صفحه 174 از 364 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

منظورم این بود که اسمی از تایید تو سامبیت نبود.....ولی موقع اطلاعات من ایمیل همه رو وارد کردم....البته الان نگاه کردم ایمیل وارد کردن اختیاری بوده...ولی به هر حال من وارد کردم و توی کاور لتر هم نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام. در مورد ایمیل به نویسنده ها، همه ژورنالها ایمیل نمی دن.
    اگه به قول شما موقع سابمیت ازتون ایمیل بقیه رو نخواست، دیگه ایمیلی براشون فرستاده نمیشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دوست عزیز عرض کردم خدمتتون. ژورنالها متفاوت هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط alidel123 نمایش پست ها
    منظورم این بود که اسمی از تایید تو سامبیت نبود.....ولی موقع اطلاعات من ایمیل همه رو وارد کردم....البته الان نگاه کردم ایمیل وارد کردن اختیاری بوده...ولی به هر حال من وارد کردم و توی کاور لتر هم نوشتم.

ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

با سلام

موردی که فرمودید، بستگی به سیستم سابمیت آنلاین هر ژورنال دارد و به طور کلی نمی توان اظهار نظری کرد. همانطور که در جواب قبلی فرمودند، امکان دارد ایمیل تنها برای نویسنده مسئول ارسال شود و یا برای تمامی نویسندگان. معمولا سیستم یکپارچه ScholarOne Manuscripts برای تمامی نویسنده ها ایمیل سابمیت را ارسال می کند، خواه ایمیل وارد شده بصورت اختیاری بوده و یا اجباری.

موفق باشید

سلام دوستان
    من یه مقاله توی سیستم نشریات wiley سابمیت کردم و بعد از سه روز در حالت under review قرار گرفت. منظور از این حالت دقیقاً چیه؟
    و اینکه میشه حدس زد تقریباً چقدر زمان داوریش طول میکشه؟
    خیلی ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    1- یعنی برای داوران فرستاده شده
    2- نه. بستگی به داور داره

نقل قول نوشته اصلی توسط omidhx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقاله توی سیستم نشریات wiley سابمیت کردم و بعد از سه روز در حالت under review قرار گرفت. منظور از این حالت دقیقاً چیه؟
    و اینکه میشه حدس زد تقریباً چقدر زمان داوریش طول میکشه؟
    خیلی ممنون

سلام دوستان
    یکی از مقالاتم در یکی از ژورنالهای الزیویر با ایمپکت بالای 2 Major Revised خورده، 3 داور نظرشونا گفتن و یکی از داورها در انتها گفته که بهتره روش پیشنهاد شده به صورت تجربی نیز بررسی گردد (جمله پائین).من به هیچ وجهه نمیتونم تجربیشا کار کنم. به نظرتون مقالم رد میشه؟به داور چی بنویسم؟
    Application of this work in real time should be added in detail. Experimental verification will be highly recommended.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    معمولا توو این شرایط باید بگید که مثلا این کارای اکسپریمنتال در حال انجامه و نتایجش بعدا منتشر میشه.
    این بهترین جوابیه که می تونید بدید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از مقالاتم در یکی از ژورنالهای الزیویر با ایمپکت بالای 2 Major Revised خورده، 3 داور نظرشونا گفتن و یکی از داورها در انتها گفته که بهتره روش پیشنهاد شده به صورت تجربی نیز بررسی گردد (جمله پائین).من به هیچ وجهه نمیتونم تجربیشا کار کنم. به نظرتون مقالم رد میشه؟به داور چی بنویسم؟
    Application of this work in real time should be added in detail. Experimental verification will be highly recommended.

Junior Member

سلام مجدد به دوستان عزیز
    مقاله من همین الان under review شد...بعد از شش روز از submit...این یعنی هر سه داور اوکی دادن یا اگه مثلا یه دونه داورم فعلا پیدا شده باشه under review میشه ؟؟؟؟این سوال اولم.بود...سوال دوم اینه که من بعد از سابمیت متوجه سه تا ایراد نگارشی شدم....مغزم سوت کشید قبل سابمیت فکر کرده بودم اصلاحشون کردم نگو یادم رقته.....سه تا شماره معادله هم اشتباهی گذاشتم....الان چی میشه یعنی بدبخت شدم رفت .....؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام مجدد به دوستان عزیز
    مقاله من همین الان under review شد...بعد از شش روز از submit...این یعنی هر سه داور اوکی دادن یا اگه مثلا یه دونه داورم فعلا پیدا شده باشه under review میشه ؟؟؟؟این سوال اولم.بود...سوال دوم اینه که من بعد از سابمیت متوجه سه تا ایراد نگارشی شدم....مغزم سوت کشید قبل سابمیت فکر کرده بودم اصلاحشون کردم نگو یادم رقته.....سه تا شماره معادله هم اشتباهی گذاشتم....الان چی میشه یعنی بدبخت شدم رفت .....؟؟؟؟؟
    دوست عزیزم،
    1. اون داورایی که شما اسمشونو اعلام میکنین برای داوری الزاما داوری نمیکنن کارتونو، ادیتور ممکنه فقط از بک گراند و فیلد اونها برای پیدا کردن داور مناسب استفاده کنه. الزاما اونها داوری نخواهند کرد منیوسکرپت شما رو. ممکنه کلا دوتا داور باشه برای داوری مقالتون.
    2. سه تا ایراد نگارشی در چه حد؟ معمولا اینجور وقتا فقط به خاطر این سه تا ایراد شما کارتون ریجکت نمیشه. باید یه تعداد ایراد دیگه هم باشه یا کلیت کار شما مشکل داشته باشه یا ادبیات نگارشی نامناسب یا گرامر نامناسب داشته باشه کارتون که ریجکت شه. مینور ریوایز میخوره کارتون اگه فقط همین سه تا غلط نگارشی کوچیک و سه تا شماره معادله اشتباه رو فقط داشته باشین.
    3. تا جایی که خبر دارم با این موارد کارتون ریجکت نمیشه، بدبخت هم نمیشین (بدبختی و خوشبختی یه حسیه که به درون آدم برمیگرده، اگه حس کنین بدبخت میشین، پس میشین )
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

ممنونم از اینکه توضیح دادی.....کلا خوب توضیح دادی الا اون مورد سوم رو....خیلی از عوامل بدبخت شدن به عوامل بیرونی بر می گرده...50 درصدش درونه آدمه....50 درصد بیرونه آدمه.... ممنون....کلا شما خیلی خوب توضیح میدی...

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    1. اون داورایی که شما اسمشونو اعلام میکنین برای داوری الزاما داوری نمیکنن کارتونو، ادیتور ممکنه فقط از بک گراند و فیلد اونها برای پیدا کردن داور مناسب استفاده کنه. الزاما اونها داوری نخواهند کرد منیوسکرپت شما رو. ممکنه کلا دوتا داور باشه برای داوری مقالتون.
    2. سه تا ایراد نگارشی در چه حد؟ معمولا اینجور وقتا فقط به خاطر این سه تا ایراد شما کارتون ریجکت نمیشه. باید یه تعداد ایراد دیگه هم باشه یا کلیت کار شما مشکل داشته باشه یا ادبیات نگارشی نامناسب یا گرامر نامناسب داشته باشه کارتون که ریجکت شه. مینور ریوایز میخوره کارتون اگه فقط همین سه تا غلط نگارشی کوچیک و سه تا شماره معادله اشتباه رو فقط داشته باشین.
    3. تا جایی که خبر دارم با این موارد کارتون ریجکت نمیشه، بدبخت هم نمیشین (بدبختی و خوشبختی یه حسیه که به درون آدم برمیگرده، اگه حس کنین بدبخت میشین، پس میشین )
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)