صفحه 125 از 364 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

آقا این کلا فاتحه مارو خونده بنظرم.نظر شما چیه؟
    We receive many more manuscripts than we can publish. I am sorry, but your manuscript has not reached a high enough priority for publication in Thorax. I would encourage you to continue with your work,but it is too preliminary for us in its present form. We would need to see some efficacy data and comparisons with more standard devices if we were to consider moving forward. I am sorry to disappoint you, but I hope at least a qick decision allows you to move forward with thework.

Thank you for considering Thorax for the publication of your research. I hope the outcome of this specific submission will not discourage you from the submission of future manuscripts.

Sincerely,

Professor Andrew Bush
    Editor-in-Chief, Thorax

Professor Ian Pavord
    Editor-in-Chief, Thorax

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabedinpour نمایش پست ها
    آقا این کلا فاتحه مارو خونده بنظرم.نظر شما چیه؟
    We receive many more manuscripts than we can publish. I am sorry, but your manuscript has not reached a high enough priority for publication in Thorax. I would encourage you to continue with your work,but it is too preliminary for us in its present form. We would need to see some efficacy data and comparisons with more standard devices if we were to consider moving forward. I am sorry to disappoint you, but I hope at least a qick decision allows you to move forward with thework.

Thank you for considering Thorax for the publication of your research. I hope the outcome of this specific submission will not discourage you from the submission of future manuscripts.

Sincerely,

Professor Andrew Bush
    Editor-in-Chief, Thorax

Professor Ian Pavord
    Editor-in-Chief, Thorax
    متاسفانه ریجکت کرده. بفرستید یه جای دیگه
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member Mohammadtaghi6 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Radiation Application Engineering

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه مقاله توی یکی از ژورنالهای Elsevier توی ماه نوامبر سابمیت کردم
    تا الان این مقاله دوبار ریوایز خورده که دفعه اول مربوط به نظر دوارن در مورد کلیت کار بود و دفعه دوم (که جوابش همین چند روز پیش اومده) خود ادیتور خط به خط مقاله را ادیت کرده و بیشتر در مورد نحوه ارائه دادن مقاله است.
    می خواستم بپرسم آیا احتمال ریجکت شدن مقاله (بعد از دو دفعه اصلاحیه خوردن) وجود داره یا نه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadtaghi6 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه مقاله توی یکی از ژورنالهای Elsevier توی ماه نوامبر سابمیت کردم
    تا الان این مقاله دوبار ریوایز خورده که دفعه اول مربوط به نظر دوارن در مورد کلیت کار بود و دفعه دوم (که جوابش همین چند روز پیش اومده) خود ادیتور خط به خط مقاله را ادیت کرده و بیشتر در مورد نحوه ارائه دادن مقاله است.
    می خواستم بپرسم آیا احتمال ریجکت شدن مقاله (بعد از دو دفعه اصلاحیه خوردن) وجود داره یا نه؟
    با تشکر
    احتمال داره اما احتمالش ضعیفه. اگر تمام موارد رو پاسخ نداده باشید و داور رو قانع نکرده باشید ممکنه ریوایز جدید بفرسته یا حتی ریجکت کنه. اما اگر همه چیز پاسخ داده شده باشه چرا ریجکت بشه؟
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Senior Member kran آواتار ها

سلام

دوستان مقاله من بعد 1 هفته پس از سابمیت رفت تو under review. تویه یکی از ژورنالهای اشپرینگر.

ولی الان 3 ماه ازش گذشته هنوز تو همین مرحله است. قیلا مقاله داشتم تو همین ژورنال یه ماه همه چیش تموم شد.

به نظر شما میل بزنم به ادیتور مجله؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام

دوستان مقاله من بعد 1 هفته پس از سابمیت رفت تو under review. تویه یکی از ژورنالهای اشپرینگر.

ولی الان 3 ماه ازش گذشته هنوز تو همین مرحله است. قیلا مقاله داشتم تو همین ژورنال یه ماه همه چیش تموم شد.

ممنون
    به نظر من زمان زیادی نیست
    3 ماه خیلی متداوله
    شاید واسه مقاله قبلی خوش شانس بودید که داورها سریع جواب دادند.
    یه خورده بیشتر صبر کنید. من از نامه دادن به ادیتورها تجربه ی خوبی ندارم.
    به شرافتم سوگند نه شیطانی است و نه دوزخی، روانت از تن ات زود تر خواهد مرد. پس دیگر از هیچ کس نترس.

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام

ممنون
    یادمه فرایند داوری مقالم در اکسپرت سیستم 9 ماه طول کشید! بماند که بی خود رجکت شد و در یک ژورنال خوب دیگه چاپ شد، ولی یک ماه محاله که یک ژورنال ایمپکت دار بهتون جواب بده. مگر اینکه با یک استاد سرشناس و با ایندکس بالا همکاری کرده باشید.

All manuscripts must be formatted double-spaced, with pages AND lines numbered. Please use 12-point font. Submit both a masked copy and an unmasked copy. In the masked version, please remove author names and any affiliations within the article.
    با سلام من نمیدونم منظور این مجله از manuscripts must be formatted double-spaced چیه اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aliabedinpour نمایش پست ها
    All manuscripts must be formatted double-spaced, with pages AND lines numbered. Please use 12-point font. Submit both a masked copy and an unmasked copy. In the masked version, please remove author names and any affiliations within the article.
    با سلام من نمیدونم منظور این مجله از manuscripts must be formatted double-spaced چیه اگر امکان داره بنده رو راهنمایی کنید.
    با تشکر
    منظورش اینه که فاصله بین سطرها باید یه مقدار از حد معمول بیشتر باشه. لازم نیست دستی این کار رو بکنی! اینجارو ببین:
    http://www.computerhope.com/issues/ch000645.htm

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

با سلام خدمت دوستان گرامی
    مقاله من بعد کلی بدبختی در یه ژورنال وایلی اکسپت شد.
    چند سوال دارم
    1- روال کلی بعد این مرحله چیه. الان برای من یه فایل pdf فرستاده و کلی کار گفته انجام بده مثلا فورمت عکسا چطوری باشه فرمول چطور باشه و... در نهایت گفته بفرست دوباره مقاله تو فرمت جدید رو ..مرحله بعدی چیه ؟
    2- چیزی به نام سرتیفیکیت اکسپت شدن مقاله وجد داره یا نه ( مثل سرتیفیکیت کنفرانس ها ) برای قرار دادن در رزومه ؟ و اگه وجود دارره چه زمانی برام میفرستن چون الان فقط یه ایمیل اومده که گفته اکسپت شده تبریک :|
    پیشاپیش ممنونم از جوابتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)