صفحه 211 از 364 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    البته پدرم در آمد تا اکسپت شد هربار ریجکت می شد می رفتم نظرات داوران را انجام می دادم و در پایان مقاله ای که اکنون چاپ شده 180 درجه با آن اولی فرق می کند و زبانش هم که یک استاد امریکایی درستش کرد چون بیشتر مشکلات مقالات ایرانی مرتبط به زبان است اینکه هم غلط گرامری دارند هم اینکه نمی توانند آنچه را که می خواهند درست بیان کنند....

سختگیری ربطی به پابلیشر ندارد asme هم اگر عنایت می کردید گفتم که چی هست یعنی انجمن مهندسین امریکا و از اینرو اکثر ادیتورهایش اساتید دانشگاههای امریکا هستند و ادیتوریال بوردش هم همین طور و خب از لحاظ علمی یک سرو گردن بالاتر از بقیه هستند در زمینه مکانیک و منظورم این نبود که خیلی مقاله ام توپ بوده ولی وقتی یکی فکر می کند باید خیلی آبکی باشد خب باید یکچیزهایی یادآوری گردد که مسلما ادیتوری که استاد برکلی هست همچین آسانگیر نیست!
    با سپاس!
    دقیقا مشکل منم همین هست ایرادی ک گرفته بودن با اینکه نوآوری بسیار خوبی در مقالم دارم ولی بازم بخاطر اینکه کارم خوب بیان نمیشه ریجکت میشه.

چون مقاله مشابه کارم پیدا میکنم در بهترین ژورنالها اکسبت شدن ولی واسه من همون کار اکسبت نمیشه

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    دوستان اگر شخصی (خارجی) را می‌شناسید که بتونم بهش مقاله را بدم تا ویراستاری انگلیسی انجام بده، ممنون میشم در پیام خصوصی، بگید.

چون من احساس می‌کنم که اگر ادبیات و زبان یک مقاله درست و مناسب باشه، تقریباً هفتاد درصد راه پذیرش طی میشه.
    سلام
    به نظر من اگر شما مشکلی برای اضافه کردن نام کسی در مقاله ندارید، مقالتون رو برای افرادی که در همین زمینه خیلی مطرح هستند بفرستید و دعوتشون کنید برای مشارکت در مقاله. اینجوری اونا به راحتی مقاله شما رو هم از نظر زبان و هم از نظر مفهوم بهبود میدن. و هم اینکه اسمشون توی مقاله شما برای شما اعتبار بیشتر میاره. اینجوری نه هزینه ای کردی و با یک تیر دو نشون هم زدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من اگر شما مشکلی برای اضافه کردن نام کسی در مقاله ندارید، مقالتون رو برای افرادی که در همین زمینه خیلی مطرح هستند بفرستید و دعوتشون کنید برای مشارکت در مقاله. اینجوری اونا به راحتی مقاله شما رو هم از نظر زبان و هم از نظر مفهوم بهبود میدن. و هم اینکه اسمشون توی مقاله شما برای شما اعتبار بیشتر میاره. اینجوری نه هزینه ای کردی و با یک تیر دو نشون هم زدی.
    سلام. ممنون
    خب متأسفانه مسئله اینجاست که من این افراد رو از کجا پیدا کنم؟
    ویرایش توسط ma_albert : February 17th, 2017 در ساعت 01:26 AM
    Sure, things will go well, I believe

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام. ممنون
    خب متأسفانه مسئله اینجاست که من این افراد رو از کجا پیدا کنم؟
    خواهش میکنم.
    خب میتونید به همون افرادی که بهشون سایت دادید ایمیل بزنید. یا از گوگل اسکولار استفاده کنید. ببینید کیا توی موضوعات مشابه مقالات متعددی دادن.

سلام مقاله من موقع سابمیت وضعیت به awaiting admin process در اومد و بعدش به awaiting editor in chief assignment در اومد و بعد از سه روز awaiting AE assignment تبدیل شد. میخواستم بدونم تو این مورد آخری یعنی مقاله از نظر ریجکت شدن آنی به خاطر مسایل مختلف عبور کرده و ادیتور این چیف اکی داده؟؟ یا اینکه نظر اصلی رو associated editor یا همون AE میده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام مقاله من موقع سابمیت وضعیت به awaiting admin process در اومد و بعدش به awaiting editor in chief assignment در اومد و بعد از سه روز awaiting AE assignment تبدیل شد. میخواستم بدونم تو این مورد آخری یعنی مقاله از نظر ریجکت شدن آنی به خاطر مسایل مختلف عبور کرده و ادیتور این چیف اکی داده؟؟ یا اینکه نظر اصلی رو associated editor یا همون AE میده؟
    ادیتور اصلی مقاله را تایید کرده و مقاله در انتظار انتخاب و سپس تصمیم ادیتور میباشد مشخصا مقاله هنوز به داوری فرستاده نشده است به لحاظ فنی اینکه مقاله به داوری فرستاده شود یا در همان مرحله ریجکت شود را Associate editor نظر می دهد که هنوز در این زمینه نظری داده نشده است

Banned

دوستان اگر شخصی (خارجی) را می‌شناسید که بتونم بهش مقاله را بدم تا ویراستاری انگلیسی انجام بده، ممنون میشم در پیام خصوصی، بگید.

چون من احساس می‌کنم که اگر ادبیات و زبان یک مقاله درست و مناسب باشه، تقریباً هفتاد درصد راه پذیرش طی میشه.
    سلام
    نخست اینکه خدمتتان عرض کنم که هر شخص انگلیسی زبانی قادر به ویرایش یک مقاله ی تخصصی نیست و حتما باید یک متخصص در آن زمینه این کار را انجام دهد. برای نمونه خودِ بنده مقاله ام را که مرتبط با رشته ی مهندسی مکانیک بود به یک دوست امریکایی دادم که رشته اش خبرنگاری بود کلی از مقاله ام تعریف کرد و دریغ از یک ویرایش! اما همان را دادم به یک امریکایی دیگر که پروفسور مکانیک هم بود کلی ایراد از زبانش گرفت و مقاله را از ینرو به آنرو کرد و کلا زبانِ مقاله ام عوض شد! تمام جملات را تغییر داد. پس حتما به یک متخصص که فیلد کاریش به فیلد کاری شما نزدیک باشد مقاله را بدهید. در ریسرچ گیت و سایتهای تخصصی رشته اتان به راحتی می توانید چنین اشخاصی را بیابید.

سلام. من مقاله ام الان 15 روزه در حالت Awaiting AE Assignment هستش. تا چند روز در این حالت طبیعیه؟ یعنی اسیستنت ادیتور وقت نداره نگاهی به مقاله بندازه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام. من مقاله ام الان 15 روزه در حالت Awaiting AE Assignment هستش. تا چند روز در این حالت طبیعیه؟ یعنی اسیستنت ادیتور وقت نداره نگاهی به مقاله بندازه؟
    سلام، Area Editor ها معمولا سرشون خیلی شلوغه، داوری برای ژورنال های دیگه، تدریس، پژوهش و ... در ضمن توی کارتابلشون ممکنه بیست تا مقاله باشه که باید به نوبت بخونن. معمولا هم یه ماهه جواب میدن. خیلی انتظار نداشته باشید ازشون درجا جواب بدن مگر اینکه مقالتون یا خیلی خیلی داغون باشه که درجا ریجکت بزنن یا اینکه بین تعطیلات ترم باشه و سرشون خلوت باشه. حالا ان شالله که میره واسه داوری اونموقع دیگه صبر ایوب باید داشته باشین تا داورها جواب بدن. داوری هم معمولا یک ماه تا یک ماه و نیم طول میکشه اگر بتونن داور پیدا کنن و اگر داور توی یکی دوماه مقالتون رو وقت کنه و بخونه.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

سلام/ مقاله ام را یک ماه پیش به یکی از مجلات وایلی فرستادم/ بعد دو هفته در حالت under review شد و امروز به حالت Awaiting EIC Decision دراومده/ این یعنی چی؟ زود جواب ندادن؟ من فکر کنم داورها رد کردن نه؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)