صفحه 193 از 364 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    خیلی ممنونم بخاطر راهنمایی خوبتون. خواستم بگم که این راه حل جواب داد.
    ایمیل زدم به ادیتور و بعد از دو روز دریافت نکردن جواب؛ با توجه به نظر استادم جوابیه ریوایزو سابمیت کردم و گفتم که طبق چارچوب ژورنال این کار انجام شده که در نهایت بعد از دو هفته جواب اکسپت اومد.
    ==============
    یک سوال دیگه دوستان. من مقاله ای رو در یه ژورنال ایمپکت 0.9 اشپرینگر سابمیت کردم بیشتر از دو ماهه (زمان میانگین داوری این ژورنال 77 روزه) اما هنوز هیییچ خبری نیست و هنوز وضعیت Editor Assignment Pending هستش :|
    با توجه به اینکه من احتمال خیلی زیاد با این ژورنال سر و کار دارم در آینده آیا ویددرا کردن پیپر راه حل معقولیه؟! نکته جالب اینه که پیپر دقیقا در حوزه ی تخصصی ژورنال هم هست و ژورنال چندان باکیفیتی محسوب نمیشه در اون زمینه.

با سپاس مجدد
    دوست عزیز ببخش سوال نامربوط میپرسم، شما از کجا تونستین زمان میانگین داوری ژورنال های اشپرینگر رو متوجه بشید؟ من برای الزویر رو تونستم پیدا کنم اما اشپرینگر رو خیر ، ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sha7ab
    دلیلشون علمی نبوده چون اونها با کسی تعارف ندارن. علمی باشه میگن.
    به نظرم سعی کنین یه ژورنال دیگه پیدا کنین.
    ممنونم دوست عزیز
    شما در خصوص Springer Transfer Desk اطلاعی دارید؟ با این سیستم میشه ژورنال مورد نظرمون رو پیدا کنیم اما توی توضیحاتش گویا نوشته شده که باید ادیتوری که شما رو ریجکت کرده به شما دسترسی بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دوستان به نظر شما در مورد این جواب ادیتور چه کار کنم؟
    By CrossCheck analysis, this manuscript has a very significant similarity of 34% to the previous published works, which is not tolerant, so the authors must address this issue.

در صورتی که کاملا با مقاله قبلی متفاوت بوده، کاملا عوضش کنم یا فقط ارجاع بدم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها
    By CrossCheck analysis, this manuscript has a very significant similarity of 34% to the previous published works, which is not tolerant, so the authors must address this issue.

مقاله قبلی هم مال خودتون بوده؟؟؟ اگر مال خودتون بوده علاوه بر رفرنس دادن به خودتون تو همون پرانتز در هر قسمت چند رفرنس دیگر هم بدهید نه اینکه فقط به همون رفرنس بدین.

ببینید میخواین اصلا کارتون به مشکل نخوره... جملات رو با برداشت خودتون از اون جمله مقاله دیگه بنویسد و حتما دو تا سه رفرنس برای هر قسمت بزارید... اکثر مقالات میبینیم بخش مقدمه و حتی مواد و روش ها و بحثشون مملو از رفرنس هست...یعنی برای کوچکترین شباهتی هم رفرنس بدید... مثلا دیدم طرف از یک محلول استفاده کرده جلوی محلول چند رفرنس داده که فلانی هم در همین زمینه از این محلول استفاده کرده

برای دیتاها و محاسبات هم کمی خلاقیت بزارید و متفاوتش کنید جایی میانگین گفتین میشه با درصد در جای دگر مطرحش کرد

باز نظر سایر دوستان پرتجربه رو هم جویا بشین
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Junior Member

با سلام و عرض ادب

ژورنال های که باپسوند Emerging Sources Citation Index جدیدا به ISI پیوستن از لحاظ کیفیت چه جوری هستند ایا از از scopus بهتر هستند ؟ چون این ژورنال ها در لیست انتظاربرای قرار گرفتن در science citation index expanded هستند در اینده ایمپکت می گیرن. از لحاظ امتیازی چه شرایطی دارند؟

ممنون
    ویرایش توسط fooad2012 : August 12th, 2016 در ساعت 06:31 PM

سلام
    دوستان major revision کلا به این معناست که پایه مقاله مشکل داره؟
    این متن و اشکالاتیه که گرفته شده, دقیقا کجاش major revision بوده و منظور چیه؟ شماره 2 یه متنه که باید به مقاله اضافه میکردم و اونو می دونم ولی منظور از شماره 1 چیه؟ نتایج crosscheck شباهت رو کمتر از 10 درصد نشون می ده!! بیشترش هم کلمات تخصصیه و قابل تغییر نیس!

Based on the advice received, the Editor feels that your manuscript could be reconsidered for publication should you be prepared to incorporate the major revisions recommended by the reviewers. .

COMMENTS FOR THE AUTHOR:

1. We found overlap between this manuscript and published articles mostly for technical terms and fragment of sentences.
    2. Statement on conflict of interest should be provided.
    ویرایش توسط teraktor2003 : August 14th, 2016 در ساعت 07:24 PM

Junior Member

سلام دوستان، وقت شما بخیر
    مقاله من اخیرا در یکی از ژورنال های الزویر ریوایز خورده. به غیر از کامنت هایی که داورها دادن، ادیتور خواسته که مقاله توسط چند native دابل چک بشه. البته من در نوشتن مقاله تمام سعی ام رو کردم که از نظر گرامری و اینها مشکلی نداشته باشه. حالا به نظرتون من باید چکار کنم؟ من که native ای نمی شناسم که بخوام ازش کمک بگیرم.
    دوستان باتجربه لطفا راهنمایی کنید که در چنین شرایطی چکار می کنید؟

سلام. دوستان برای پاسخ به کامنت ها و سوالات reviewer بهتره در ابتدای فایل پاسخ، تشکر کنیم یا متنی بنویسیم و بگیم نظراتشون واسمون مهمه؟ میشه لطفا یکی واسم یه متنی که عموما در اول فایل پاسخ به reviewer مینوسن، بذاره؟ ممنون.

Junior Member

با سلام

ایا در در مرحله proof میشه تایتل نویسنده و همچنین اسم دانشگاه و عوض کرد؟

ممنون

Junior Member

چه ها ما مقالمونو ۱ ماه پیش تو یه ژورنال خیلی معتبر با if بالای ۶ سابمیت کرده بودیم و چند روز قبل جواب ادیتور اومد که از ۳ داور ۲ تاشون accept as is کردن و خیلی از مقاله تعریف کردن ولی داور سوم major revision خواسته و حدود ده مورد ایراد های عجیب غریب و مختلف و حتی تو بعضی موارد یکم بی انصافی کرده به نظرم. حالا ادیتور از ما خاسته که اصلاحاتی که داور سوم خواسته رو انجام بدیم و بهمون دو هفته وقت دادن... مسیله اینه که اگه بخوایم همه اصلاحاتی که گفته شده رو انجام بدیم اصلن مقاله یه چیز دیگه میشه و از scope مورد نظرمون خارج میشه. من تو فکرم که withdraw کنم البته اکه استادم قیول کنه و تو یه ژرنال یکم معمولی تر بدون تغییر سابمیت کنم. به نظرتون این کار عاقلانس؟

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sokooot نمایش پست ها

شما باید مقالتون رو پارافریز کنید. خیلی مواقع این مورد پیش میاد که نرم افزار این ارور رو میده.
    یا خودتون این کار کنید یا بدید که تو زمینه کاریتون میتونه مقالتون رو پارافریز بکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)