صفحه 218 از 364 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگ

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    البته ایشون میگن که فرمی نداره. مثل اینکه باید تو یک فایل ورد این کپی رایت رو پر کرد. این نوشته رو هم میگه تو سایت نوشته. میتونید بگید که اگر لازم نیست نوشته در کدوم قسمت باید هایلایت کرد؟
    This may mean that in some cases, authors do not need to clear permission for re-use of content. If so, please highlight this upon submission
    سلام.

یکی از دوستانم یه مقاله در ژورنال هینداوی ارسال کرد یه همچین متنی بود که توی فایل منیواسکریپت گذاشتیم.
    و مقالش رفت برای داوری.

Banned

البته ایشون میگن که فرمی نداره. مثل اینکه باید تو یک فایل ورد این کپی رایت رو پر کرد. این نوشته رو هم میگه تو سایت نوشته. میتونید بگید که اگر لازم نیست نوشته در کدوم قسمت باید هایلایت کرد؟
    This may mean that in some cases, authors do not need to clear permission for re-use of content. If so, please highlight this upon submission
    من منظور شما از کدام قسمت نمی فهمم! چون من اصلا نمی دانم کدام ژورنال است و فضای کاریش چگونه است! در ضمن هایلایت کردن به معنای آن هایلایت کردنی که ما مدام در فارسی استفاده می کنیم نیست! به معنای تاکید کردن هست اینجا! من در asme و begelhouse ازم می خواستند همین چیزی را وخب چون من چنین کاری را نکرده بودم در asme که خب فرم را پر نکردم و در begellhouse هم بعد از اکسپت مقاله ام فرمی را دادند که خب یک جایی داشت برای بیان این مسئله! معمولا بعد از اکسپت شدن مقاله این را می خواهند نه در سابمیت مقاله!

بله. میدونم منظورش از هایلایت تاکید بودش ولی اینکه کجا میگه این اشاره رو داشته باشی مهم بود چون فرم خاصی نبود. بله این ژورنال مال انتشارات امرلد بود و تاکید کرده بود قبل از سابمیشن باید وضعیت پرمیشن مشخص باشه. علی ایحال این موضوع برای دوست من بود و من خواستم براش سوال کنم. در هر حال کارش انجام شد و فرستاد. حالا مشخص میشه بعدا اگه چیز خاصی لازم باشه.و

دوستان اگه یادتون باشه تو صفحه قبلی گفتم که مقاله خود من awaiting reviewer scores شد 35 روز پیش و تا 5 روز پیش هم این وضعیت بود که تبدیل شد به awaiting reviewer assignment. تا اینکه دوباره امروز تبدیل به awaiting reviewer scores شد. به نظرتون طبق این روالی که گفتم مقاله الان دست داور دوم هم رفته؟ که اگه اینطور باشه و دو داور روی مقاله کار میکنن چرا استاتوس under review نشده؟؟
    ممنون

Banned

برخی از ژورنالها به نویسندگان ایمیل می زنند و از آنها دعوت می کنند تا مقاله اشان را در ژورنال آنهاچاپ کند. آیا در این صورت داوری برای مقاله در نظر گرفته می شود و یا که نه بدون داوری و بعنوان مقاله ی دعوت شده چاپ می گردد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله. میدونم منظورش از هایلایت تاکید بودش ولی اینکه کجا میگه این اشاره رو داشته باشی مهم بود چون فرم خاصی نبود. بله این ژورنال مال انتشارات امرلد بود و تاکید کرده بود قبل از سابمیشن باید وضعیت پرمیشن مشخص باشه. علی ایحال این موضوع برای دوست من بود و من خواستم براش سوال کنم. در هر حال کارش انجام شد و فرستاد. حالا مشخص میشه بعدا اگه چیز خاصی لازم باشه.و

دوستان اگه یادتون باشه تو صفحه قبلی گفتم که مقاله خود من awaiting reviewer scores شد 35 روز پیش و تا 5 روز پیش هم این وضعیت بود که تبدیل شد به awaiting reviewer assignment. تا اینکه دوباره امروز تبدیل به awaiting reviewer scores شد. به نظرتون طبق این روالی که گفتم مقاله الان دست داور دوم هم رفته؟ که اگه اینطور باشه و دو داور روی مقاله کار میکنن چرا استاتوس under review نشده؟؟
    ممنون
    سلام awaiting reviewer scores همان under review هست برخی ناشران مثل sage و امثالهم از این اصطلاح استفاده می کنند

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    برخی از ژورنالها به نویسندگان ایمیل می زنند و از آنها دعوت می کنند تا مقاله اشان را در ژورنال آنهاچاپ کند. آیا در این صورت داوری برای مقاله در نظر گرفته می شود و یا که نه بدون داوری و بعنوان مقاله ی دعوت شده چاپ می گردد؟
    بله وارد پروسه داوری خواهد شد، چون من هم تجربه همچین مقاله ای داشتم و داوری هم شد
    اگر ژورنالی مقاله ای رو بدون داوری بپذیره در حقیقت اعتبار خودش رو زیر سوال خواهد برد و بعید میدونم اینکارو بکنن
    موفق باشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechanics20 نمایش پست ها
    بله وارد پروسه داوری خواهد شد، چون من هم تجربه همچین مقاله ای داشتم و داوری هم شد
    اگر ژورنالی مقاله ای رو بدون داوری بپذیره در حقیقت اعتبار خودش رو زیر سوال خواهد برد و بعید میدونم اینکارو بکنن
    موفق باشید
    درود بر شما

در ایمیلی که ادیتور فرستاده با اشاره به مقالات گذشته ام گفته که برای بستن این شماره ی ژورنال نیاز به یک مقاله دارند و از آنجا که من در زمینه های مرتبط با اسکوپ ژورنال مقاله داده ام ازم خواست تا مقاله ام را سابمیت کنم تا چاپ کند! ژورنالش هم آی اس آی هست... مقاله ی شما چاپ شد؟ بعد هم ذکر شد که invited paper بوده؟ آخر بسیار دیده ام که برخی از مقالات در آنها عنوان شده که invited paper هستند! آدم احساس می کند یک امتیازی پوئنی به نویسنده انگار می دهند! دست کم اگر داوریش می کنند باید fast track باشد دیگر

Junior Member Mechanics20 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, applied design

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    درود بر شما

در ایمیلی که ادیتور فرستاده با اشاره به مقالات گذشته ام گفته که برای بستن این شماره ی ژورنال نیاز به یک مقاله دارند و از آنجا که من در زمینه های مرتبط با اسکوپ ژورنال مقاله داده ام ازم خواست تا مقاله ام را سابمیت کنم تا چاپ کند! ژورنالش هم آی اس آی هست... مقاله ی شما چاپ شد؟ بعد هم ذکر شد که invited paper بوده؟ آخر بسیار دیده ام که برخی از مقالات در آنها عنوان شده که invited paper هستند! آدم احساس می کند یک امتیازی پوئنی به نویسنده انگار می دهند! دست کم اگر داوریش می کنند باید fast track باشد دیگر
    درود بر شما
    بله مقاله من چاپ شد، بررسی کنید اگه ژورنال خوبی هست مقاله تون رو ارسال کنید، قاعدتا چون گفتن فقط یک مقاله نیاز دارن برای چاپ کردن اون شماره از ژورنال، باید سریع داوری بشه مقاله تون و این خوبه
    با ارزوی موفقیت روزافزون برای شما
    پاینده باشید
    شروع راه‌های جدید سخت است، اما نه به‌ سختی تحمل شرایط نامناسب و از دست‌رفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط lovemax69 نمایش پست ها
    سلام.

یکی از دوستانم یه مقاله در ژورنال هینداوی ارسال کرد یه همچین متنی بود که توی فایل منیواسکریپت گذاشتیم.
    و مقالش رفت برای داوری.
    سلام هینداوی کل ژورنالهایش اپن اکسس هستن ؟

به نظرتون تعداد شمارگان یک ژورنالی تاثیری در سهولت مقاله های ارسالی جهت اکسپت شدن داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)