صفحه 135 از 364 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145185235 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

مرسی بچه ها از جوابا ولی منظورم این بودش:بعضی از مجلات رجیستر کردن میخوان،ولی بعضی هاشون میگن مقاله هاتون رو به این ادرس ایمیل بفرستین،میگم اگه مقاله رو فرستادم یه جواب میدن که مقالتون رسیده و منتظر باشین یا نه هیچ دیلیوری ای نمیدن که ما منتظر باشیم یا نه
    میکلانژ زندگی خودت باش

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    مرسی بچه ها از جوابا ولی منظورم این بودش:بعضی از مجلات رجیستر کردن میخوان،ولی بعضی هاشون میگن مقاله هاتون رو به این ادرس ایمیل بفرستین،میگم اگه مقاله رو فرستادم یه جواب میدن که مقالتون رسیده و منتظر باشین یا نه هیچ دیلیوری ای نمیدن که ما منتظر باشیم یا نه
    سلام

به editor اون ژورنال بستگی داره...
    در کل توصیه میشه مقالاتتون رو برای ژورنال هایی ارسال کنید که سیستم submission و processing مقاله در اونها از طریق سیستم online انجام میشه...
    چون اینطوری خیلی مسائل clear میشه و در طول دوره بررسی هم به صورت خودکار می تونید status مقاله رو چک بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan82 نمایش پست ها
    سلام

ایمیل پذیرش معمولا به نویسنده مسئول زده می شود یا به تمامی نویسندگان؟

معمولا فقط به نویسنده مسئول، اما بستگی به سیاست های ژورنال هم دارد، ژورنال های بسیاری به تمام نویسندگان می فرستند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

دوستان نمیدونم سوال من دیده نشد یا جوابی براش نداشتید به همین خاطر یه بار دیگه مطرحش میکنم ممنون میشم نظرتون رو بگید.
    من یه مقاله رو به یه ژورنال Springer فرستادم و الان 8 روز هست که وضعیتش Editor assignment pending هست. معمولا تا چند روز نرمال هست این وضعیت؟ لازم نیست ایمیل بزنم؟ با این توضیح که اکثر مقالات چاپ شده این ژورنال زیر سه ماه اکسپتشون رو گرفتن (بیشترشون 1 ماهه اکسپت شدن).
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    دوستان نمیدونم سوال من دیده نشد یا جوابی براش نداشتید به همین خاطر یه بار دیگه مطرحش میکنم ممنون میشم نظرتون رو بگید.
    من یه مقاله رو به یه ژورنال Springer فرستادم و الان 8 روز هست که وضعیتش Editor assignment pending هست. معمولا تا چند روز نرمال هست این وضعیت؟ لازم نیست ایمیل بزنم؟ با این توضیح که اکثر مقالات چاپ شده این ژورنال زیر سه ماه اکسپتشون رو گرفتن (بیشترشون 1 ماهه اکسپت شدن).
    It's normal
    Take patience
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    It's normal
    Take patience
    ممنون از پاسختون. تا چه مدت طول بکشه عادیه؟
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

سلام دوستان یک مشکل اضطراری برام پیش امده، خواهشا راهنمایی کنید...
    چند ماه پیش یک مقاله فرستادم برای ژورنالی که تو سایتش نوشته بود Impact Factor=1.5 داره،بعد از چند روز بهم ایمیل امد که مقاله تون پذیرفته شده و با رنگ قرمز، بولد و درشت نوشته بود تنها درصورتی چاپ میشه که فلان هزینه رو بپردازید. بعدا که چک کردم دیدم که اصلا ISI نیست و مشخص نیست کجا ایندکس میشه، خب من هم فرستادم واسه یه ژورنال ISI که الان ریوازش امده، من جواب ریوازش دادم و الان تحت بررسی هست.
    امروز خیلی اتفاقی اسمم رو تو گوگل سرچ کردم دیدم ژورنال اولی مقاله رو چاپ کرده!!!!!
    حالا به نظرتون چکار کنم؟؟؟؟؟ آخه اینجور که به نظر می رسه این ژورناله هیچ امتیازی هم نداره....
    از طرفی من copyright form رو تکمیل نکرده بودم و proof مقاله هم که برای من نیامده بود.
    میشه ایمیل بزنم که مقاله رو از مجله شون حذف کنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FaribaNurse نمایش پست ها
    سلام دوستان یک مشکل اضطراری برام پیش امده، خواهشا راهنمایی کنید...
    چند ماه پیش یک مقاله فرستادم برای ژورنالی که تو سایتش نوشته بود Impact Factor=1.5 داره،بعد از چند روز بهم ایمیل امد که مقاله تون پذیرفته شده و با رنگ قرمز، بولد و درشت نوشته بود تنها درصورتی چاپ میشه که فلان هزینه رو بپردازید. بعدا که چک کردم دیدم که اصلا ISI نیست و مشخص نیست کجا ایندکس میشه، خب من هم فرستادم واسه یه ژورنال ISI که الان ریوازش امده، من جواب ریوازش دادم و الان تحت بررسی هست.
    امروز خیلی اتفاقی اسمم رو تو گوگل سرچ کردم دیدم ژورنال اولی مقاله رو چاپ کرده!!!!!
    حالا به نظرتون چکار کنم؟؟؟؟؟ آخه اینجور که به نظر می رسه این ژورناله هیچ امتیازی هم نداره....
    از طرفی من copyright form رو تکمیل نکرده بودم و proof مقاله هم که برای من نیامده بود.
    میشه ایمیل بزنم که مقاله رو از مجله شون حذف کنن؟
    سلام، ببخشید یعنی الان مقاله به صورت رایگان قابل دانلود هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhassan نمایش پست ها
    سلام، ببخشید یعنی الان مقاله به صورت رایگان قابل دانلود هست؟
    سلام، بله رایگان قابل دانلود هست. ایمیل زدم به مجله جواب داده که مقاله تون اشتباهی چاپ شده، شما هنوز باید هزینه را بپردازید. فقط همین جواب رو داده.
    کمممممممک.....

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FaribaNurse نمایش پست ها
    سلام، بله رایگان قابل دانلود هست. ایمیل زدم به مجله جواب داده که مقاله تون اشتباهی چاپ شده، شما هنوز باید هزینه را بپردازید. فقط همین جواب رو داده.
    کمممممممک.....
    مشخصا کلاهبردارند. چون فرم کپی رایت را هم پر نکرده بودید اصلا حق چاپ ندارند. ایمیل بزنید تهدیدشان کنید که کارشان copyright violation است و اگر فورا مقاله را از سایت ژورنال خارج نکنند به مراجع قانونی و انجمن های حرفه ای شکایت خواهید کرد. اگر ادیتور مجله دانشگاهی است نامه تان را به آدرس ایمیل دانشگاهی ادیتور هم کپی کنید. بهیچ عنوان هم بهشان پولی پرداخت نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)