صفحه 140 از 364 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    بله عنوان و چکیده متفاوته
    ولی بقیش....
    سلام

کافی نیست...
    حجم قابل توجهی از contribution طرح شده در مقاله (به جز مقالات survey که اصلا در حیطه شما نیستند) باید جدید و نو باشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان.
    الان دقیقا 36 روزه که یه مقاله به یه ژورنال springer فرستادم و هنوز وضعیتش editor assignment pending هست و هر چی هم بهشون ایمیل میزنم میگن سرمون شلوغه صبر کن و هر دفعه هم ایمیل مشابه میفرستن! میخوام ببینم تا کی این روند طبیعیه؟ آیا ممکنه که یه ژورنال صرفا به خاطر ملیت قصد معطل کردن داشته باشه؟ آخه مقالات این ژورنال زیر سه ماه (اکثرا یک ماهه) اکسپت شدن. ژورنال آمریکایی هست (جدیدا ایمپکتشم از 1.37 به 2.2 ارتقا پیدا کرده) و من زیاد ایرانی ندیدم توش مقاله چاپ کرده باشن و اکثرا ترکا مقاله فرستادن. ممنون میشم اگر کسی نظری داره بگه چون من به حساب زود چاپ شدن اینجا فرستادم اما شواهد نشون میده که امید واهی بستم میخوام اگر طبیعی نیست withdraw کنم جای دیگه بفرستم.
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط summer_66 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    الان دقیقا 36 روزه که یه مقاله به یه ژورنال springer فرستادم و هنوز وضعیتش editor assignment pending هست و هر چی هم بهشون ایمیل میزنم میگن سرمون شلوغه صبر کن و هر دفعه هم ایمیل مشابه میفرستن! میخوام ببینم تا کی این روند طبیعیه؟ آیا ممکنه که یه ژورنال صرفا به خاطر ملیت قصد معطل کردن داشته باشه؟ آخه مقالات این ژورنال زیر سه ماه (اکثرا یک ماهه) اکسپت شدن. ژورنال آمریکایی هست (جدیدا ایمپکتشم از 1.37 به 2.2 ارتقا پیدا کرده) و من زیاد ایرانی ندیدم توش مقاله چاپ کرده باشن و اکثرا ترکا مقاله فرستادن. ممنون میشم اگر کسی نظری داره بگه چون من به حساب زود چاپ شدن اینجا فرستادم اما شواهد نشون میده که امید واهی بستم میخوام اگر طبیعی نیست withdraw کنم جای دیگه بفرستم.
    36 روز هیچی حساب نمی شه. بعضی از مقالات من تا 5 ماه هم طول کشید تا اکسپت شد. انقدر ایمیل نزنید و توی مخشون نرید. به ملیت ما به دلایل سیاسی کاری ندارن اگر هم کار داشته باشن بخاطر تقلب های وحشتناکیه که ایرانی ها در مقالاتشون کردن اما هیچ کدوم دلیل نمی شه که خیال کنیم تا اسم ایرانی می بینن می گن ریجکت. بررسی می کنن و اگر مقاله خوبی بود و به مجله شون می خورد و دزدی ادبی توش نبود چاپش می کنن. البته برخی نشریات آمریکایی با توجه به تحریم ها (که به سلامتی به زودی رفع می شه) تهش ممکنه ازتون بخوان که مدرکی ارایه کنید که با نهادهای دولتی و هسته ایی کار نکردین. یک نشریه از ما همچین چیزی خواست. به هر حال بازم می گم انقدر عجله نکنید. 36 روز هیچی نیست. اتفاقا با این جور ایمیل زدن ها و عجله کردن ها و گیر دادن ها ممکنه برید توی مخ ادیتور و با دید منفی مقاله تون رو بررسی کنه. بچه ها بودن این کار رو کردن و دیدم که می گم... فک کنم یه روزی از این استرس عجیب و فراغیرطبیعی هم وطن ها شاخ در بیارم. موفق باشید.

سلام دوستان

نظرتون رو در رابطه با ژرنال های ISI که تو موسسات معتبر مثل وایلی که یه سیستم ارسال و اکسپت و بررسی وضغیت داره و نیازی به ارسال ایمیل به ادیتور نداره نیستن می خواستم بپرسم. یه عبارت ذیگه یرای سابمیت و پذیرش گغته شده که مقاله با فرمت ژرنال مستقیم به ادیتور ارسال شه... من حدود 10 روز پیش به یکی از این ژرنال ها مقاله ارسال کردم با ایمیل به ادیتورشون و گفتم که اگه مناسب ژرنالتون هس ( موضوع کاری در اسکوپ آنها هس و به چند مقاله ژرنالشون هم رفرنس دادم تو مقاله) به هم اطلاع بدین و دیگه هیش خبری نشد تا الان. .. دوستان در این مورد تجریه دارین؟ بهترین کار چیه؟

در زیر لینک ژرنال رو گذاشتم
    http://www.hanser-elibrary.com/loi/mp

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl6678 نمایش پست ها
    سلام دوستان

نظرتون رو در رابطه با ژرنال های ISI که تو موسسات معتبر مثل وایلی که یه سیستم ارسال و اکسپت و بررسی وضغیت داره و نیازی به ارسال ایمیل به ادیتور نداره نیستن می خواستم بپرسم. یه عبارت ذیگه یرای سابمیت و پذیرش گغته شده که مقاله با فرمت ژرنال مستقیم به ادیتور ارسال شه... من حدود 10 روز پیش به یکی از این ژرنال ها مقاله ارسال کردم با ایمیل به ادیتورشون و گفتم که اگه مناسب ژرنالتون هس ( موضوع کاری در اسکوپ آنها هس و به چند مقاله ژرنالشون هم رفرنس دادم تو مقاله) به هم اطلاع بدین و دیگه هیش خبری نشد تا الان. .. دوستان در این مورد تجریه دارین؟ بهترین کار چیه؟

در زیر لینک ژرنال رو گذاشتم
    http://www.hanser-elibrary.com/loi/mp

با تشکر
    دوست من،
    شیوه ی ارسالی که گفتید عجیب نیست و خیلی از ژورنال ها همین وضعیت را دارند، شما هم لازم نیست کار خاصی انجام دهید و صبور باشید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    summer_66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial Intelligence /Shiraz University

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanpo نمایش پست ها
    36 روز هیچی حساب نمی شه. بعضی از مقالات من تا 5 ماه هم طول کشید تا اکسپت شد. انقدر ایمیل نزنید و توی مخشون نرید. به ملیت ما به دلایل سیاسی کاری ندارن اگر هم کار داشته باشن بخاطر تقلب های وحشتناکیه که ایرانی ها در مقالاتشون کردن اما هیچ کدوم دلیل نمی شه که خیال کنیم تا اسم ایرانی می بینن می گن ریجکت. بررسی می کنن و اگر مقاله خوبی بود و به مجله شون می خورد و دزدی ادبی توش نبود چاپش می کنن. البته برخی نشریات آمریکایی با توجه به تحریم ها (که به سلامتی به زودی رفع می شه) تهش ممکنه ازتون بخوان که مدرکی ارایه کنید که با نهادهای دولتی و هسته ایی کار نکردین. یک نشریه از ما همچین چیزی خواست. به هر حال بازم می گم انقدر عجله نکنید. 36 روز هیچی نیست. اتفاقا با این جور ایمیل زدن ها و عجله کردن ها و گیر دادن ها ممکنه برید توی مخ ادیتور و با دید منفی مقاله تون رو بررسی کنه. بچه ها بودن این کار رو کردن و دیدم که می گم... فک کنم یه روزی از این استرس عجیب و فراغیرطبیعی هم وطن ها شاخ در بیارم. موفق باشید.
    ممنون از پاسختون. البته فکر میکنم شما پست من رو درست مطالعه نکردید بنده در مورد پذیرش مقاله صحبت نکردم و دقیقا به این امر واقفم که حتی پذیرش مقاله ممکنه به سال بکشه.میگم بیش از یک ماهه هنوز چیف ادیتور حتی مقاله رو به یه ادیتور اساین نکرده! این مرحله معمولا زیر یک هفته انجام میشه! بنابراین قبل از اینکه شاخ دربیارید مطلب رو درست بخونید لطفا.اطلاعاتی که درمورد مدت زمان پذیرش عرف این ژورنال نوشته بودم صرفا جهت تاکید بر این موضوع بود که این ژورنال طبق شواهد و قرائن ژورنال کندی نیست که بخواد مرحله ابتدایی اساینمنت رو انقدر کش بده!
    .If I had my life to live again. I'd make the same mistakes, only sooner

."If you get NO in answer, remember N.O. is "Next Opportunity

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

ممنون از پاسختون. البته فکر میکنم شما پست من رو درست مطالعه نکردید بنده در مورد پذیرش مقاله صحبت نکردم و دقیقا به این امر واقفم که حتی پذیرش مقاله ممکنه به سال بکشه.میگم بیش از یک ماهه هنوز چیف ادیتور حتی مقاله رو به یه ادیتور اساین نکرده! این مرحله معمولا زیر یک هفته انجام میشه! بنابراین قبل از اینکه شاخ دربیارید مطلب رو درست بخونید لطفا.اطلاعاتی که درمورد مدت زمان پذیرش عرف این ژورنال نوشته بودم صرفا جهت تاکید بر این موضوع بود که این ژورنال طبق شواهد و قرائن ژورنال کندی نیست که بخواد مرحله ابتدایی اساینمنت رو انقدر کش بده!
    دوست من،

کلیه زمان هایی که در پروسه ی ارسال، داوری و پذیرش مطرح میشه زمان های متوسط و تقریبی هستند. اصولا "هی ایمیل زدن شما" بی فایده هست. همه چیز طبیعی هست و صبور باشید.

Karl Popper

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

خب دوست عزیز شما به هی ایمیل زدن خود ادامه بدهید انشاءالله که باعث بشه که اسیان کردن چیف ادیتور که هچ مقاله تون هم دو روزه اکسپت بشه. والله با این نوناشون!
    در مورد مساله شاخ در آوردن و اینها هم لطفا به خودتون نگیرید. صرفا منظورم شما نبودید. من خودم درگیر پذیرش و دریافت ویزای استرالیا بودم و خب توی همین وبسایت با بچه های ایرانی زیادی که در شرایط مشابه هستند در ارتباطم و سعی هم کردم آرومشون کنم. این "هی ایمیل زدن" هموطن ها رو نه فقط به ادیتور نشریه که به آفیس اینترنشنال و همین طور سفارت بارها و بارها مشاهده کردم. دلیلش هم می دونم. به هر حال چون توی ایران "سیستم" درستی وجود نداره یکی از مهمترین راه های رسیدن به نتیجه "گیر" دادنه. اما باور بفرمایید برای کارهای اون ور "گیر دادن" در بهترین حالت هیچ اثری در پیشبرد برنامه شما نمی گذاره و باعث نمی شه که مراحل اداری نادیده گرفته بشه. یک بار یاد آوری مشکلی نیست اما هی تکرار و هی تکرار صورت خوبی ندارد. خودتون رو بذارید به جای طرف. این طوری جز این که توی مخ یارو برید کار خاصی نمی کنید. به هر حال مختارید. نظر خواستید ما هم نظرمون رو دادیم. صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
    ویرایش توسط bijanpo : July 15th, 2015 در ساعت 04:58 PM دلیل: توضیح اضافه برای این که دعوایی نشه!

Junior Member

سلام
    دوتا مقاله به دو ژورنال مختلف الزویر ارسال کردم یکیش در under review هست یکیش under editor evaluation امروز برا ایمیل زیر اومده اما حالت هیچکدوم از مقاله ها تغیییر نکرده ممکنه دلیلی باشه بر اینکه زبان مقاله ام مشکل داره؟

Need help getting published? Elsevier Language services can help you
    elsevier wenshop

دوتا سرویس ادیت مقاله معرفی کرده

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepid1984 نمایش پست ها
    سلام
    دوتا مقاله به دو ژورنال مختلف الزویر ارسال کردم یکیش در under review هست یکیش under editor evaluation امروز برا ایمیل زیر اومده اما حالت هیچکدوم از مقاله ها تغیییر نکرده ممکنه دلیلی باشه بر اینکه زبان مقاله ام مشکل داره؟

Need help getting published? Elsevier Language services can help you
    elsevier wenshop

دوتا سرویس ادیت مقاله معرفی کرده
    دوست من،

خیر، اگر مشکلی باشد رسما اعلام می کنند، این را تبلیغ در نظر بگیرید.

Karl Popper

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)