صفحه 191 از 364 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201241291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdah11 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر

بنده مقاله ای رو به ژورنال برق ترکیه حدود 26 ماه قبل ارسال کردم . حدود 16 ماه قبل ایمیلی با مضمون قابل پذیرش با اصلاحات جزیی آمد. پس از انجام اصلاحات سردبیربا قرار دادن مقاله در قسمت returned due to chief editor decision از ما درخواست نامه دفاع از مقاله بهمراه قسمتهایی که تغییر دادیم کرد. پس از ارسال این مدارک به ایمیل این مجله هیچ واکنشی از این زورنال نبوده و به نامه های ارسالی ما هیچ جوابی داده نمی شود. آیا راهکاری برای این مشکل هست؟ بنابه توصیه دوستان نامه و ایمیل فرستادم اما جوابی نمیدن.

با تشکر
    دوست عزیز واقعا 26 ماه برای اکسپت صبر کردی!؟!؟ اونم ژورنال تورکیش! من خودم یه مقاله فرستادم اونجا بعد از دو ماه asocciate editor براش تعیین کردن! دیدم اینقد لفتش میدن ازشون خواستم withdraw کنن که حتی withdraw کردنش هم 1 ماه طول دادن.
    به نظرم شما از اینجا پاک کن بفرست یه جا دیگه مثل JPE که تو یک تا دو ماه جوابتو بگیری.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

در داوری مقاله بنده، یک داور در مورد زمان حل بهبنه سازی توضیح خواسته و عنوان کرده چرا زمان حل مسئله، طولانی است؟ بنده هم آن زمان به ایشون عرض کردم که با توجه به ابعاد بزرگ مسئله و تعداد زیاد متغیر ها و دینامیکی بودن و تکاملی بودن الگوریتم و ... زمان حل طولانی شده است و کلا زمان حل برای این مسئله فاکتور مهمی نیست و حتی در برخی مقالات منتشر نشده است.
    دوباره ایشون مقاله را ریوایز زده و سوالش رو طوره دیگه ای پرسیده است. دوستان ازتون میخواهم راهنماییم کنید تا پاسخگوی این داور عزیز باشم.

با تشکر و احترام
    ایشون از کجا خبر داره از زمان حل؟ فایل سیمولیشن براشون فرستادین؟
    بهر حال اگه زمان حل به طور غیرعادی زیاده حتما شک کرده به صحت کارتون.
    به نظرم دوباره هر سوالی پرسیده به صورت علمی و با صبر و حوصله جواب بده ایشالا که قبول میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    ایشون از کجا خبر داره از زمان حل؟ فایل سیمولیشن براشون فرستادین؟
    بهر حال اگه زمان حل به طور غیرعادی زیاده حتما شک کرده به صحت کارتون.
    به نظرم دوباره هر سوالی پرسیده به صورت علمی و با صبر و حوصله جواب بده ایشالا که قبول میکنه
    با سلام

زمان حل رو بنده در متن مقاله گزارش کردم. زمان حل هم زیاد نیست و مانندش در مقالات با این منوال گزارش شده است. معمولا الگوریتم های تکاملی زمان بر هستند. تعداد متغیر های مسئله هم زیاد می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMoMi نمایش پست ها
    با سلام

زمان حل رو بنده در متن مقاله گزارش کردم. زمان حل هم زیاد نیست و مانندش در مقالات با این منوال گزارش شده است. معمولا الگوریتم های تکاملی زمان بر هستند. تعداد متغیر های مسئله هم زیاد می باشد.
    یه کار دیگه هم میتونی بکنی: اینکه توی یه جدول زمان حل خودت با مقاله های دیگه رو مقایسه کنی. اینطوری هم دهن اون داور بسته میشه هم به سطح مقالت افزوده میشه.

سلام دوستان. من یه مقاله دارم که به نظر خودم شانس پذیرشش برای ISI کمتر از 20% و برای یه ژورنال Scopus بالای 50% هست. شما باشین به کجا میفرستین؟

سلام دوستان. من یه مقاله دارم که به نظر خودم شانس پذیرشش برای ISI کمتر از 20% و برای یه ژورنال Scopus بالای 50% هست. شما باشین به کجا میفرستین؟
    سلام.

این نظر من هست ولی نظر سایر دوستان هم بپرسید.

بنظرم برای یه ژ<رنال isi سطح پایین بفرستینش.اگه اکسبت نشد بفرستین scope

Junior Member

دوست عزیز واقعا 26 ماه برای اکسپت صبر کردی!؟!؟ اونم ژورنال تورکیش! من خودم یه مقاله فرستادم اونجا بعد از دو ماه asocciate editor براش تعیین کردن! دیدم اینقد لفتش میدن ازشون خواستم withdraw کنن که حتی withdraw کردنش هم 1 ماه طول دادن.
    به نظرم شما از اینجا پاک کن بفرست یه جا دیگه مثل JPE که تو یک تا دو ماه جوابتو بگیری.

آخه من تعداد مقالاتی که نوشتم زیاد هستند...نمیخوام ریسک کنم این رو ازینجا دربیارم...میخوام سریعتر نتیجه بگیرم....اونم همشون رو میخوام داشته باشم تا بتونم برم امریکا...
    نمی دونم که....IEEE و ٍELSEVIER مقالات من رو طی 4-8 ماه اکسپت کردند.....اما خب همیشه قرار نیست مقالات در حد ژورنانال های سطج بالا باشن که...

سوال اول: پس راهی نداره این ژورنال Turkish journal of electrical engineering ؟.......والا حیفم میاد

سوال دوم: غیر از JPE دیگه کجا ها زودتر جواب میدن؟

متشکرم از راهنمایی هاتون

نقل قول نوشته اصلی توسط yazdah11 نمایش پست ها
    آخه من تعداد مقالاتی که نوشتم زیاد هستند...نمیخوام ریسک کنم این رو ازینجا دربیارم...میخوام سریعتر نتیجه بگیرم....اونم همشون رو میخوام داشته باشم تا بتونم برم امریکا...
    نمی دونم که....IEEE و ٍELSEVIER مقالات من رو طی 4-8 ماه اکسپت کردند.....اما خب همیشه قرار نیست مقالات در حد ژورنانال های سطج بالا باشن که...

سوال اول: پس راهی نداره این ژورنال Turkish journal of electrical engineering ؟.......والا حیفم میاد

سوال دوم: غیر از JPE دیگه کجا ها زودتر جواب میدن؟

متشکرم از راهنمایی هاتون
    با این اوضاعی که ترکیه پیدا کرده فکر کنم ژورنال هاشونم تحت تاثیر گذاشته باشه. از طرفی خودمم یه مقاله توی یه ژورنال دیگه ترکیه ای دارم. اون ژورنال شما ژورنال خوبیه ولی به دیر پاسخ دادن معروفه. من فکر میکنم کلا بیخیال مقاله شما شدن.
    غیر از JPE ژورنال Journal of Renewable and Sustainable Energy هم هست که طبق تجربه خودم خیلی زود جواب میده. چند تا ژورنال اشپرینگر هم هستن که بستگی داره موضوع مقالتون چی باشه.

با این اوضاعی که ترکیه پیدا کرده فکر کنم ژورنال هاشونم تحت تاثیر گذاشته باشه. از طرفی خودمم یه مقاله توی یه ژورنال دیگه ترکیه ای دارم. اون ژورنال شما ژورنال خوبیه ولی به دیر پاسخ دادن معروفه. من فکر میکنم کلا بیخیال مقاله شما شدن.
    غیر از JPE ژورنال Journal of Renewable and Sustainable Energy هم هست که طبق تجربه خودم خیلی زود جواب میده. چند تا ژورنال اشپرینگر هم هستن که بستگی داره موضوع مقالتون چی باشه.
    اون ژورنالهای اشپرینگر هم که سریع جواب میدن رو لطف میکنید معرفی کنید؟
    چندماه جواب میدن رو هم لطف کنید ذکر نمایید.

مقاله من در زمینه سیستم های قدرت هست

نقل قول نوشته اصلی توسط lovemax69 نمایش پست ها
    اون ژورنالهای اشپرینگر هم که سریع جواب میدن رو لطف میکنید معرفی کنید؟
    چندماه جواب میدن رو هم لطف کنید ذکر نمایید.

مقاله من در زمینه سیستم های قدرت هست
    این دو تا خوب هستن:
    Science China Technological Sciences
    Journal of Control, Automation and Electrical Systems

خودمم یه سوال داشتم. مقالمو برای یه ژورنال فرستادم که بعد از دو روز ایمیل زدن که similarity ratio مقاله من بالای 40% هست! و ردش کردن. در حالیکه مقاله رو کلمه به کلمه خودم نوشتم و هیچ جاش کپی نیست. توی Plagiarism Checker هم که میزنم ایراداتی اینطوری میگیره:
    In this paper efforts are mainly done on modeling and operation of HEES systems
    Equivalent circuits for a typical battery are shown in Fig. 6
    Basic block diagram of this system is shown in Fig. 8 [24].

همونطور که میبینین اینا جمله های کلی هستن! بعد Plagiarism Checker کلی از مراجع رو هم کپی میگیره! اصلا توی این تست مراجع به حساب میان؟! چیکار باید بکنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)