صفحه 131 از 364 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141181231 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

It means your submission is under review process and the reviewer comments have not yet been received. Everything is ok and you have to wait

نقل قول نوشته اصلی توسط puryaketabi نمایش پست ها
    با سلام
    با سلام
    من از اونایی که تجربه زیادی در چاپ مقالات دارید یک سوال داشتم.
    من مقاله ای رو برای ژورنالی در Springer فرستادم که الان دو هفته هست در قسمت وضعیت آن این جمله اومده:
    Awaiting Reviewer Scores
    میشه راهنمایی کنید که معنی اش چی هست؟
    آیا لازمه که پیگیری کنم کار مقاله در چه مرحله ای هست؟
    بسیار ممنونم.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

I don't think so
    Your article has two main weaknesses:
    First you have to cite, at least, two or three articles already published in the journal you tried to publish in
    Second your work has to be technically and scientifically enhanced. At the moment it seems your article is not ready for submission
    One more thing I'd like to suggest. Try to polish your english, remove errors and also do the organization even better. It is very important to submit very concise and well organized article to journals especially those with high impact factors

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_83 نمایش پست ها
    با سلام . مقاله بنده رو رجکت کردن و این پیام رو تو ایمیل نوشتن :
    No transfer mechanism is studied in this work. The paper is in fact limited to some raw experimental results related to arbitrary chosen nanoparticles in an arbitrary chosen base without any physical analysis of these results, a fortiori no physical model. No really original information of general interest is brought to a reader. Moreover, there is practically no reference dedicated to this journal in the bibliography !

This paper is marginal in *** and does not fit the requirements of a reference journal ***

به نظرتون چیزایی که گفتن بیشتر این رو نمیرسونه که مقالم یه جورایی ربطی به ژورنال نداشته اره ؟ چون خود ادیتور رجکت کرده اخه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    مقاله من برای مدت 1 سال و دو ماهه که به صورت آنلاین تو یه ژورنال Springer پابلیش شده اما تا حالا هیچ شماره Issue یا Volume ای براش در نظر نگرفتن. به نظرتون این مدت غیرطبیعیه و چه باید کرد؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad university

سلام بچه ها .....من مقالم رو 2 دسامبر سابمیت در tylor and franciss کرده بودم چندروز پیش پرسیدم وضعیت مقاله رو از ژرنال در جواب این رو گفته ببینید!

Thank you for your email.

Upon checking R.............2, I found that the EIC is currently waiting for the Tutor’s recommendation.

Kindly be informed that most journals aim to communicate decisions to authors within approximately four months of submission, but a number of factors may influence the actual time lag, most notably the availability and responsiveness of the paper's referees.

Rest assured that the editor is aware of the status of your submission and is giving the proper attention it needs.

Should you require any further assistance, please do not hesitate to contact me.

With kind regards,

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    ممنون میشم سه تا داور در زمینه مهندسی برق قدرت بهم معرفی کنید....
    فکر کنم ایرانی نباشن بهتره چون یه بار که ایرانی معرفی کردم توی یه ایمیل گفت مجدد معرفی کن...
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad university

Tutor’s recommendation چه هست این؟ منظورش جواب داوراس؟

Senior Member

دوستان من نمیدونم این تاپیک درستیه برای این سوال ولی به نظرم مرتبط میاد
    من مقاله ام رو سابمیت کردم و الان در مرحله ی انتخاب داور هستش
    موقع آپلود دو تا سورس داشتم از مقاله ام که روی یکیش یه سری تصحیحات خیلی کمی داشتم و روی نسخه نهایی درستش کردم
    اما متاسفانه موقع سابمیت اون یکی رو آپلود کردم! پی دی افشم که نگاه کردم چون این ایرادات خیلی ریز بود(بجز یکی) اصلا متوجه نشدم
    حالا میخوام ببینم که میتونم به ادیتور الان نامه بزنم فیل از اینکه بفرسته واسه داوری اینا رو درست کنم؟
    شماره یه شکل اشتباهه، یه جا کلمه toolرو نوشتم toll و یه قسمت پرانتز گذاشتم که ریفرنس بدم ولی ننوشتم(اینا همه تو نسخه نهایی درست بود ولی من اشتباه آپلود کردم)
    ممنون میشم راهنمایی کنین. برای امرالد هم هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوستان من نمیدونم این تاپیک درستیه برای این سوال ولی به نظرم مرتبط میاد
    من مقاله ام رو سابمیت کردم و الان در مرحله ی انتخاب داور هستش
    موقع آپلود دو تا سورس داشتم از مقاله ام که روی یکیش یه سری تصحیحات خیلی کمی داشتم و روی نسخه نهایی درستش کردم
    اما متاسفانه موقع سابمیت اون یکی رو آپلود کردم! پی دی افشم که نگاه کردم چون این ایرادات خیلی ریز بود(بجز یکی) اصلا متوجه نشدم
    حالا میخوام ببینم که میتونم به ادیتور الان نامه بزنم فیل از اینکه بفرسته واسه داوری اینا رو درست کنم؟
    شماره یه شکل اشتباهه، یه جا کلمه toolرو نوشتم toll و یه قسمت پرانتز گذاشتم که ریفرنس بدم ولی ننوشتم(اینا همه تو نسخه نهایی درست بود ولی من اشتباه آپلود کردم)
    ممنون میشم راهنمایی کنین. برای امرالد هم هستش.
    سلام
    فک می کنم مشکلی نباشه که به ادیتور نامه بزنین و توضیح بدین جریان رو ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad university

بچه ها شانس آوردم جواب مقالم امروز آمد...........شانس آوردیم حسابی چون دو تا داورا ریجکت زده اما پاسخاشون خوب بوده....یک داور هم کلا پسندیده و گفته بود پذیرفته........... نوشته بصورت تکنیکال نوت پذیرفته شده کسی میدونه یعنی چی؟ از ارزش مقاله کم میشه؟آن موقع استادم گذاشته بود تکنیکال نت میگفت چون کمه
    متنش اینه
    The reviews were mixed; however, the two negative reviews indicate that the paper is better suited for a technical note. Since your paper is being considered as a technical note, the editor has judged the work to be suitable for publication in that category. Subject to minor revisions, your paper will be ready for publication as a technical note. Please consider these suggestions, and I look forward to receiving your revision.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

سلام

من مقاله ای در یه ژورنال Elsevier سابمیت کردم که زیر یک روز وضعیتش از submitted به with editor و سپس به under review تغییر کرد. حالا
    میخوام ببینم که آیا این مسئله نکته ی مثبتی تلقی میشه و جای امیدواری برای زود اکسپت گرفتن هست؟ یا اینکه صرفاً روال این مجله به این
    شکل هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)