صفحه 143 از 364 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    ممنون
    Journal of Vibration and Control
    IF 2013 برایر 4.355
    IF 2014 برابر چنده؟
    راست می گی عجیبه ایمپکت جدید نداره! شاید خلافی چیزی انجام داده بودن چون مثلا دقت کنی یکدفعه توی یکبار از یک و خورده ای یکدفعه رفتن 4 و خورده ای بعد دیگه اومد روی صفر! شاید تنبیهشون کردن!
    http://www.bioxbio.com/if/html/J-VIB-CONTROL.html
    Doubt Kills More Dreams Than Failure Ever Will

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    راست می گی عجیبه ایمپکت جدید نداره! شاید خلافی چیزی انجام داده بودن چون مثلا دقت کنی یکدفعه توی یکبار از یک و خورده ای یکدفعه رفتن 4 و خورده ای بعد دیگه اومد روی صفر! شاید تنبیهشون کردن!
    http://www.bioxbio.com/if/html/J-VIB-CONTROL.html
    مقالم خیلی خوبه، ایمیل بزنم Withdraw کنم یا اینکه از Admin بپرسم چرا ایمپکتتون 0 شده؟

مقالم خیلی خوبه، ایمیل بزنم Withdraw کنم یا اینکه از Admin بپرسم چرا ایمپکتتون 0 شده؟
    من باشم می گم مشکلی در مقاله پیش اومده و می خوام ویثدرا می کنم! تو الان بگی چرا ایمپکتش شده صفر ممکنه بخواد تو رو بپیچونه!

ویرایش:

ژورنالش کلاهبردار هست عزیز برادر حتما ویثدرا کن! اتفاقا خبرش هم پیچیده بودها تو وب من خونده بودم اما نمی دونستم دیگه کدومه!

https://en.wikipedia.org/wiki/Journa...on_and_Control

Peer review fraud[edit]
    In 2014, Sage Publications retracted 60 papers published in the journal due to a case of academic fraud, in which Peter Chen (National Pingtung University of Education, Taiwan) created false accounts in order to subvert the peer review process.[1] Ali H. Nayfeh, the editor-in-chief of the journal, retired from his academic post and resigned from his position with the journal following completion of the investigation.[2]

Abstracting and indexing[edit]
    The journal is abstracted and indexed in Scopus and the Science Citation Index Expanded. In 2014 the journal had its impact factor suppressed due to anomalous stacked citation patterns [3]
    ویرایش توسط MehranNZ : July 28th, 2015 در ساعت 04:08 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranNZ نمایش پست ها
    من باشم می گم مشکلی در مقاله پیش اومده و می خوام ویثدرا می کنم! تو الان بگی چرا ایمپکتش شده صفر ممکنه بخواد تو رو بپیچونه!

ویرایش:

ژورنالش کلاهبردار هست عزیز برادر حتما ویثدرا کن! اتفاقا خبرش هم پیچیده بودها تو وب من خونده بودم اما نمی دونستم دیگه کدومه!

https://en.wikipedia.org/wiki/Journa...on_and_Control

Peer review fraud[edit]
    In 2014, Sage Publications retracted 60 papers published in the journal due to a case of academic fraud, in which Peter Chen (National Pingtung University of Education, Taiwan) created false accounts in order to subvert the peer review process.[1] Ali H. Nayfeh, the editor-in-chief of the journal, retired from his academic post and resigned from his position with the journal following completion of the investigation.[2]

Abstracting and indexing[edit]
    The journal is abstracted and indexed in Scopus and the Science Citation Index Expanded. In 2014 the journal had its impact factor suppressed due to anomalous stacked citation patterns [3]
    عجب، اینم از شانس من، شاید مقالما Withdraw کنم.

این مجله متقلب نیست بلکه مورد تقلب قرار گرفت توسط یک نویسنده تایوانی .روش کار این فرد به این شکل بود که باایجاد اکانت های تقلبی داوری ،خود به داوری مقاله می پرداخت. سردبیر این مجله خلع شده و ایمپکت فکتور آن از سال بعد مجددا محاسبه می شود.

Junior Member

سلام حدود دو ماه بود که یک مقاله را برای یکی از ژورنال های الزویر ارسال کردم و متاسفانه علت رد شدن را نمی فهمم!!!!
    ظاهرا مقاله برای 4 داور فرستاده شده که فقط نظرات یک داور برای من ارسال شده است!!! ممنون میشم اگر کسی کمکم کند..
    این کامنت ادیتور:
    Your paper has beenreviewed (see comments below and files that can be downloaded from the journalportal). In light of the reviewers' remarks and rankings, I regret to adviseyou that the paper is unsuitable for publication in ... journal.

نظر داور 2:
    Although the study islimited to a ...,the subject is interesting and the results are worth publishing. However, anumber of points should be addressed in a revised version before publishing:
    این داور 11 ایراد فنی به مقاله گرفته است که قابل اصلاح است.

Reviewer #3: See attached file.

Reviewer #4: None - see attached.

که متاسفانه هیچ فایل قابل دانبود و اتچ شده ای در کارتابل من نیست!!!

به نظر دوستان اهل فن:
    1- میتونم ایرادات رو انجام بدهم و دوباره سابمیت کنم (در اینصورت مقاله به لیست سیاه نمی رود)؟؟؟
    2- یا یک نامه به ادیتور بزنم دلایل رد مقاله را بپرسم؟؟؟

من برای این مقاله از یک نرم افزار استفاده کردم که 3500 دلار واسش هزینه کردم و دانشگاه 200 هزار تومان ناقابل بهم کمک کرد و کلی هم واسه نوشتن و تحلیل های مقاله زحمت و وقت گذاشتم!!!
    ممنون میشم راهنماییم کنید (دپرس شدم الان)!!!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام حدود دو ماه بود که یک مقاله را برای یکی از ژورنال های الزویر ارسال کردم و متاسفانه علت رد شدن را نمی فهمم!!!!
    ظاهرا مقاله برای 4 داور فرستاده شده که فقط نظرات یک داور برای من ارسال شده است!!! ممنون میشم اگر کسی کمکم کند..
    این کامنت ادیتور:
    Your paper has beenreviewed (see comments below and files that can be downloaded from the journalportal). In light of the reviewers' remarks and rankings, I regret to adviseyou that the paper is unsuitable for publication in ... journal.

نظر داور 2:
    Although the study islimited to a ...,the subject is interesting and the results are worth publishing. However, anumber of points should be addressed in a revised version before publishing:

به نظر دوستان اهل فن:
    1- میتونم ایرادات رو انجام بدهم و دوباره سابمیت کنم (در اینصورت مقاله به لیست سیاه نمی رود)؟؟؟

من برای این مقاله از یک نرم افزار استفاده کردم که 3500 دلار واسش هزینه کردم و دانشگاه 200 هزار تومان ناقابل بهم کمک کرد و کلی هم واسه نوشتن و تحلیل های مقاله زحمت و وقت گذاشتم!!!

دوست گرامی،

1- می توانید، اما اینکار توصیه نمی شود، مقالات هیچوقت به لیست سیاه نمی روند، نویسندگان متقلب ممکن است اگر بدشانس باشند بروند. توصیه می شود ایرادات را رفع کنید و برای ژورنال دیگری بفرستید، کامنت های داوران اغلب بسیار سودمند هستند و برای اصلاح کارتان حداکثر استفاده را از آنها بکنید.

2- آیا یازده ایراد کافی نبوده؟ اینکار فایده ای ندارد و توصیه نمی شود اما می توانید پیگیری کنید که فایل اتچ چرا موجود نیست، اغلب نظر دو داور مورد نیاز هست.

رد شدن مقاله یک چیز کاملا طبیعی هست و جز مسائل متعارف علمی، شانس و سلبقه هم در آن نقش دارد، به هیچ وجه ناامید نباشید و برای ژورنال دیگری اقدام کنید، من خودم مقاله ای داشتم که دوبار رد شد و بار سوم در یک ژورنال با ایمپکت بالاتر پذیرفته شد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

نقل قول نوشته اصلی توسط abidal نمایش پست ها
    این کامنت ادیتور:

نظر داور 2:

به نظر دوستان اهل فن:

سلام؛ مقاله بوده داور ایراد زیاد گرفته و ادیتور هم ریجکت کرده بود. بعد به "تمام" ایرادها پاسخ داده شد و مقاله تصحیح و resubmit شد و ادیتور دوباره داوری فرستاد. البته در نامه ادیتور باید شماره مقاله ای که قبلا سابمیت شده بود ذکر شده باشه.
    احتمالا داور سوم و چهارم هیچ نظری نفرستاده باشند. جلوش هم نوشته None

Junior Member

وضعيت الان مقاله completed reject هست، به نظر شما:
    ١- ١١ ايراد را اصلاح كنم و مقاله را تحت حالت new submitt دوباره ارسال كنم؟ در اينصورت مقاله جديد دوباره براي همان داور ارسال مي شود؟
    ٢- يا نه بيخيال اين ژورنال شم؟
    مقاله موردي كه گفتيد دوباره سابميت شده اكسپت شد؟
    ممنون از پاسخگوييتون

نقل قول نوشته اصلی توسط abidal نمایش پست ها
    وضعيت الان مقاله completed reject هست، به نظر شما:
    ١- ١١ ايراد را اصلاح كنم و مقاله را تحت حالت new submitt دوباره ارسال كنم؟ در اينصورت مقاله جديد دوباره براي همان داور ارسال مي شود؟
    ٢- يا نه بيخيال اين ژورنال شم؟
    مقاله موردي كه گفتيد دوباره سابميت شده اكسپت شد؟
    ممنون از پاسخگوييتون
    11 مورد رو اصلاح کن و به جای دیگه ای بفرست!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)