صفحه 133 از 364 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    Your article is in the first stages of review
    Wait until the process is complete
    بله. خودم فهمیدم چون دیروز Awaiting AE Assignment تغییر کرد.
    سوالی که داشتم اینه که به نظرتون کی مقاله چک میشه که جدیده؟ وظیفه ادیتر هست این کار؟
    اگر راجع به Desk reject هم اطلاعاتی داشتین ممنون میشم توضیح بدین.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad university

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام من مقالم رو 3december 2014 تو ژرنال tylor and franciss سابمیت کردم بعد 19may 2015 جواب داوری آمد که نوشته بودAccept, but consider suggested revisions تو توضیحاتش نوشته اینو:
    The reviews were mixed; however, the two negative reviews indicate that the paper is better suited for a technical note. Since your paper is being considered as a technical note, the editor has judged the work to be suitable for publication in that category. Subject to minor revisions, your paper will be ready for publication as a technical note. Please consider these suggestions, and I look forward to receiving your revision.
    بعد من 29 may اصلاحات داوری رو فرستادم برای ادیتور الان تو قسمت سایت نوشته under review دوباره.........حالا سوالم اینه چقد مدت طول میکشه تا جوابش بیاد؟ آیا برا داورا میفرستن دوباره؟ ممکنه زودی جوابش بیاد؟

خیلی ممنون میشم از پاسختون

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    بله. خودم فهمیدم چون دیروز Awaiting AE Assignment تغییر کرد.
    سوالی که داشتم اینه که به نظرتون کی مقاله چک میشه که جدیده؟ وظیفه ادیتر هست این کار؟
    اگر راجع به Desk reject هم اطلاعاتی داشتین ممنون میشم توضیح بدین.
    Your questions are not clear to me and i couldn't understand

Anyway, I'd like to say that once a draft is submitted, article is checked by a journal staff to see if it is in an acceptable format or not (e.g. font size, page number etc.). Then editor looks at your article and check whether the submission is in the journal scope. If the article is realized to be in the scope, an associate editor is assigned for this article (Awaiting AE assignment/ AE assigned). AE reads the article carefully and selects reviewer(s). For a while, the status of article will be "under review" or something like this. Once the reviews are received, the status changes to "reviews received" or something like this. As soon as the associate editor reaches to a decision, a decision letter is emailed to the contact author

Regarding desk rejec, see the link below:
    http://www.isanet.org/Publications/I...ections-Part-I

should you have further question do not hesitate to ask
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط megh2 نمایش پست ها
    سلام من مقالم رو 3december 2014 تو ژرنال tylor and franciss سابمیت کردم بعد 19may 2015 جواب داوری آمد که نوشته بودAccept, but consider suggested revisions تو توضیحاتش نوشته اینو:
    The reviews were mixed; however, the two negative reviews indicate that the paper is better suited for a technical note. Since your paper is being considered as a technical note, the editor has judged the work to be suitable for publication in that category. Subject to minor revisions, your paper will be ready for publication as a technical note. Please consider these suggestions, and I look forward to receiving your revision.
    بعد من 29 may اصلاحات داوری رو فرستادم برای ادیتور الان تو قسمت سایت نوشته under review دوباره.........حالا سوالم اینه چقد مدت طول میکشه تا جوابش بیاد؟ آیا برا داورا میفرستن دوباره؟ ممکنه زودی جوابش بیاد؟

خیلی ممنون میشم از پاسختون
    No one can estimate how long it will take. Most probably this round of review will take less time than that of the first round
    Take patience until the review decision is reached
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia

مقاله ی من در یک ژورنال الزویر در کمتر از 25 روز وضعیتش از under review به required reviews completed تغییر کرد. این تغییر سریع وضعیت، یعنی
    به حالتی که باید اساساً داورا نظر خودشون رو داده باشن توی این مدت کوتاه، به معنی ریجکت هست نه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_awn نمایش پست ها
    مقاله ی من در یک ژورنال الزویر در کمتر از 25 روز وضعیتش از under review به required reviews completed تغییر کرد. این تغییر سریع وضعیت، یعنی
    به حالتی که باید اساساً داورا نظر خودشون رو داده باشن توی این مدت کوتاه، به معنی ریجکت هست نه؟
    بازم وضعیت مقاله تغییر کرد و شد under editor evaluation. واقعاً به این سرعت دیگه مشخصه ریجکته.

بازم وضعیت مقاله تغییر کرد و شد under editor evaluation. واقعاً به این سرعت دیگه مشخصه ریجکته.
    سلام، عجب تصادف جالبی، مقاله من هم شبیه این پروسه رو امروز طی کرده....
    البته من قبلا تجربه داشتم که دو هفته ای هم داوری شده و ریواز اومده بنابراین نمیشه فعلا قضاوت کرد....
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

سرعت ملاک ریجکتی با اکسپتی مقاله شما نیست، بعضی ژورنال ها خیلی سریع پروسه بررسی مقالات رو انجام میدم و از reviewer ها هم میخوان تا مثلا طی دو هفته نظرشون رو بدن. باید منتظر ایمیل ادیتور باشید تا مشخص بشه تصمیم نهایی.

Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون از نظرتون. الان جواب اومد و revise خورده. به نظر شما طبیعیه به 5 تا داور بدن مقاله رو؟ دوتا شون نظرشون کاملاً مثبته و گفتن متن عالی نوشته شده و منظمه،
    و فقط چن اشکال تایپی گرفتن. اما 3 تاشون شدیداً در مورد روش عددی توضیح خواستن. متاسفانه من به دلیل نداشتن لایسنس نتونستم بگم از نرم افزار استفاده کردم. به نظرتون
    رویکرد درست در برخورد با این قضیه چیه؟

Junior Member

پیش فرض چطور می شود ژورنالهایی را که زمان داوری کوتاه تری دارند پیدا کرد؟

سلام من یک مقاله آماده سابمیت دارم (در حوزه مکانیک سیالات) و دارم دنبال ژورنالی میگردم که کوتاه ترین زمان داوری رو داشته باشه چون زمان برام حیلی مهمه (البته در عین حال معتبر هم باشه مثلا حداقل کیو وان و ایمپکت بالای یک داشته باشه کافیه) میخواستم ببینم آیا مرجعی هست که ژورنال ها را بر اساس مدت زمان داوری رتبه بندی کنه؟ یا راه معقولی برای این کار وجود داره؟ البته میشه خودم مقالات هر ژورنالی رو نگاه کنم و فاصله زمانی سابمیت تا اکسپت رو بررسی کنم ولی دنبال یک روش سیستماتیک تر و دقیق تر میگردم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)