صفحه 205 از 364 نخستنخست ... 105155195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215255305 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,041 تا 2,050 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام.
    الان مقاله شما رفته دست هندلینگ ادیتور؟ اگه رفته که باید بیشتر صبر کنید تا براش داور انتخاب کنه (چون وقتی مقاله از ادیتور به هندلینگ ادیتور میره یعنی کار خاصی انجام نشده و شما هر چند روزم منتظر بودید فقط صرف این بوده که مقاله از ادیتور به هندلینگ ادیتور برسه و از روزی که مقاله میوفته دست هندلینگ ادیتور فرایند پیدا کردن داور شروع میشه!) اگرم هنوز نرفته دست هندلینگ ادیتور بد نیست به ادیتور اصلی ژورنال ایمیل بدید و یاداوری کنید که قراربوده مقالتون در فلان تاریخ به هندلینگ ادیتور داده بشه و هنوز این اتفاق نیوفتاده.
    موفق باشید

با سلام و ممنون از پاسخی که دادین،

راستش این ژورنال ISA TRANSACTIONS جوریه که میشه خودمون هندلینگ ادیتور رو انتخاب کنیم و موقع سابمیت من یه هندلینگ ادیتور انتخاب کردم برای مقاله،
    و از روز اول مقاله دست همون هندلینگ ادیتور بوده، منتهی رسیدگی نمیکنه و جواب ایمیلم هم نداده.
    به خاطر همین، من با editor-in-chief مکاتبه کردم دو سه هفته پیش و اون گفتش چون سامانه داوری عوض شده ادیتور ها باید همزمان با هردو سیستم کار کنند،
    که ظاهرا مقاله شما جا افتاده این وسط، و خلاصه گفت دیر یا زود مقالتون رو بررسی میکنه هندلینگ ادیتور ( که خودم انتخاب کردم).
    همون ایمیل هم علاوه بر اینکه واسه من فرستاد، به هندلینگ ادیتور هم ارسال کرده بود.
    لازم به ذکره که نتایج اولیه این ژورنال به طور میانگین در 7 هفته مشخص میشه،
    با توجه به این موضوع به نظرم 8 هفته بدون تغییر موندن وضعیت مقاله عجیب به نظر میرسه.
    یعنی نزدیک دو ماه از سابمیت مقاله میگذره، حتی هنوز یه داور هم دعوت نشده برای داوری مقاله!
    علاوه بر این، جواب ندادن ایمیل هم از طرف هندلینگ ادیتور به نگرانی من اضافه کرده.
    با این شرایط پیشنهاد میکنید چیکار کنم؟ یکی از پارامتر هایی که باعث شد من این ژورنال رو انتخاب کنم فرایند سریع داوری بود اما این مورد برای من اتفاق نیوفتاد!
    به نظر شما بهتر نیست با ادیتور اصلی مکاتبه کنم و به ایشون بگم من این هندلینگ ادیتوری که انتخاب کردم رو نمیخوام؟ یعنی بگم به جاش یه نفر دیگه رو میخوام انتخاب کنم، چون خیلی طول کشیده مرحله "with editor" و این مقاله تا بخواد چاپ شه کلی دردسر خواهم داشت با این هندلینگ ادیتور.
    -------------------------
    ویرایش توسط lovescience : December 16th, 2016 در ساعت 05:10 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط lovescience نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان الان مقاله من 55 روز یعنی تقریباً 8 هفته اس که سابمیت شده ولی درحالت "with editor" مونده و حتی یه داور هم دعوت نکرده آقای ادیتور.
    ژورنالی که مقالم رو فرستادم ISA هستش و در الزویر چاپ میشه.
    چند هفته پیش با ادیتور اصلی ژورنال مکاتبه کردم و مشکل رو گفتم ایشون گفتن دیر یا زود بررسی میکنه هندلینگ ادیتور.
    هفته پیش هم یه ایمیل به هندلینگ ادیتور زدم که جوابی نداد.
    نمیدونم شاید مشکلی براش پیش اومده.
    الان پیشنهاد شما چیه؟ باید چکار کنم؟ ویدرا کنم مقاله رو؟
    یه ایمیل فالو آپ بزنم به هندلینگ ادیتور؟
    یا با ادیتور اصلی مکاتبه کنم دوباره؟
    آیا میشه از ادیتور اصلی درخواست کنم تا یه هندلینگ ادیتور دیگه تعیین بشه برای مقاله؟ (ترجیحا خود ادیتور اصلی چون فعاله و سریع جواب میده)

با تشکر فراوان از دوستان گرامی.
    سلام عزیز منم یه مقاله داشتم دو ماه دست ادیتورش بود نگران نباشید بعد دوماه رفت واسه داوری ظاهرا سیستم ادیتوریال مجله سرش شلوغه یعنی مقاله دست اون شخص خاص که نوشته ادیتورتون هست احتمالا هنوز نرفته ضمنا آیا مقاله را برای شماره ویژه فرستاده اید یا شماره معمولی؟ اگر شماره ویزه باشد چون می خواهند مقالات را به ادیتورهای مهمان نقسیم کنند یک مقدار برخلاف انتظار بیشتر طول می دهند

سلام دوستان
    یه سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من یه مهلت سه ماه بعد از دفاع برای چاپ مقاله گرفتم که حدودا یک ماه دیگه تموم میشه. الان حدودا 1.5 ماه هست که مقاله تحت داوریه. از اون طرف هم ددلاین خیلی از دانشگاه ها برای ترم پاییز داره فرا میرسه و من نیاز دارم که هر چه سریع تر ریز نمراتم ( که نمره پایان نامه هم باید حتما توش باشه) را از دانشگاه بگیرم و مدارکم را بفرستم برای دانشگاه های مختلف.
    سوالم اینه که با توجه به این مسئله، آیا درسته که یک ایمیل به ادیتور جورنال بزنم و قضیه را براش بگم و ازش بپرسم " پیشبینی میکنه حدودا کی داورا نظر بدن؟ " و بعدش تکلیفم را بدونم؟ حقیقتش دو نمره پایان نامه ام به این مقاله بنده! نمیخوام هم عجله کنم و بعد پشیمون بشم!

ممنون

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوالی داشتم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    من یه مهلت سه ماه بعد از دفاع برای چاپ مقاله گرفتم که حدودا یک ماه دیگه تموم میشه. الان حدودا 1.5 ماه هست که مقاله تحت داوریه. از اون طرف هم ددلاین خیلی از دانشگاه ها برای ترم پاییز داره فرا میرسه و من نیاز دارم که هر چه سریع تر ریز نمراتم ( که نمره پایان نامه هم باید حتما توش باشه) را از دانشگاه بگیرم و مدارکم را بفرستم برای دانشگاه های مختلف.
    سوالم اینه که با توجه به این مسئله، آیا درسته که یک ایمیل به ادیتور جورنال بزنم و قضیه را براش بگم و ازش بپرسم " پیشبینی میکنه حدودا کی داورا نظر بدن؟ " و بعدش تکلیفم را بدونم؟ حقیقتش دو نمره پایان نامه ام به این مقاله بنده! نمیخوام هم عجله کنم و بعد پشیمون بشم!

ممنون
    سلام با توجه به اینکه میگویید یک ماه دیگر فقط وقت دارید بعید است در طی این یک ماه مقاله تان اکسپت شود چون معمولا ریوایز می فرستند بعد خودتان مدتی طول می کشد ریوایز را آماده کنید بعد بفرستید دوباره می فرستند برای داوری کل این پروسه بعید است یک ماهه انجام شود مگر موارد خیلی نادر. پس بهتر است ایمیلی نزنید چون یک ماه و نیم رفته برای داوری که زمان طولانی نیست

سلام.
    یه سوال داشتم از دوستان.
    یه مقاله به یکی از ژورنال های اسپرینگر مدت 20 روز ببیشتر فرستادم و وضعیت مقاله رو نوشته Editor Assigned !
    میخواستم ببینم همون with editor منظورشه؟
    بعد چقدر طول میکشه معمولا؟
    سپاس

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hadias1367 نمایش پست ها
    سلام.
    یه سوال داشتم از دوستان.
    یه مقاله به یکی از ژورنال های اسپرینگر مدت 20 روز ببیشتر فرستادم و وضعیت مقاله رو نوشته Editor Assigned !
    میخواستم ببینم همون with editor منظورشه؟
    بعد چقدر طول میکشه معمولا؟
    سپاس
    سلام بلی منظور همان است. مدت متفاوت است بستگی به جورنال مقاله و عوامل مختلفی دارد حتی می تواند تا دو ماه هم به طول بینجامد اما نرمالش بین دو هفته تا یک ماه است بطور متوسط

Junior Member

سلام
    بعد از ارسال مقاله توسط استاد، یادم افتاد که اسم مجله قبلی رو توی متن مقاله عوض نکردم، ریجکت شدنش که حتمیه، فقط توی ایمیلی که به استاد راهنمام میزنن میگن که اسم مجله رو اشتباه نوشتید؟
    چون قراره استاد مشاورم لینکی بشه برا اپلای، اون وقت استاد راهنمام ایمیل ریجکتی رو فوروارد میکنه برای استاد مشاورم، اگر تو متن ایمیل سوتی عظمای منو قید میکنن، همین الان به استاد راهنمام بگم حفظ ابرو کنه.

اگرم نمیگن صداشو در نیارم که کلن ابروم نره.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dimah2005 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از ارسال مقاله توسط استاد، یادم افتاد که اسم مجله قبلی رو توی متن مقاله عوض نکردم، ریجکت شدنش که حتمیه، فقط توی ایمیلی که به استاد راهنمام میزنن میگن که اسم مجله رو اشتباه نوشتید؟
    چون قراره استاد مشاورم لینکی بشه برا اپلای، اون وقت استاد راهنمام ایمیل ریجکتی رو فوروارد میکنه برای استاد مشاورم، اگر تو متن ایمیل سوتی عظمای منو قید میکنن، همین الان به استاد راهنمام بگم حفظ ابرو کنه.

اگرم نمیگن صداشو در نیارم که کلن ابروم نره.
    میتونین مقاله را WITHDRAW کنین اگه هنوز نرفته برای داوری بعد دوباره بفرستید

دوستان من یه مقاله در Emerald ارسال کردم. سه تا از آخرین مقالاتش به ترتیب 1 ماه، 2 ماه و 4 ماه زمان نتیجه اولیه‌اش بوده.
    اما الآن بعد از گذشت حدود 18 روز، همچنان Awaiting Reviewer Selection هستش.

می‌خواستم بپرسم که آیا به نظر شما به Editor ایمیل بزنم؟ یا فعلاً منتظر باشم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    دوستان من یه مقاله در Emerald ارسال کردم. سه تا از آخرین مقالاتش به ترتیب 1 ماه، 2 ماه و 4 ماه زمان نتیجه اولیه‌اش بوده.
    اما الآن بعد از گذشت حدود 18 روز، همچنان Awaiting Reviewer Selection هستش.

می‌خواستم بپرسم که آیا به نظر شما به Editor ایمیل بزنم؟ یا فعلاً منتظر باشم؟
    سلام خير منتظر باشيد 18 روز زمان زيادي نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)