صفحه 184 از 364 نخستنخست ... 84134174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193194234284 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,831 تا 1,840 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام.

درمورد جواب دومتون من موافق نیستم با شما علی جان. زورناها یه زمان ریوایز دارن و همونو به همه میگن. مقاله بنده ریوایز مینور خورده و قراره یه جمله بهش اضافه کنم با این حال یک ماه و نیم فرصت دادن.

موفق باشید
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام
    مقاله من حدود 40 روز در وضعیت required reviews completed بود نامه زدم به ادیتور به صورت زیر جواب داده، به نظر شما مقاله اکسپت میشه یا نه طبق جواب؟

I am sorry that evaluation of your manuscript
    takes longer time than usual.
    The reason for that is in non converging
    opinions of the reviewers.
    I will look into your case.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ndt2020 نمایش پست ها
    سلام
    مقاله من حدود 40 روز در وضعیت required reviews completed بود نامه زدم به ادیتور به صورت زیر جواب داده، به نظر شما مقاله اکسپت میشه یا نه طبق جواب؟

I will look into your case.

سلام
    متوای ایمیل بیانگر این هست که مشکل از خودشون هست نه از شما! ظاهرا نظر داورها با هم همخوانی نداشته، این مورد برای خود من پیش اومده که مثلا یه داور کلا مقاله رو رد میکنه و یه داور قبول میکنه، در این شرایط بعضی ژورنال ها مقاله را برای داور سوم میفرستن و بعضی هم کانتهای داوری که مقاله را قبول کرده رو ملاک عمل قرار میدن. در هر حال حواسشون به کار شما هست!

Junior Member

سلام
    بعد از ریوایز 40 روزه تو حالت required reviews completed است و تعداد داور های مقاله 3 نفر بودند و این جواب را دیروز ادیتور به من داده، به نظر شما اکسپت میشه؟

I will look into your case

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ndt2020 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از ریوایز 40 روزه تو حالت required reviews completed است و تعداد داور های مقاله 3 نفر بودند و این جواب را دیروز ادیتور به من داده، به نظر شما اکسپت میشه؟

I will look into your case
    You have to wait
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان عزیز سوالی داشتم : یک ژورنال هست که open access نیست یعنی برای مطالعه مقالات باید پول پرداخت کرد...من شنیده بودم برای مقالات غیر open access پولی برای چاپ دریافت نمی شود...یا این حال مقاله زیر open access نمی باشد اما برای نویسندگان خارج از کره جنوبی به ازای هر صفحه 50 دلار دریافت می کند...البته تا شش صفحه برای نویسندگان خارجی رایگان است و بعد از شش صفحه به ازای هر صفحه 50 دلار...؟ مگه مبشه ژورنالی open access نباشد اما پول هم بگیرد....راه حل چیست؟ شنیدم در بعضی از موارد می توان با نامه نگاری حل کرد این موضوع رو ؟؟؟ راه حلی رو دارید دوستان ؟؟؟

International Journal of Precision Engineering and Manufacturing
    نام ژورنال مد نظر

ممنونم از شما اگر راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام.

معمولا این پولی که میگیرن برای هزینه چاپه و با تعریف اوپن اکسس همخوانی نداره.
    در مورد سوال دوم باید عرض کنم فکر کنم باید پولشو پرداخت کنین.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alidel123 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سوالی داشتم : یک ژورنال هست که open access نیست یعنی برای مطالعه مقالات باید پول پرداخت کرد...من شنیده بودم برای مقالات غیر open access پولی برای چاپ دریافت نمی شود...یا این حال مقاله زیر open access نمی باشد اما برای نویسندگان خارج از کره جنوبی به ازای هر صفحه 50 دلار دریافت می کند...البته تا شش صفحه برای نویسندگان خارجی رایگان است و بعد از شش صفحه به ازای هر صفحه 50 دلار...؟ مگه مبشه ژورنالی open access نباشد اما پول هم بگیرد....راه حل چیست؟ شنیدم در بعضی از موارد می توان با نامه نگاری حل کرد این موضوع رو ؟؟؟ راه حلی رو دارید دوستان ؟؟؟

نام ژورنال مد نظر

ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

[QUOTE=alidel123;2245441]دوستان عزیز سوالی داشتم : یک ژورنال هست که open access نیست یعنی برای مطالعه مقالات باید پول پرداخت کرد...من شنیده بودم برای مقالات غیر open access پولی برای چاپ دریافت نمی شود...یا این حال مقاله زیر open access نمی باشد اما برای نویسندگان خارج از کره جنوبی به ازای هر صفحه 50 دلار دریافت می کند...البته تا شش صفحه برای نویسندگان خارجی رایگان است و بعد از شش صفحه به ازای هر صفحه 50 دلار...؟ مگه مبشه ژورنالی open access نباشد اما پول هم بگیرد....راه حل چیست؟ شنیدم در بعضی از موارد می توان با نامه نگاری حل کرد این موضوع رو ؟؟؟ راه حلی رو دارید دوستان ؟؟؟

سلام و درود بر تو علی عزیز،
    بله معمولا همینطور هستش که ژورنال هایی که Open access نیستن پولی رو دریافت نمیکنن و هزینه های خودشون رو از طریق فروش مقاله به دست میارن ولی همیشه اینطور هم نیست، تعداد زیادی هم ژورنال هستن که گرچه Open access نیستن ولی مقداری پول رو برای هزینه های جاری و چاپ دریافت میکنن. حتی بعضی از ژورنال ها در موقع سابمیت میخوان که پول پرداخت بشه تا مقاله مورد بررسی و داوری قرار بگیره.
    عملا این به سیاست ژورنال برای تامین هزینه ها بر می گرده و از ژورنالی به ژورنالی ممکن بسیار متفاوت باش.
    در همه موارد چه ژورنال های Open access و چه ژورنال های معمول ممکنه با نامه نگاری تخفیف به صورت نسبی یا کامل بدن که البته در این موارد از شما مدارکی میخوان که ثابت کنه دانشگاه هزینه ای به شما نمیده و شما توان پرداخت هزینه رو ندارید.
    موفق و سلامت باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    Cell Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط alidel123 نمایش پست ها

نام ژورنال مد نظر

سلام و درود بر تو علی عزیز،
    بله معمولا همینطور هستش که ژورنال هایی که Open access نیستن پولی رو دریافت نمیکنن و هزینه های خودشون رو از طریق فروش مقاله به دست میارن ولی همیشه اینطور هم نیست، تعداد زیادی هم ژورنال هستن که گرچه Open access نیستن ولی مقداری پول رو برای هزینه های جاری و چاپ دریافت میکنن. حتی بعضی از ژورنال ها در موقع سابمیت میخوان که پول پرداخت بشه تا مقاله مورد بررسی و داوری قرار بگیره.
    عملا این به سیاست ژورنال برای تامین هزینه ها بر می گرده و از ژورنالی به ژورنالی ممکن بسیار متفاوت باش.
    در همه موارد چه ژورنال های Open access و چه ژورنال های معمول ممکنه با نامه نگاری تخفیف به صورت نسبی یا کامل بدن که البته در این موارد از شما مدارکی میخوان که ثابت کنه دانشگاه هزینه ای به شما نمیده و شما توان پرداخت هزینه رو ندارید.
    موفق و سلامت باشی

Junior Member

با سلام . دوستان من یک بار چند ماه پیش به ژورنال Data and knowledge engineering الزویر با ایمپکت 1.2 مقالم رو فرستادم. سردبیر بعد یک هفته ریجکتش کرد و مواردی رو برای بهبود کارم ذکر کرد. بعد دو ماه من موارد رو اصلاح کردم و یه جورایی خیلی از الگوریتم هاو ... رو تغییر دادم ولی با همون عنوان دوباره همون جا فرستادم ف. امروز دو هفته ای میشه که وضعیتش در حد سابمیته!!! و هنوز به تحت داوری تغییر نکرده. آیا لازمه که در خواست بدم به سردبیر که بررسی کنن یا اینکه لغو بشه کلا؟؟ یا این زمان برای سابمیت طبیعیه؟ دوستان با تجربه لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید. آیا با دید بد قبلی به مقالم نگاه میکنن؟ یکی از آشنایان من یک روزه تو همون ژورنال مقالش رفتش تحت داوری. آیا ممکنه تحت داوری باشه ولی هنوز وضعیتش رو توی سایت نزده باشن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)