صفحه 129 از 364 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دوستان عزیز سلام،
    بنده moderate revision خورده مقالم و سوالی که دارم اینه آیا باید تمامی کامنت های داورها اجرا بشه؟؟؟؟ امکانش هست از برخیش گذشت؟؟؟؟ مثلا اگر 90% انجام بشه آیا به همان 10% باقیمانده گیر میدن؟؟؟؟ یا حتی 80% و 20%؟؟؟؟؟
    در ضمن IF ژورنالم 2.724 هست...البته اگه ربطی داره
    سپاس از کمکتون
    ویرایش توسط mahdiye64 : April 19th, 2015 در ساعت 01:29 PM
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiye64 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام،
    بنده moderate revision خورده مقالم و سوالی که دارم اینه آیا باید تمامی کامنت های داورها اجرا بشه؟؟؟؟ امکانش هست از برخیش گذشت؟؟؟؟ مثلا اگر 90% انجام بشه آیا به همان 10% باقیمانده گیر میدن؟؟؟؟ یا حتی 80% و 20%؟؟؟؟؟
    سپاس از کمکتون
    سلام، accept شده برای publication یا هنوز تصمیم نهایی اتخاذ نشده؟
    اگر هنوز تصمیم نهایی اعلام نشده، بسیار محتاط باشید و دقت کنید، Response Letter و نسخه تصحیح شده مجددا به تمامی داور ها ارسال میشه، و اونها تصمیم میگیرند که تغییرات راضی کننده هست یا خیر.
    اگر قادر به اعمال نظر خاصی نیستید، دلیل بیارید و توضیح بدید، Response Letter باید خیلی با دقت و رعایت ادب و احترام به داور ها باشه، شما نمیتونید مثلا بگید نظر یک داور غیر مرتبط هست یا ...
    نادیده گرفتن 1 یا چند کامنت، ریسک خواهد داشت.
    IF ژورنال مهم نیست این ها قواعد و عرف کلی هستند.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

با سلام
    دوستان عزیز بنده مقاله ای حدود 300 روزقبل به ژورنال (turkish journal of electrical engineering and computer sciences) فرستادم...طی مکاتبات و اصلاحات انجام شده حدود یک ماه قبل به من اطلاع داده شد از طریق ادیتورم که مقاله رو داورها قابل پذیرش دونستند ولی اصلاحات جزیی لازم هست.
    این ایمیل به من فرستاده شد:
    Editor's Comments: The reviewers are find acceptable the manuscript with minor revision. Please make the corrections direction of reviewers comments and redesign,polish and enlarge the figures.

Reviewers' Comments:

Reviewer1: The paper describes a FACTS BASED PWM-_SSSC DEVICE for Dynamic Power Flow Control on transmission Network.
    The paper can be enhanced with the additional of the following details:
    1)Performance and dynamic results for Fault Conditions open circuit/Short Circuit/load Excursions and FACTS SSSC Device Failure Conditions ad effect on the performance of the FACTS Device.
    2) The Need to modify controller gsins in case of Network Topology and External equivalent Inoedance changes , especially for Weak interconnections
    3) The problems of the P-Q Instanteous Power Theory in case of Waveform distortions of Voltage and current in case of Nonlinear Loads/Capacitive Switching conditions.

The paper Conclusions can be enhaced by Comparision of the SSSC Device with other Tools sych as STATCOM!

Reviewer2: The effect of this manuscript results on the aim is not stadet clearly.But, manuscript is good.

Reviewer3: The paper can be enhanced with the additional of different control algorithm and can be compared with PI controller. MATLAB/ SIMULINK model can be added in paper. Figure 3,4 and 9 are pale. In figure 3, there is six H-bridge PWM converter but there is wrongly written two in sixth converter.

بنده اصلاحات رو انجام دادم اما به دو دلیل به اساس مقاله دست نزدم اول اینکه تصمیم به minor revision داشتند و اینکه برخی کامنت ها اصلا در اینجا مطرح نبودند.
    پس از ارسال مقاله اضلاح شده و جوابیه ها، ادیتور اصلی ژورنال همچین ایمیلی بهم داد:
    Your manuscript has been cancelled/returned due to the reason given below.

Return reason: Dear Authors
    Please, send a defense letter that shows the corrections you have done in the new manuscript. You can write the letter in accordance to the reviewers? comments.
    Addition to the letter, send the manuscript that shows the differences from the previous manuscript. You can change the colors of the writing that you changed or added.
    Best regards,
    بحث سر این هست که مقاله من رو برده توی قسمت final decision جایی که توی سیستم انلاین خود ژورنال نمیتونم چیزی بفرستم براشون.من هم این هایی که ازم خواسته شده رو به ایمیل ادیتور اصلی و هم به ایمیل ژورنال فرستادم. الان دو هفته ای هست جوابی دریافت نکردم. به نظرتون باید چیکارکنم؟ آیا ممکنه که ریجکت بشه مقاله؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminkam نمایش پست ها
    سلام

من یه مقاله فرستادم حالا در مرجله رویژن اصلاحات را انجام دادم و فرستادم. داورها اکسپت کردند و لی editor in chief یه ایراد کوچک گرفته همچنین associate editor هم ایراداتی گرفته بود. وقتی اصلاحات را فرستادم editor in chief میلی به این صورت زد و گفت ایرادdی که خودش گرفته را اشتباه اعمال کردم. متن ایمیل به شکل زیر است

You have merely renumbered the figures as parts of the same figure
    this in no way reduces the size of the paper and is unacceptable. Correct this and
    I will continue to process the paper.

کل متن ایمیل همین بود.
    معمولا اگر بخواهند براشون چیزی بفرستیم در ایمیل ذکر میکند. و کلی ادرس میگذارند که از طریق این صفحه فایل را بفرستید و غیره ولی فقط برای من همینو فرستاده بود ادیتور. ایرادش خیلی کوچک است. آیا معنیش این نیست که این مورد را درست کن و با این وجود ادامه فر آیند مقاله را دنبال میکند. یک داور اکسپت کرده بود و داور دیگر 3 ایراد در حد تعویض لغت در متن گرفته بود. گیر اصلی مربوط به associate editor بود که یک سری ایرادها گرفته بود. واقعا جمله آخر"Correct this and
    I will continue to process the paper" معنیش چه میشود؟

ضمنا مقاله در وضعیت "awaiting admin processing" است و اصلا نمیشود چیزی ارسال کرد.

Member mordabenilofari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Veterinary Sciences, University of Montreal

سلام دوست عزیز،
    شما حتماً باید تمام سوالات مطرح شده رو پاسخ بدید و هیچ سوالی رو بدون پاسخ نذارید. حتی اگه فکر می کنی سوال و درخواست داورها اشتباهه باید محترمانه توضیح بدی و در صورت امکان براش رفرنس بیاری. انشالله که اکسپت می شه!

دوستان عزیز سلام،
    سپاس از کمکتون

Junior Member

با سلام
    کسی جواب من رو نداده چند روز هست
    ممنون میشم نظرتون رو بدونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdah11 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز بنده مقاله ای حدود 300 روزقبل به ژورنال (turkish journal of electrical engineering and computer sciences) فرستادم...طی مکاتبات و اصلاحات انجام شده حدود یک ماه قبل به من اطلاع داده شد از طریق ادیتورم که مقاله رو داورها قابل پذیرش دونستند ولی اصلاحات جزیی لازم هست.
    این ایمیل به من فرستاده شد:
    Editor's Comments: The reviewers are find acceptable the manuscript with minor revision. Please make the corrections direction of reviewers comments and redesign,polish and enlarge the figures.

Reviewers' Comments:

Reviewer1: The paper describes a FACTS BASED PWM-_SSSC DEVICE for Dynamic Power Flow Control on transmission Network.
    The paper can be enhanced with the additional of the following details:
    1)Performance and dynamic results for Fault Conditions open circuit/Short Circuit/load Excursions and FACTS SSSC Device Failure Conditions ad effect on the performance of the FACTS Device.
    2) The Need to modify controller gsins in case of Network Topology and External equivalent Inoedance changes , especially for Weak interconnections
    3) The problems of the P-Q Instanteous Power Theory in case of Waveform distortions of Voltage and current in case of Nonlinear Loads/Capacitive Switching conditions.

The paper Conclusions can be enhaced by Comparision of the SSSC Device with other Tools sych as STATCOM!

Reviewer2: The effect of this manuscript results on the aim is not stadet clearly.But, manuscript is good.

Reviewer3: The paper can be enhanced with the additional of different control algorithm and can be compared with PI controller. MATLAB/ SIMULINK model can be added in paper. Figure 3,4 and 9 are pale. In figure 3, there is six H-bridge PWM converter but there is wrongly written two in sixth converter.

بنده اصلاحات رو انجام دادم اما به دو دلیل به اساس مقاله دست نزدم اول اینکه تصمیم به minor revision داشتند و اینکه برخی کامنت ها اصلا در اینجا مطرح نبودند.
    پس از ارسال مقاله اضلاح شده و جوابیه ها، ادیتور اصلی ژورنال همچین ایمیلی بهم داد:
    Your manuscript has been cancelled/returned due to the reason given below.

Return reason: Dear Authors
    Please, send a defense letter that shows the corrections you have done in the new manuscript. You can write the letter in accordance to the reviewers? comments.
    Addition to the letter, send the manuscript that shows the differences from the previous manuscript. You can change the colors of the writing that you changed or added.
    Best regards,
    بحث سر این هست که مقاله من رو برده توی قسمت final decision جایی که توی سیستم انلاین خود ژورنال نمیتونم چیزی بفرستم براشون.من هم این هایی که ازم خواسته شده رو به ایمیل ادیتور اصلی و هم به ایمیل ژورنال فرستادم. الان دو هفته ای هست جوابی دریافت نکردم. به نظرتون باید چیکارکنم؟ آیا ممکنه که ریجکت بشه مقاله؟
    با تشکر
    You don't have to do something at the moment. You have to wait. That's all
    And no, most probably the article will be accepted if your revision type was minor
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

دوستان عزیز، سوال ....
    من حجم revision مقالم خیلی بالا میره، عکس زیاد داره....کیفیت رو هم تا ی حدی میشه پایین آورد.... از طرفی ازم خواستن بصورت .tar بفرستم ولی وقتی کمپرسور های مختلف رو استفاده میکنم خیلی حجم کم نمیشه و زمانی هم که توی لینوکس کمپرس tar میکنم حجم اصلا تغییر نمیکنه.... دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دوستان عزیز، سوال ....
    من حجم revision مقالم خیلی بالا میره، عکس زیاد داره....کیفیت رو هم تا ی حدی میشه پایین آورد.... از طرفی ازم خواستن بصورت .tar بفرستم ولی وقتی کمپرسور های مختلف رو استفاده میکنم خیلی حجم کم نمیشه و زمانی هم که توی لینوکس کمپرس tar میکنم حجم اصلا تغییر نمیکنه.... دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.
    Your question is not clear. For instance: What is the legal size for a submission? And what is the current size of your article ?
    You can still reduce resolution. For example you can change Tiff format files to PNG . It is a very good method if your current figure format is Tiff and PNG is acceptable format for the journal
    You ca put all your figures in a single WORD file. The size will drastically be reduced
    If this method doesn't work or is not applied you can directly contact the journal . They will definitely be help
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member niUsha_n60 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (Organic chemistry (M.Sc

دوستان عزیز، سوال ....
    درود بر شما دوست عزیز
    منم مشکل شما رو داشتم. عکس زیادی در مقالم داشتم و نمی تونستم فایل رو در سایت ژورنال آپلود کنم چون حجم از حد مجاز بیشتر بود. با ایمیل مشکلم رو بهشون گفتم و اونها قبول کردند که مقاله رو واسشون ایمیل کنم و خودشون در سایت سابمیت کنند. امیدوارم این مشکل شما هم حل بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)