صفحه 201 از 364 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام. کسی تجربه سابمیت مقاله تو international journal of heat and mass transfer داره؟؟؟ میدونید معمولا چقدر طول میکشه؟؟؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    تقریبا تمام ژورنال های ISI هزینه ای بابت چاپ مقاله دریافت نمیکنن! مگر اینکه بخواید مقاله open access چاپ بشه که اونم معمولا هزینش خیلی بیشتر از USD 200 هست. اگر این مبلغ بابت open access بودن مقاله هست که به نظرم این کار رو نکنید و مقاله به حالت نرمال چاپ بشه هم مشکلی نداره و خوبه، ولی اگر واقعا برای چاپ مقاله ازتون پول خواستن یکبار دیگه ابتدا سایت رو بررسی کنید و خود ژورنال رو هم بررسی کنید و بعد که از ژورنال مطمئن شدید هزینه رو پرداخت کنید. یک سری سایت هستن که میتونید تو google سرچ کنید پیدا کنید، پرداخت هزینه به دلار و یورو و کلا ارز رو با دریافت مقداری کارمزد انجام میدن. شخصا تجربه این جور پرداخت رو نداشتم ولی بچه های دیگه تو این سایت اینجور نحوه پرداخت رو داشتن.
    موفق باشید
    ژورنال indian journal of science and technology هست که هم نمایه اسکوپوس هست هم تامسون رویترز. منتها برای چاپ 200 دلار میگیره. معتبره ژورنالش.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام. کسی تجربه سابمیت مقاله تو international journal of heat and mass transfer داره؟؟؟ میدونید معمولا چقدر طول میکشه؟؟؟
    اگه ادیتور مقالت "تاین" باشه یعنی مقاله خوبی نوشتی و خودش واسه داوری تصمیم میگیره. اگه مقالت رفته دست "سوفیانی" یعنی مقالت سطحش پایینه و با تجربه ای که خودم و دوستام داشتن بالای 99% ریجکت میشه. اونم بعد گذشت حداقل 2 ماه بدون هیچ تغییری در وضعیت مقاله.
    کارسپاند مقاله هم براشون خیلی مهمه. اگه آدم معروفی باشه موثره. اگه مقالت دست سوفیانی رفته همین حالا بی خیالش شو و بفرست یک مجله دیگه.

Junior Member

ببخشید دوست عزیز ولی آیا امکان داره که تو یه ژورنال تموم مقالات ارسالی بره دست دو نفر. یکی مقاله خوبا.. یکی ضعیفا. من از آقای سوفیانی داوری رو سراغ دارم که ۲۰ روزه جواب اکسپتشو داده. میخواستم بدونم تا چه حد مطمئنید؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    ژورنال indian journal of science and technology هست که هم نمایه اسکوپوس هست هم تامسون رویترز. منتها برای چاپ 200 دلار میگیره. معتبره ژورنالش.
    اگر publisher جورنال لینک زیر هست لطفا ارسال نکنید. برای ما این ناشر جز ناشرین بلک لیست هست.موفق باشید
    http://www.iseeadyar.org

Junior Member

ببخشید دوست عزیز ولی آیا امکان داره که تو یه ژورنال تموم مقالات ارسالی بره دست دو نفر. یکی مقاله خوبا.. یکی ضعیفا. من از آقای سوفیانی داوری رو سراغ دارم که ۲۰ روزه جواب اکسپتشو داده. میخواستم بدونم تا چه حد مطمئنید؟؟
    میتونم بپرسم مقاله شما الان در چه مرحله ای هستش و چند مدته فرستادین؟ این رویه ای که من میگم مربوط به مقالات ایران و خاورمیانس. مقالات ایران میره دست تاین و سوفیانی که هردو فرانسوی هستن و متاسفانه مقالات ایرانی ها رو عمدتا ریجکت میکنن یا وقفه طولانی میندازن(البته تجربه شخصی و دو تا از دوستانمه و لزوما همیشگی نیست). خوشحال میشم وضعیت مقاله شما رو اگه به این ژورنال سابمیت کردین جویا بشم تا بهتر بتونم راهنمایی کنم.

Junior Member

سلام. من حدود ۲۰ روزه فرستادم. سه روزه اول دست تاین بود. بعد رفت دست سوفیانی. الان زده current status:with editor. یعنی نمیشینه مقاله رو نگاهم بندازه؟ کارسپاند ما ادم معروفیه و فکر کنم سوفیانی میشناستش. مقاله ما کار بدی نیست. الان یعنی رفته دست سوفیانی کار چیپی هستش؟

Junior Member

سلام. من حدود ۲۰ روزه فرستادم. سه روزه اول دست تاین بود. بعد رفت دست سوفیانی. الان زده current status:with editor. یعنی نمیشینه مقاله رو نگاهم بندازه؟ کارسپاند ما ادم معروفیه و فکر کنم سوفیانی میشناستش. مقاله ما کار بدی نیست. الان یعنی رفته دست سوفیانی کار چیپی هستش؟
    یکی از دوستای من که پیپر جنراتور هستش و حدود 20 تا مقاله توی ژورنال های قوی الزویر داره، چند بار اینجا فرستاده بود و همیشه بعد 2 ماه با پیغام out of scope مواجه شده بود. همین الان هم اگه برید توی مقالات چاپ شده ایرانیا توی این ژورنال بگردید عمدتا کارسپاند از یک کشور دیگس تا مقاله دست سوفیانی نره. ولی اینکه مقالات شاخص رو خود تاین handle میکنه قطعی نمیتونم نظر بدم چون فقط شنیدم اینو و اطمینان ندارم.

Junior Member

ممنون از جواب دادنتون. راستش اینطور که معلومه کار من حیف میشه. چون سوفیانی بی دلیل ریجکت میکنه.

خودش گفته. تقریبا ۴ هفته از وقتی که قبول بشه.
    http://journalinsights.elsevier.com/...0017-9310/oapt

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)