صفحه 134 از 364 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

من یه مقاله رو به یه ژورنال Springer فرستادم و الان 6 روز هست که وضعیتش Editor assignment pending هست. معمولا تا چند روز نرمال هست این وضعیت؟ لازم نیست ایمیل بزنم؟ با این توضیح که اکثر مقالات چاپ شده این ژورنال زیر سه ماه اکسپتشون رو گرفتن (بیشترشون 1 ماهه اکسپت شدن).
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

بچه ها من به خیلی از مجله ها ایمیل زدم در مورد اینکه چندماه زمان میبره که جواب بدن،بعد اکثرا جواب ندادن،حالا من دیگه گفتم بیخیال یه مجله رو انتخاب کنم بفرستم،حداقل وقتی مقاله رو سامبیت کردم یه ایمیل میاد که مقاله ات رو دریافت کردیم و بهش جواب خواهیم داد یا نه همینطور بفرستم و منتظر باشم یه روز جواب بدن؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member shj90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Net,Com Eng

پیش فرض پاسخ : چطور می شود ژورنالهایی را که زمان داوری کوتاه تری دارند پیدا کرد؟

سلام
    ۱-دوست عزیز؛"حداقل q1 "که فرمودید ؛نادرست است.این حداکثر کیفیت است.و تنها یک ایتم است برای ارزیابی ژورنال.
    ۲- راهی جز بدست اوردن چند سری از مقالات ان ژورنال و پابلیشر و مقایسه زمان های سابمیت و ریویو و اکسپت نیست و این با خود نویسنده است.
    ۳-شاید بعضی ژورنال با هزینه؛ زمانی را خودشان معرفی میکنند-یا بعضا مواردی دارای زمان تخمینی اند.
    ۴-روش سیستماتیک به اون صورت که مد نظر دارید و هوشمند؛! در حال حاضر وجود ندارد.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

سلام دوستان
    پس از انجام اصلاحات نهایی داوران مقاله آی اس آی و سابمیت مجدد مقاله، در صورت پذیرش (که با احتمال بالایی باشد با توجه به جواب داوران)، آیا ایمیلی مبنی بر اکسپت مقاله (با عنوان اکسپت مقاله) به نویسندگان زده می شود؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mmgg85 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پس از انجام اصلاحات نهایی داوران مقاله آی اس آی و سابمیت مجدد مقاله، در صورت پذیرش (که با احتمال بالایی باشد با توجه به جواب داوران)، آیا ایمیلی مبنی بر اکسپت مقاله (با عنوان اکسپت مقاله) به نویسندگان زده می شود؟
    ممنون
    بله دوست من،

ایمیل پذیرش داده می شود اما دقت داشته باشید که داورها باید مقاله تان را مجددا بررسی کنند و اینکار فارغ از کیفیت جواب شما ممکن است مدتی طول بکشد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    بچه ها من به خیلی از مجله ها ایمیل زدم در مورد اینکه چندماه زمان میبره که جواب بدن،بعد اکثرا جواب ندادن،حالا من دیگه گفتم بیخیال یه مجله رو انتخاب کنم بفرستم،حداقل وقتی مقاله رو سامبیت کردم یه ایمیل میاد که مقاله ات رو دریافت کردیم و بهش جواب خواهیم داد یا نه همینطور بفرستم و منتظر باشم یه روز جواب بدن؟
    دوست من،

سوالتان واضح نبود، مدت زمان پاسخ دادن را می توان از مقالات چاپ شده حدس زد، بعضی انتشارات هم خودشان بخشی برای این موضوع دارند.

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    بخش جدیدی که به تازگی به مجلات Elsevier اضافه شده به نام Speed و خیلی هم جالبه اینه که مدت زمان پذیرفته شدن مقالات رو در طی سالهای گذشته با هم مقایسه میکنه. برای مثال تو لینک زیر میتونید این بخش رو برای Composite Structures ببینید.
    http://journalinsights.elsevier.com/...3/review_speed

ضمن اینکه همونطور که دوستمون گفتن، میتونید مقاله هایی که چاپ شده رو هم بررسی کنید تا تخمینی از سرعت مجلات دستتون بیاد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چقدر طول میکشه تا ژورنال ها جواب submit رو بدن که acceptشده یا نه؟

سلام

میخواستم از دوستان سوال کنم که آیا درسته ژورنال های الزویر جدیدا زیر 40 روز اولین پاسخ رو میدن؟؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : چقدر طول میکشه تا ژورنال ها جواب submit رو بدن که acceptشده یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط majidd89 نمایش پست ها
    سلام

میخواستم از دوستان سوال کنم که آیا درسته ژورنال های الزویر جدیدا زیر 40 روز اولین پاسخ رو میدن؟؟

با تشکر
    دوست من،

لزوما و عموما درست نیست، البته به نسبت قبل سریعتر پاسخ میدهند و می شود چنین ژورنالی هم یافت.
    نکته ی دیگری که باید توجه بفرمایید این است که این زمان ها متوسط زمان قابل انتظار هستند و لزومی ندارد تمامی مقالات دقیقا همینقدر زمان ببرد بلکه به مقاله و داور و ... بستگی دارد.

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    بله دوست من،

ایمیل پذیرش داده می شود اما دقت داشته باشید که داورها باید مقاله تان را مجددا بررسی کنند و اینکار فارغ از کیفیت جواب شما ممکن است مدتی طول بکشد.
    سلام

ایمیل پذیرش معمولا به نویسنده مسئول زده می شود یا به تمامی نویسندگان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)