صفحه 128 از 364 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_83 نمایش پست ها
    با سلام
    بعضی از مجلات ، هنگام سابمیت مقالات ، اسامی چند نفر رو به عنوان داور پیشنهادی میخوان. میخواستم ببینم چه افرادی رو میشه معرفی کرد ؟ منظورم اینه که افرادی نـــباشن که تخصص زیادی داشته باشن که زیاد گیر بدن ؟ یا اینکه افرادی رو معرقی کنم که کلا متخصص تو این زمینه هستن ؟ بعضیا 1-2 تا مقاله تو این زمینه دارن ... بعضیا 10 تا ..... کدومشون بهتره که زیاد سنگ اندازی نکنن ! ؟
    ممنونم ازتون
    احتمال اینکه برای افرادی که شما معرفی می کنید بفرستند خیلی خیلی کم است و خیلی بعید است که اصلا مقاله برایشان فرستاده شود.
    به طور کلی یک رویه بینابینی مناسب تر است یعنی نه خیلی معروف باشند که به قول شما گیر زیادی بدهند و از طرفی این افراد معمولا داوری را هم به زحمت قبول می کنند و دیر هم جواب می دهند و از طرف دیگر خیلی هم ناشناخته و تازه کار نباشند که اساسا شانس فرستادن مقاله به آنها وجود نداشته باشد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

با سلام ....

موقع سابمیت مقاله ، یک قسمتی هست که میگه ادیتورتون از کدوم کشور باشه ؟ .... از همه کشور ها هست ..... من چیزای جالبی در مورد ادیتور های اسیایی ( چین - هند ) نشنیدم ... میگن اروپایی ها مهربونتر هستند.

این موضوع رو با استادم در میون گذاشتم ..... اسم یک ادیتور رو گفتن که از چین هستش ... گفتند مکاتباتی با هم داریم ... بعضا مقالاتی برای داروری برام میفرسته

به نظرتون به حرف استادم گوش کنم و ادیتور چینی معرفی کنم یا یک نفر از اروپا رو به عنوان ادیتور معرفی کنم ( مشخص کنم ) .......... ممنون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

با سلام ....

موقع سابمیت مقاله ، یک قسمتی هست که میگه ادیتورتون از کدوم کشور باشه ؟ .... از همه کشور ها هست ..... من چیزای جالبی در مورد ادیتور های اسیایی ( چین - هند ) نشنیدم ... میگن اروپایی ها مهربونتر هستند.

این موضوع رو با استادم در میون گذاشتم ..... اسم یک ادیتور رو گفتن که از چین هستش ... گفتند مکاتباتی با هم داریم ... بعضا مقالاتی برای داروری برام میفرسته

به نظرتون به حرف استادم گوش کنم و ادیتور چینی معرفی کنم یا یک نفر از اروپا رو به عنوان ادیتور معرفی کنم ( مشخص کنم ) .......... ممنون

دوست گرامی،

من حتی یک ژورنال هم ندیده ام که امکان انتخاب ادیتور بر حسب کشور (آن هم تمام کشور ها) داشته باشد، مطمئن هستید اشتباه نمی کنید؟
    ممکن است منظور شما انتخاب داور باشد؟ در این صورت اساسا احتمال کمی هست که برای داور معرفی شده توسط شما مقاله فرستاده شود و در حالت عادی این تنها یک فرمالیته هست و اهمیت خاصی ندارد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

با سلام ....

سلام دوست عزیز،
    بعضا در ژورنالهای الزویر هستند ژورنالهایی که موقع سابمیت ادیتور رو هم باید معین کرد که در اینگونه موارد برحسب توضیحی که در خود guide line ژورنال هست باید عمل بشه
    اکثر خود ژورنال می نویسه که کدام کشورها برای کدام نوسندگان هست. حتما اگر چنین چیزی دیدید رعایت نمایید تا مقاله تاخیر نداشته باشه. ولی اگر نبود به گفته استاد خودتون
    عمل کرده و همون نفر چینی رو انتخاب کنید.

موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

سلام دوستان

من مقاله ای رو به یکی از ژرنال های معتبر الزویر فرستادم و رفت تو وضعیت with editor بعد از 4 ماه همچنان در همون وضعیت بود بعد با توصیه استادم withdraw کردم ولی همچنان تو همون وضعیت مونده اصلا جواب ایمیل رو هم نمی دن....نمی دونم مشکل از کجاست؟ سردبیر رو فهمیدم که استاد یکی از دانشگاه های انگلستان هست... آیا کار درستی هست که به ایمیل دانشگاهیش ایمیل بزنم و شرح بدم جریان رو و یا حتی به شماره تلفن اتاقش زنگ بزنم؟ چون متاسفانه هیچ شماره تلفن خاصی برای اون ژرنال هم پیدا نکردم.... راستی شماره تلفن های ژرنال هایی که تو الزویر و یا اشپرینگر باشن رو از کجا میشه پیدا کرد؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من مقاله ای رو به یکی از ژرنال های معتبر الزویر فرستادم و رفت تو وضعیت with editor بعد از 4 ماه همچنان در همون وضعیت بود بعد با توصیه استادم withdraw کردم ولی همچنان تو همون وضعیت مونده اصلا جواب ایمیل رو هم نمی دن....نمی دونم مشکل از کجاست؟ سردبیر رو فهمیدم که استاد یکی از دانشگاه های انگلستان هست... آیا کار درستی هست که به ایمیل دانشگاهیش ایمیل بزنم و شرح بدم جریان رو و یا حتی به شماره تلفن اتاقش زنگ بزنم؟ چون متاسفانه هیچ شماره تلفن خاصی برای اون ژرنال هم پیدا نکردم.... راستی شماره تلفن های ژرنال هایی که تو الزویر و یا اشپرینگر باشن رو از کجا میشه پیدا کرد؟

با تشکر
    به ایمیل دانشگاهیش میتونید ایمیل بزنید ولی تلفن کردن اصلا و ابدا درست نیست.

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان

من 1 دسامبر 2014 یه مقاله سابمیت کردم که بعد 10 تا 14 روز رفت تو under review و تاریخ همون موقع رو خورد. و یکی دو ماه گذشت تو اون حالت.
    الن که دوباره استاتوس رو نگاه میکنم یه تاریخ جدید برای under review زده (21 مارس 2015) در حالی که بار اول تاریخ توی دسامبر خورده بود. یه خورده گیج شدم چرا توی یه مرحله دو تا تاریخ رو لحاظ کرده؟ دلیلش چیه؟ یه موقع بد نباشه و این همه مدت سر کار بریم؟

ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

سلام
    من یه مقاله فرستادم حالا در مرجله رویژن اصلاحات را انجام دادم و فرستادم. داورها اکسپت کردند و لی editor in chief یه ایراد کوچک گرفته همچنین associate editor هم ایراداتی گرفته بود. وقتی اصلاحات را فرستادم editor in chief میلی به این صورت زد و گفت ایرادdی که خودش گرفته را اشتباه اعمال کردم. متن ایمیل به شکل زیر است

You have merely renumbered the figures as parts of the same figure
    this in no way reduces the size of the paper and is unacceptable. Correct this and
    I will continue to process the paper.

tفقط همین. در ایمیل اصلا نگفته دوباره بفرست و در سایت هم که میروم مقاله ام در قسمت submitted هست. میخواستم بدانم معنی جمله آخرش" Correct this and
    I will continue to process the paper" چیست؟؟؟؟؟؟ و باید چه کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان

من 1 دسامبر 2014 یه مقاله سابمیت کردم که بعد 10 تا 14 روز رفت تو under review و تاریخ همون موقع رو خورد. و یکی دو ماه گذشت تو اون حالت.
    الن که دوباره استاتوس رو نگاه میکنم یه تاریخ جدید برای under review زده (21 مارس 2015) در حالی که بار اول تاریخ توی دسامبر خورده بود. یه خورده گیج شدم چرا توی یه مرحله دو تا تاریخ رو لحاظ کرده؟ دلیلش چیه؟ یه موقع بد نباشه و این همه مدت سر کار بریم؟
    ممنون میشم کمک کنید.
    نگران نباشید، گاهی بخاطر عدم اتفاق نظر reviewer ها در راند اول و نظر های ضد و نقیض، از reviewer جدیدی دعوت میشه، ممکن به این خاطر باشه.
    به هر حال شما بعد از 4 یا 5 ماه میتونید با Editor Area یا Secretary ارتباط برقرار کنید و آخرین وضعیت رو جویا شید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminkam نمایش پست ها
    سلام
    من یه مقاله فرستادم حالا در مرجله رویژن اصلاحات را انجام دادم و فرستادم. داورها اکسپت کردند و لی editor in chief یه ایراد کوچک گرفته همچنین associate editor هم ایراداتی گرفته بود. وقتی اصلاحات را فرستادم editor in chief میلی به این صورت زد و گفت ایرادdی که خودش گرفته را اشتباه اعمال کردم. متن ایمیل به شکل زیر است

You have merely renumbered the figures as parts of the same figure
    this in no way reduces the size of the paper and is unacceptable. Correct this and
    I will continue to process the paper.

tفقط همین. در ایمیل اصلا نگفته دوباره بفرست و در سایت هم که میروم مقاله ام در قسمت submitted هست. میخواستم بدانم معنی جمله آخرش" Correct this and
    I will continue to process the paper" چیست؟؟؟؟؟؟ و باید چه کنم؟
    وقتی میگن که "... Correct this and I will continue to process" یعنی "Your action is required" و اونها منتظرن شما اصلاح کنید.
    بنابر این در اولین فرصت اصلاح رو انجام بدید و فکر میکنم اصولا باید با ایمیل در همچین مواقعی به خودش سابمیت کنید اگر غیر از این بود بهتون توضیحات لازم رو میگفتن یا میگن.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)