صفحه 133 از 327 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143183233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من خودم اگه باشم هر دو مفهوم رو در صورت منطقی بودن جواب میدم. (اگه هر دو منظور وارده البته!)
    مثلا با این مزمون:
    کامنت داور محترم برای ما خیلی واضح نبود اگر منظور این است .... که..... و اگر منظور این است.....که.......
    در هر صورت درخواست می شود داور محترم هرگونه کامنت و نظر دیگرشان با من در میان بگذارن و ما مشتاقانه پاسخ گو خواهیم بود...

ببخشید باید انگلیسی مینوشتم واستون. ولی مفهومشو نوشتم که خودتون استادش کنید

موفق باشید
    با سلام مجدد

چون با این کار باید جواب هر دو مورد را در ریوایز مقاله وارد کنم شاید زیاد پسندیده نباشه.به نظر شما من برداشت شخصی مو بنوسم مشکل داره؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fooad2012 نمایش پست ها
    با سلام مجدد

چون با این کار باید جواب هر دو مورد را در ریوایز مقاله وارد کنم شاید زیاد پسندیده نباشه.به نظر شما من برداشت شخصی مو بنوسم مشکل داره؟

به نظر من اینجوری بگید که شما این برداشت رو کردید و این تغییرات رو انجام دادید و از نظرات دیگه ی داورها در صورت وجود استقبال میکنید.
    میتونید توی ایمیلی که به خود ادیتور میزنید و یا اون قسمتی که حالت کاور لتر داره توی اپلود قابل ادیت شده یه توضیح هم بدید که نظر داور خیلی براتون واضح نبوده

موفق باشید

سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و مقاله ای برای ژورنال Information Security Journal: A Global Perspective ارسال کردم. بعد از حدود 25 روز پیامی به من ارسال کردند که در اون داور یک سری ایرادات گرفته بود. این ایرادات را در زیر کپی کرده ام.

Reviewer(s)' Comments to Author:

Reviewer: 1

Comments to the Author
    In this paper, a novel attributed-based access control scheme is proposed to realize time-limited services, which the user's identify is confirmed for a fixed time, and this method is decentralized and resistible against backward and forward attacks,and its framework and key technologies are described in detail. I suggest that the author make some modifications as follows:

1. This paper mainly research attributed-based access control scheme, but as an information security journal, I think that the author should introduce some advantages and disadvantages of all kinds of attributed-based access control schemes (can be applied to time-limited services) simultaneously (from row 54 on page 5 to row 18 on page 7). In other words, you should give a detailed and further literature review.
    2. The author should clearly define the meaning of the letter ‘l’ in Lagrange Interpolating Polynomial (from row 46 on page 7 to row 8 on page 8).
    3. In the scheme based on bilinear pairing, you should clearly define the finite field characteristics of one-way cryptographic functions.
    42 row on page 9.
    5 row on page 10.
    7 row on page 11.
    4. If possible, in the protocol between a shareholders and a secret combiner, you should design a verification factor to verify the correctness of the shared secret (To prevent forged attack).
    5. If possible, besides the table 2. And table 3, you should compare your method with other access control methods used to time-limited service.
    6. Please pay attention to the normalization of description of the whole paper.

اصلاحات خواسته شده را که 3 مورد اول است انجام دادم. اما در مورد چهار، اضافه کردن یک متغیر برای قابل تایید شدن عمله ترکیب کننده، این موضوع کاملا جدا از کار است (در واقع من از الگوریتم یک کتاب استفاده کردم و تغییر دادنش خودش می تونه یک مقاله بشه) و انجامش زمان و وقت و کار زیادی می برد. این موضوع خود در حد مقاله ای مجزا است.در مورد پنجم نیز با توجه به این که کاری که من انجام داده ام (برای برنامه های زمان دار) مقاله ای وجود ندارد که بتوان با ان مقایسه کرد پس این مورد هم بدون جواب باقی می ماند.قسمت اخر یا 6 را هم متوجه نمی شم براش باید چیکار کنم.

خواهش می کنم در صورتی که می توانید من را راهنمایی کنید که در جواب تغییرات خواسته شده چه کاری انجام بدم یا چطور پاسخ بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط moradbeikie نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و مقاله ای برای ژورنال Information Security Journal: A Global Perspective ارسال کردم. بعد از حدود 25 روز پیامی به من ارسال کردند که در اون داور یک سری ایرادات گرفته بود. این ایرادات را در زیر کپی کرده ام.

Reviewer(s)' Comments to Author:

Reviewer: 1

Comments to the Author
    In this paper, a novel attributed-based access control scheme is proposed to realize time-limited services, which the user's identify is confirmed for a fixed time, and this method is decentralized and resistible against backward and forward attacks,and its framework and key technologies are described in detail. I suggest that the author make some modifications as follows:

1. This paper mainly research attributed-based access control scheme, but as an information security journal, I think that the author should introduce some advantages and disadvantages of all kinds of attributed-based access control schemes (can be applied to time-limited services) simultaneously (from row 54 on page 5 to row 18 on page 7). In other words, you should give a detailed and further literature review.
    2. The author should clearly define the meaning of the letter ‘l’ in Lagrange Interpolating Polynomial (from row 46 on page 7 to row 8 on page 8).
    3. In the scheme based on bilinear pairing, you should clearly define the finite field characteristics of one-way cryptographic functions.
    42 row on page 9.
    5 row on page 10.
    7 row on page 11.
    4. If possible, in the protocol between a shareholders and a secret combiner, you should design a verification factor to verify the correctness of the shared secret (To prevent forged attack).
    5. If possible, besides the table 2. And table 3, you should compare your method with other access control methods used to time-limited service.
    6. Please pay attention to the normalization of description of the whole paper.

اصلاحات خواسته شده را که 3 مورد اول است انجام دادم. اما در مورد چهار، اضافه کردن یک متغیر برای قابل تایید شدن عمله ترکیب کننده، این موضوع کاملا جدا از کار است (در واقع من از الگوریتم یک کتاب استفاده کردم و تغییر دادنش خودش می تونه یک مقاله بشه) و انجامش زمان و وقت و کار زیادی می برد. این موضوع خود در حد مقاله ای مجزا است.در مورد پنجم نیز با توجه به این که کاری که من انجام داده ام (برای برنامه های زمان دار) مقاله ای وجود ندارد که بتوان با ان مقایسه کرد پس این مورد هم بدون جواب باقی می ماند.قسمت اخر یا 6 را هم متوجه نمی شم براش باید چیکار کنم.

خواهش می کنم در صورتی که می توانید من را راهنمایی کنید که در جواب تغییرات خواسته شده چه کاری انجام بدم یا چطور پاسخ بدم؟

دوست عزیزم:
    اول اینکه باید سعی کنید نظرات داور ها رو انجام بدید و یا حداقل اونا رو قانع کنید.
    در مورد 5 و 6 خودتون بهتر میدونید. همین توضیحات رو خیلی کامل و شفاف و قانع کننده برای داورتون بنویسید. چاره ای جز این نسیت که امیدوار باشید که قانع بشن.
    من خودم در یکی از مقالاتم نظر داور خیلی وارد نبود و تونستم قانعش کنم. پس از این نترسید.

اما در مورد مقایسه نتایجتون منم با داور تا حدی موافقم هر چند از موضوعتون کاملا بی اطلاعم..در حقیقت خود داور هم گفته اگه که امکان داره این کار رو بکنید. متوجه اپد؟؟
    پس یا قانعشون کنید که اون روش برای مقایسه نتایجتون کارایی نداره و یا اینکه انجام بدید نظرشونو

در مورد 5 هم من نظری نمیدم. چون اصل ماجرا رو خودتون می دونید. هرض میکنم باز باید همون توضیحات رو به داور بدید و قانعش کنید. هرچند من توصیه میکنم اگه براتون امکان پذیره و زورنال هم زورنال خوبیه حیفه که ریجکت بشید و چیزی رو که خواستن در صورت امکان انجام بدید. اگه امکان نداره که هیچی...

در مورد آخر:
    منظورشون اینه که توضیحات توی مقاله تون رو نرمال تر کنید. شاید جایی رو خیلی توضیح دادید و جایی رو خیلی کم توضیح دادیدد و یا اینکه توضیحات تکراری دارید و یا اینکه پیوستگی مطالبتون خوب رعایت نشده.
    به هر حال یه کامنت جنراله.
    یه بار دیگه متن و اپروچتون به موضوع رو کلی ادیت کنید.

موفق باشید

ممنون از راهنمایی خوبتون.
    قسمت 6 رو واقعا متوجه نشده بودم ولی الان متوجه شدم مشکل چیه.
    بازم ممنون.

Junior Member

سلام
    چند سوال داشتم اگه خیلی ابتدایی هستن ببخشید چون واقعا هیچ اطلاعات خاصی ندارم ممنون میشم که صریحا راهنمایی کنید
    1-من شروع به نوشتن مقاله کردم با استفاده از راهنما های موجود در اینترنت و میخواستم بدونم در چه سایتی میشه لیست ژورنال های مربوط به رشته خودم رو ببینم(تربیت بدنی)؟
    2-بعد از اتمام مقالات و ارسال اون به ژورنال مربوطه ایا پولی ازم میگیرن برای چاپ ؟
    3-کلا ارسال مقاله و چاپ پولیه و یا نه یعنی هیچ مجله ای اس ای وجود نداره که ما مقاله خود رو در اون چاپ کنیم شاید کسی نه هزینه رفتن به کنفرانس ها رو داشته باشه و نه هزینه چاپ مقاله اش رو دیگه این تحقیق میمونه رو دستش و اصلا نمیتونه ارائه اش کنه؟
    4-اگر چاپ مقالات پولی نیست توضیح مختصری بدید که برای ارسال مقاله ام چه کار کنم و از کجا شروع کنم؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال داشتم اگه خیلی ابتدایی هستن ببخشید چون واقعا هیچ اطلاعات خاصی ندارم ممنون میشم که صریحا راهنمایی کنید
    1-من شروع به نوشتن مقاله کردم با استفاده از راهنما های موجود در اینترنت و میخواستم بدونم در چه سایتی میشه لیست ژورنال های مربوط به رشته خودم رو ببینم(تربیت بدنی)؟
    2-بعد از اتمام مقالات و ارسال اون به ژورنال مربوطه ایا پولی ازم میگیرن برای چاپ ؟
    3-کلا ارسال مقاله و چاپ پولیه و یا نه یعنی هیچ مجله ای اس ای وجود نداره که ما مقاله خود رو در اون چاپ کنیم شاید کسی نه هزینه رفتن به کنفرانس ها رو داشته باشه و نه هزینه چاپ مقاله اش رو دیگه این تحقیق میمونه رو دستش و اصلا نمیتونه ارائه اش کنه؟
    4-اگر چاپ مقالات پولی نیست توضیح مختصری بدید که برای ارسال مقاله ام چه کار کنم و از کجا شروع کنم؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم جوابم رو بدید

1. میتونید به سایت های www.sciencedirect.com و یا www.springer.com و ....مراجعه کنید. بهتر اینه که روی موضوعی که کار کردید زورنالتون رو پیدا کنید و نه فقط مفهوم کلی تربیت بدنی! منظورم اینه که ممکنه یه زورنال مهندسی مکانیک هم کارای تربیت بدنی با موضوع بیو مکانیک رو چاپ کنه. توی گوگل هم میتونید سرچ کنید. از استادتون و دوستانتون هم راهنمایی بگیرید

2. فرق میکنه. بعضی از زورنال ها پول میگیرن و بعضی نمیگیرن. این رو توی وب سایت خود زورنال میتنوید چک کنید. ولی معمولا زورنال های معتبر و ای اس ای پولی نمیگیرن. عرض کردم معمولا! دلیلی نیست که هر زورنالی پول بگیره نامعتبر باشه.

3. مراجعه به جواب 2

4. موضوعتون رو کار میکنیدو نتایجتون رو بدست میارید. معمولا با نتایج کارهای گذشته مقایسه میکنید که valid بودن کارتون رو نشون بدید. در قالب و فرمت اون زورنال مورد نظرتون برای همون زورنال مقاله و متنشو اماده میکنید و میفرستید براشون. اونا بررسی میکنن و در نهایت ریجکت یا اکسپت میدن بهتون. خیلی خلاصه گفتم.

موفق باشید

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

من یه مقاله سابمیت کرده بودم برای یه ژورنال که سیستمش از این ایمیلیاس (Editorial board نداره). یعنی با ایمیل میفرستی، مکاتبه میکنی و .........
    حالا بعد دو هفته جواب امده که رفته تو ریوایز یه نامه اتچ شده به ایمیله، سوالم اینه دیگه نیازی نیست من جوابشون رو بدم که پیامتون رو دریافت کردم؟ یا هرچی مثلا تشکری جیزی؟

ممنون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه مقاله سابمیت کرده بودم برای یه ژورنال که سیستمش از این ایمیلیاس (Editorial board نداره). یعنی با ایمیل میفرستی، مکاتبه میکنی و .........
    حالا بعد دو هفته جواب امده که رفته تو ریوایز یه نامه اتچ شده به ایمیله، سوالم اینه دیگه نیازی نیست من جوابشون رو بدم که پیامتون رو دریافت کردم؟ یا هرچی مثلا تشکری جیزی؟

ممنون.
    سلام

خیر... اصولا notification به جواب نیازی نداره... مگر اینکه ابهامی در میون باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad university

ژرنال با ایمپکت بالا باشه معمولا دیرتر جواب میدن.......از من خیلی طول کشید چون سه تا داور نظر داده بودن یک داور نظرش مثبت بود یکی منفی یکیم با شررایط که نهایتا پذیرفته شد این ژرنال چاپ شد اما خیلی طول کشید تاریخاشو میتونید ببینید آنجا http://www.tandfonline.com/doi/full/...67247#abstract

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)