور اسیگنت شد. و تا الان تو همون حالت ادیتور اسیگنت باقی مونده و نه تحت داوری و ن هیچی. . به نظر شما ایمیل بزنم به سر دبیر؟ الان نزدیک 3 ماه من مقالمو سابمیت کردم . از 3 دسامبر تا حالا. چکار کنم؟
    سلام
    به نظر من دو حالت داره یا اینکه ادیتور شما دنبال بررس مناسب می گرده یا اینکه گذاشته یک مدت از سابمیت مقاله بگذره و بعد مقاله رو رد کنه. چون بر اساس تجربه شخصی خودم می دونم این سیاست برخی ژورنالها هست که جواب ریجکت مقالات را سریع رد نمی کنند. اگر شما نامه بزنید حداقل اگر مقاله تون توی لیست ریجکتی ها باشه زودتر تکلیف شما مشخص می شه. چون اگر مقاله ای واقعا احتمال خوبی برای چاپ در یک ژورنال را داشته باشه با یک نامه پیگیری از ارزش آن کاسته نخواهد شد که ریجکت بشه. شما در نامه مستقیم نپرسید که مقاله من رد می شه یا نه فقط بگید که می خواستم اگر براساس وضعیت مقاله ام نیازی به اصلاحی هست که برای چاپ احتمالی در ژورنال شما مناسب بشه اعلام کنید تا انجام بدم.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

بعضی وقتا هم هست که از همین وضعیت editor assign تبدیل میشه به required reviews completed
    در هر حال ایمیل زدن به مجله ضرری نداره
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان سلام. بعد از اینکه مقاله من اکسپت شد، طبق گفته سایت برگزاری باید مراحل زیر رو انجام بدم:

STEP 1: Revise your paper(s) according to the reviewers comments.
    STEP 2: Use the following Paper template for final version. (Manuscript should be with no page number.)
    STEP 3: Check whether your PDF file is IEEE Xplore®-compatible, the Conference ID is (34997XP).
    STEP 4: Send the camera ready paper to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net
    STEP 5: Generate your copyright (using your paper ID in the conference), then download it, and send it to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net (Can not be generated more than once)
    STEP 6: Register for the Conference and send an email to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net to confirm your registration submission.
    STEP 7: Go through the list of near hotels so you can book your room.

مراحل 1 و 2 رو انجام دادم، مرحله 3 رو هم انجام دادم طبق مراحلی که توی PDF eXpress بعد از اینکه PDF چک شد مرحله "Approved for Collection" رو انجام دادم. حالا باید چیکار کنم؟ چیزی به ایمیلم ارسال نشد! PDF چک شده خودش به کنفرانس ارسال میشه؟ اگه آره پس مرحله 4 چیه؟ دوستانی که تجربه دارن میشه کمک کنند!!! مرسی...

من ایمیل زدم ب مجله و اینگونه جواب دادند:
    We are very sorry for the status of your paper. The editors of the journal are currently overwhelmed with submissions and do not have the capacity to work off the big backlog they are facing. Please let me know if you would like to withdraw your submission and I will proceed with it immediately.

Thank you very much.
    به نظر شما چکار کنم ؟؟چه جوابی بهشون بدم؟ یا اصلا جوابی ندم بهشون؟؟ چکار کنم؟؟ یعنی اگه صبر کنم کی میره برا داوری؟؟
    ویرایش توسط fatemeh92 : March 16th, 2015 در ساعت 05:40 PM

Banned

من ایمیل زدم ب مجله و اینگونه جواب دادند:
    We are very sorry for the status of your paper. The editors of the journal are currently overwhelmed with submissions and do not have the capacity to work off the big backlog they are facing. Please let me know if you would like to withdraw your submission and I will proceed with it immediately.

Thank you very much.
    به نظر شما چکار کنم ؟؟چه جوابی بهشون بدم؟ یا اصلا جوابی ندم بهشون؟؟ چکار کنم؟؟ یعنی اگه صبر کنم کی میره برا داوری؟؟
    سلام

در این جواب به وضوح به شما اطلاع داده که حالا حالا نباید منتظر جواب باشید...
    نکته جالب عمق این قضیه هست که حتی به راحتی از withdraw حرف زده شده... در حالیکه که ژورنال ها معمولا به ندرت کسی رو به این صورت به سمت withdraw سوق میدهند...
    تصمیم برای ادامه دادن یا withdraw با شماست... به نظر من 5 ماه زمان زیادی نیست که بخواید withdraw کنید... منتها از طرف دیگه از لحن این ایمیل نمیشه در مورد رسیدگی سریع خوشبین بود!

براتون آرزوی موفقیت دارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

در این جواب به وضوح به شما اطلاع داده که حالا حالا نباید منتظر جواب باشید...
    نکته جالب عمق این قضیه هست که حتی به راحتی از withdraw حرف زده شده... در حالیکه که ژورنال ها معمولا به ندرت کسی رو به این صورت به سمت withdraw سوق میدهند...
    تصمیم برای ادامه دادن یا withdraw با شماست... به نظر من 5 ماه زمان زیادی نیست که بخواید withdraw کنید... منتها از طرف دیگه از لحن این ایمیل نمیشه در مورد رسیدگی سریع خوشبین بود!

براتون آرزوی موفقیت دارم
    من قصد ویت دراو دارم به نظر شما نامه ای که ب سردبیر میدم که بخوام ویت دراو کنم چی باشه ب انگلیسی؟؟
    سپاس

من قصد ویت دراو دارم به نظر شما نامه ای که ب سردبیر میدم که بخوام ویت دراو کنم چی باشه ب انگلیسی؟؟
    سپاس
    عزیز بهتره که وقت خودت رو تلف نکنی متن خاصی هم که نیست:
    Dear XX, thank you for informing us, we would appreciate it if you can withdraw the paper
    تموم شد و رفت
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستان سلام. بعد از اینکه مقاله من اکسپت شد، طبق گفته سایت برگزاری باید مراحل زیر رو انجام بدم:

STEP 1: Revise your paper(s) according to the reviewers comments.
    STEP 2: Use the following Paper template for final version. (Manuscript should be with no page number.)
    STEP 3: Check whether your PDF file is IEEE Xplore®-compatible, the Conference ID is (34997XP).
    STEP 4: Send the camera ready paper to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net
    STEP 5: Generate your copyright (using your paper ID in the conference), then download it, and send it to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net (Can not be generated more than once)
    STEP 6: Register for the Conference and send an email to icctim2015 [at] sdiwc [dot] net to confirm your registration submission.
    STEP 7: Go through the list of near hotels so you can book your room.

مراحل 1 و 2 رو انجام دادم، مرحله 3 رو هم انجام دادم طبق مراحلی که توی PDF eXpress بعد از اینکه PDF چک شد مرحله "Approved for Collection" رو انجام دادم. حالا باید چیکار کنم؟ چیزی به ایمیلم ارسال نشد! PDF چک شده خودش به کنفرانس ارسال میشه؟ اگه آره پس مرحله 4 چیه؟ دوستانی که تجربه دارن میشه کمک کنند!!! مرسی...
    با سلام،

شما همون PDF مقاله که تو PDF eXpress چک کردید رو به همراه کپی رایت براشون ایمیل کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)