صفحه 176 از 364 نخستنخست ... 76126166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186226276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,751 تا 1,760 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان من یه مقاله سابمیت کردم که ریوایز خورده

In Page 6, line 52, the authors utlized stress control for fatigue test. However, Equation-2 provided a form of fatigue equation in strain control form. Figure 16 also provided a fatigue equation in strain control form. Please clarify this point. Also, there is a lack of failure criteria for fatigue test in this paper
    .
    Figure 4 to Figure 13 only provided mean value for each group. It is recommended standard deviation be included.

کامنت اولی داور روی یه فرمول گیر داده که ازش اشتباه استفاده کردی ولی من ده تا رفرنس معتبر دارم که از همین فرمول به همین روش استفاده کردن
    حالا تو فایل جواب به کامنت داوران به کامنت این داور چی جواب بدم؟ باید براش توضیح بدم که فرمولم درسته و این افراد استفاده کردن و رفرنسا رو ذکر کنم و اخر اون فایل ورد بیارمشون؟
    کامنت دوم گفته که میانگین هر گروه اوردی ولی انحرا معیارشونم بیار؟ اخه هیچ جا اینکار نمیکنن من از هر نوع ماده 3 تا نمونه مشابه هم ساختم جهت کم شدن خطا و تست کردم و میانگین نتایج هر 3نمونه مشابه رو گرفتم اوردم تو نمودار - یعنی نتایج هرماده منحر به خوش هست. نمیدونم چیو باید تغییر بدم
    میشه منو راهنمایی کنید وقتم کمه
    خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان،
    من یه مقاله به یکی از ژورنالهای الزویر سابمیت کردم. بعد از 2.5 ماه مقاله من ریوایز خورد و بعد از 2 هفته جواب ریوایز فرستادم. حالا به مدت 55 روزه که مقاله بعد از سابمیت در حالت under review مونده، این چه معنی داره؟ یعنی مقاله دوباره برای داوری به یک داور جدید سابمیت شده؟ 55 روز یکم زیاد نیست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه مقاله به یکی از ژورنالهای الزویر سابمیت کردم. بعد از 2.5 ماه مقاله من ریوایز خورد و بعد از 2 هفته جواب ریوایز فرستادم. حالا به مدت 55 روزه که مقاله بعد از سابمیت در حالت under review مونده، این چه معنی داره؟ یعنی مقاله دوباره برای داوری به یک داور جدید سابمیت شده؟ 55 روز یکم زیاد نیست؟

دوست عزیز
    شما مقاله تون ماژور ریوایز خورده یا مینور ریوایز؟؟
    معمولا توی حالت ماژور ریوایز طول میکشه یه کمی. فکر کنم خود مفاله هم چیزی حدودا یک یا دو ماه بهتون وقت داده بوده تا ریوایز رو آماده کنید و شما کار خوبی کردین که دو هفته ای جواب رو فرستادین
    راجع به عدد 55 هم ژورنال به ژورنال ممکنه متفاوت باشه...
    به نظرم اگه دوماه شد و جوابی نیومده میتونید یه ایمیل پیگیری به منشی یا ادیتور اصلی بزنید...
    شماره ایشو بعدی ژورنال رو هم چک کنید ممکنه یه محدوده تقریبی بهتون بده ...با فرض اینکه مقاله شما به شرط اکسپت بخواد به اون ایشو برسه

ایشالا خبرای خوبی بگیرید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amidtahami نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه مقاله سابمیت کردم که ریوایز خورده

In Page 6, line 52, the authors utlized stress control for fatigue test. However, Equation-2 provided a form of fatigue equation in strain control form. Figure 16 also provided a fatigue equation in strain control form. Please clarify this point. Also, there is a lack of failure criteria for fatigue test in this paper
    .
    Figure 4 to Figure 13 only provided mean value for each group. It is recommended standard deviation be included.

کامنت اولی داور روی یه فرمول گیر داده که ازش اشتباه استفاده کردی ولی من ده تا رفرنس معتبر دارم که از همین فرمول به همین روش استفاده کردن
    حالا تو فایل جواب به کامنت داوران به کامنت این داور چی جواب بدم؟ باید براش توضیح بدم که فرمولم درسته و این افراد استفاده کردن و رفرنسا رو ذکر کنم و اخر اون فایل ورد بیارمشون؟
    کامنت دوم گفته که میانگین هر گروه اوردی ولی انحرا معیارشونم بیار؟ اخه هیچ جا اینکار نمیکنن من از هر نوع ماده 3 تا نمونه مشابه هم ساختم جهت کم شدن خطا و تست کردم و میانگین نتایج هر 3نمونه مشابه رو گرفتم اوردم تو نمودار - یعنی نتایج هرماده منحر به خوش هست. نمیدونم چیو باید تغییر بدم
    میشه منو راهنمایی کنید وقتم کمه
    خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم هرچند مواردی که فرمودید در تخصص من نیست اصلا. شما نظر باقی دوستان و مخصوصا استادتون رو بگیرید حتما:

1. اگه همینجوریه که خودتون فرمودید، خب قاعدتا باید ریفرنس ها رو اعلام کنید. میتونید توی جواب هاتون به صفحه و جای اون فرمول توی هر کدوم ازون مقاله ها اشاره کنید (مثلا مقاله فلان، صفحه فلان، سکشن فلان و به این دلایل برای موضوعی با این مشخصات فلان فرمولاسیون استفاده شده)، ریفرنس بدید و بعد چند خطی توضیح بدید که توی اون مقاله هم به این دلایل از اون نوع فرمولاسیون استفاده شده. همین کار رو با باقی مقاله ها و نمونه ها هم انجام بدید. هرچی جوابتون کامل تر و واضح تر باشه بهتره. حتما دلایلتون رو بیارید که به چه دلایلی این نوع فرمولاسیون انتخاب شده. قاعدتا توی همون مقاله های قبلی هم میتونید چیز بدرد بخوری پیدا کنید که بتونه داور رو قانع کنه...
    2. اگه کاری رو که داور ازتون خواسته شدنیه که هیچی به نظرم انجامش بدید حتی اگه خیلی منطقی نباشه (البته ایده ال اینه که آدم سر حرف خودش اگه مطمئنه واسه و دلیل بیاره...ولی در حالت غیر ایده ال که میشه حال و هوای ماها ، هر چی داور میگه رو در صورت امکان گوش کنید بهتره)................اگه شدنی نیست خب دلایلتون رو بیارید و بگید به این دلایل این کار شدنی نیست یا به پیکره علمی مقاله ضربه میزنه و یا محلی از اعراب نداره.....اگه هم کامنت داور رو متوجه نشدید میتونید بنویسید که اگه منظور داور محترم اینه که فلان و اگه اینه که فلان. یعنی خودتون سعی کنید تحلیل کنید نظرشو. چون بعیده که مقاله تون رو بفرستین و داور بشینه دوباره براتون توضیح بده کامنتشو....پس سهی کنید همین الان سر و ته ماجرا رو هم بیارید....
    من خودم یه بار یه داوری کامنت داده بود. من اینجوری جواب دادم که: به دلایل فلان و فلان و فلان این نظر داور محترم شدنی نیست و نتیجه ای منطقی نداره و شاکله علمی مقاله رو بهم میزنه ولی اگه داور محترم تاکید دارند که حتما انجام بشه لطفا ما رو در جریان بذارید که این کار رو انجام بدیم!!!!!
    ریسک کردم و خداروشکر داوره هم قانع شده بود و کامنتشو پس گرفت....

موفق باشید

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    من یکی از داورا بم پیشنهاد کرده که عنوان مقالمو عوض کنم!
    اگه عنوان رو عوض کنم توی نظر ادیتور تاثیر منفی نمی زاره؟
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یکی از داورا بم پیشنهاد کرده که عنوان مقالمو عوض کنم!
    اگه عنوان رو عوض کنم توی نظر ادیتور تاثیر منفی نمی زاره؟

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم
    شما توی متن جوابی که برای ریوایزتون مینویسید اینجوری میگید که: طبق نظر داور محترم تیتر مقاله ازین به این تغییر میکنه
    درضمن چرا باید تاثیر منفی بذاره. نظر داور در راستای اینه که اون تیتر مقاله دید بهتری رو از خود مقاله بده. ادیتور هم برای این مقاله رو به داورها میده که اونا بررسی کنن و نکات تکمیلی رو به شمای نویسنده بگن

درضمن خودتونم میتونستید این اسم رو تا مرحله قبل از چاپ بازم عوض کتید
    به نظرم اگه تیتر مقاله با شاکله علمی کارتون مخالفتی نداره نظر داور رو انجام بدید

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم
    شما توی متن جوابی که برای ریوایزتون مینویسید اینجوری میگید که: طبق نظر داور محترم تیتر مقاله ازین به این تغییر میکنه
    درضمن چرا باید تاثیر منفی بذاره. نظر داور در راستای اینه که اون تیتر مقاله دید بهتری رو از خود مقاله بده. ادیتور هم برای این مقاله رو به داورها میده که اونا بررسی کنن و نکات تکمیلی رو به شمای نویسنده بگن

درضمن خودتونم میتونستید این اسم رو تا مرحله قبل از چاپ بازم عوض کتید
    به نظرم اگه تیتر مقاله با شاکله علمی کارتون مخالفتی نداره نظر داور رو انجام بدید

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

سلام دوست عزیز
    خیلی ممنونم
    نگران این بودم که نکنه تاثیر منفی داشته باشه روی نظر ادیتور که از استادم هم پرسیدم نظر شما رو داشت.
    NO PAIN NO GAIN

با سلام.
    اديتور در مورد مقاله من اين ايميل رو زده و من خيلي متوجه منظورش نشدم. ميشه يكي از دوستان كمي توضيح بده كه منظورش چي هست؟

I am pleased to inform you that the status of your submission has now progressed to: 'Required reviews complete'.

This status means that I have received the minimum number of required reviews, which I will now evaluate in order to make a decision on your paper.

If the current reviews conflict with one another or are not detailed enough, I may need to seek the opinion of another reviewer to make a fair and informed conclusion about your paper. For this reason the status of your paper may change back to 'under review' for a short period of time.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام. میگه که نظراتو گرفته و میخواد خودش ارزیابی کنه. احتمالا دوتا داور نظر دادن. میگه اگه نظرات اینا مخالف هم نباشه و یا اینکه نظرات خوبی داده شده باشه تصمیم می گیرم. اگه نه که دوباره وضعیت مقاله تون به under review برمیگرده که ینی باید داور دیگه ای هم نظر بده.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    با سلام.
    اديتور در مورد مقاله من اين ايميل رو زده و من خيلي متوجه منظورش نشدم. ميشه يكي از دوستان كمي توضيح بده كه منظورش چي هست؟

I am pleased to inform you that the status of your submission has now progressed to: 'Required reviews complete'.

This status means that I have received the minimum number of required reviews, which I will now evaluate in order to make a decision on your paper.

If the current reviews conflict with one another or are not detailed enough, I may need to seek the opinion of another reviewer to make a fair and informed conclusion about your paper. For this reason the status of your paper may change back to 'under review' for a short period of time.
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

رشته و دانشگاه

سلام دوستان
    داور به من گیر داده و چند تا مرجع معرفی کرده و میگه کار تو خیلی شبیه ایناست و ازم توضیح خواسته
    یه توضیح کامل براش آماده کردم برای هر مرجع تفاوت ها رو گفتم
    فقط در یه قستی میخوام بگم "این تشابهات در ظاهره و ماهیت مقاله ها به طور کامل متفاوته "
    این جمله رو چطور بایس بگم به انگلیسی
    این درسته
    The similarities are just in the appearance and there are many differences in the nature
    پیشاپیش ممنونم از راهنماییتون
    NO PAIN NO GAIN

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)