صفحه 156 از 364 نخستنخست ... 56106146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166206256 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,551 تا 1,560 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام.
    من یه سوال دارم که نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه. مقاله من یه هفته پیش از سوی ادیتور برای اصلاحات فرستاده شد. میخوام بدونم نرمال چقدر زمان میشه صرف اصلاحات کرد؟تا چقدر حدودا عادیه؟اگر من مقاله تا یک هفته دیگه ارسال کنم دیر شده؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط grl_z86 نمایش پست ها
    سلام.
    من یه سوال دارم که نمیدونم قبلا پرسیده شده یا نه. مقاله من یه هفته پیش از سوی ادیتور برای اصلاحات فرستاده شد. میخوام بدونم نرمال چقدر زمان میشه صرف اصلاحات کرد؟تا چقدر حدودا عادیه؟اگر من مقاله تا یک هفته دیگه ارسال کنم دیر شده؟؟؟؟
    سلام

شما معمولا برای Revise مقاله و فرستادن دوباره اون زمانی محدودی دارید و این زمان از طرف مجله تعیین و به شما اعلام میشه. بطور معمول من دیدم مجلات یک ماه فرصت برای Revise مقاله میدن اما شما باید ببینید این زمان برای مجله مورد نظر شما چقدر هست. پیشنهاد می کنم ایمیلی که از طرف مجله دریافت کردین رو دوباره به دقت بخونید چون معمولا این زمان در ایمیل ذکر میشه.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

شما معمولا برای Revise مقاله و فرستادن دوباره اون زمانی محدودی دارید و این زمان از طرف مجله تعیین و به شما اعلام میشه. بطور معمول من دیدم مجلات یک ماه فرصت برای Revise مقاله میدن اما شما باید ببینید این زمان برای مجله مورد نظر شما چقدر هست. پیشنهاد می کنم ایمیلی که از طرف مجله دریافت کردین رو دوباره به دقت بخونید چون معمولا این زمان در ایمیل ذکر میشه.

موفق باشید
    سلام مجدد، چون تو متن ایمیل ددلاینی تعیین نشده برای من سوال ایجاد شد که چقدر زمان دارم!!

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

سلام مجدد، چون تو متن ایمیل ددلاینی تعیین نشده برای من سوال ایجاد شد که چقدر زمان دارم!!
    سلام

پس با توجه به این قضیه ، ارسال پس از یک هفته (که بهش اشاره کردین) معقول به نظر می رسه . اما با این حال بهتره این موضوع رو از طریق ایمیل از Editor مجله بپرسید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام

ببخشید من یه راهنمایی میخواستم. بنده چهار ماه و نیم قبل یه مقاله فرستادم به یه ژورنال خیلی معتبر الزویر ..... بعد از یک ماه رفت under review .... بعد سه هفته status آپدیت شد اما از اون موقع تا الان هیچ خبری نیست ... آیا لازمه ایمیل بزنم به ادیتور؟ در ضمن اخیرا این ژورنال خیلی دیر جواب میده مثلا میانگین مقالات اکسپت شده اخیرش حدودا نه ماهه ....

سلام دوستان

امیدوارم حال همتون خوب باشه.

آقا جواب مقاله من هم بعد از یک ماه دیروز اومد و گویا Major خورده! از این لحاظ میگم " گویا " چون یه جا ادیتور گفته : Please note that major revision is required و بعدش ( دو خط پایین تر) گفته: The referee(s) have recommended publication, but also suggest some minor revisions to your manuscript.

فک کنم ادیتوره ( که البته آدمه معروفیه) درگیری داره با خودش!
    حالا آخرش این Major میشه یا Minor؟ اصلا فرقی به حال من میکنه کدوماش باشه!؟

با تشکر

سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

امیدوارم حال همتون خوب باشه.

آقا جواب مقاله من هم بعد از یک ماه دیروز اومد و گویا Major خورده! از این لحاظ میگم " گویا " چون یه جا ادیتور گفته : Please note that major revision is required و بعدش ( دو خط پایین تر) گفته: The referee(s) have recommended publication, but also suggest some minor revisions to your manuscript.

فک کنم ادیتوره ( که البته آدمه معروفیه) درگیری داره با خودش!
    حالا آخرش این Major میشه یا Minor؟ اصلا فرقی به حال من میکنه کدوماش باشه!؟

با تشکر
    هر دو مورد Deadline زمانی برای ارسال مقاله‌ی Revise شده و همچنین این نکته که Revision مقاله Major بوده و یا Minor رو به راحتی میشه از پنل ارسال مقاله در سایت مجله دید. توجه داشته باشید که مساله‌ی Major بودن و یا Minor بودن اصلاحات درخواستی بسیار مهمه، چونکه در حالت اول به احتمال بسیار بالا، مجددا یک الی چند ماه صرف داوری مجدد مقاله خواهد شد و از این نظر اینکه فرد بدونه به شکل رسمی مقاله‌اش چه وضعیتی داره می‌تونه برایش بسیار مهم باشه.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط majidd89 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید من یه راهنمایی میخواستم. بنده چهار ماه و نیم قبل یه مقاله فرستادم به یه ژورنال خیلی معتبر الزویر ..... بعد از یک ماه رفت under review .... بعد سه هفته status آپدیت شد اما از اون موقع تا الان هیچ خبری نیست ... آیا لازمه ایمیل بزنم به ادیتور؟ در ضمن اخیرا این ژورنال خیلی دیر جواب میده مثلا میانگین مقالات اکسپت شده اخیرش حدودا نه ماهه ....
    Why not?
    Send them an email and ask abou the status
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Senior Member kran آواتار ها

دروود

دوستان اینکه من ریپلای یک ایمیل رو بزنم و جواب اون ایمیل رو بدم آیا شیوه غیرمعمول و بی اخلاقی است؟
    مثلا چند روز پیش یه میل از یه مجله برام امده بود که داوری یکی ا مقالهاشون بپزیرم و توی زمینه گاریه من نبود و اون رو رد کردم. اما همون ایمیل رو ریپلیا کردم.

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود

دوستان اینکه من ریپلای یک ایمیل رو بزنم و جواب اون ایمیل رو بدم آیا شیوه غیرمعمول و بی اخلاقی است؟
    مثلا چند روز پیش یه میل از یه مجله برام امده بود که داوری یکی ا مقالهاشون بپزیرم و توی زمینه گاریه من نبود و اون رو رد کردم. اما همون ایمیل رو ریپلیا کردم.

ممنون

دوست عزیز
    اتفاقا کارتون کاملا درست بوده
    و شما باید هر ایمیلی رو روی خودش جواب بدید و این کار درستیه

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)