صفحه 223 از 364 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    آخه بعضی از دووستان گفته بودن این احتمال هم میتونه باشه که داور بعد از یک ماه پشیمون از داوری شده و برای همین هم ادیتور یه داور دیگر رو برای ریویو انتخاب کرده
    اونم احتمالش هست اما خود اعلام تصمیم ادیتور هم بعضی وقتا طول میکشه برا من پیش اومده یک ماه طول کشیده به داور دیگه ای هم نداده هم اکسپتش پیش اومده هم ریجکتش طولانی شدن تصمیمگیری ادیتور نشانه چیز خاصی نیست لزوما

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    اونم احتمالش هست اما خود اعلام تصمیم ادیتور هم بعضی وقتا طول میکشه برا من پیش اومده یک ماه طول کشیده به داور دیگه ای هم نداده هم اکسپتش پیش اومده هم ریجکتش طولانی شدن تصمیمگیری ادیتور نشانه چیز خاصی نیست لزوما
    سلام. مقاله من امشب از awaiting reviewer scores به awaiting EIC decision آپدیت شد. الان یعنی دست ادیتور هستش که تصمیم نهایی رو بگیره دیگه. بنظرتون احتمال ریجکت یا ریوایزها یا اکسپتی چقدر هستش و بطور کلی چقدر طول میکشه تا ادیتور جواب نهایی رو بده؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام. مقاله من امشب از awaiting reviewer scores به awaiting EIC decision آپدیت شد. الان یعنی دست ادیتور هستش که تصمیم نهایی رو بگیره دیگه. بنظرتون احتمال ریجکت یا ریوایزها یا اکسپتی چقدر هستش و بطور کلی چقدر طول میکشه تا ادیتور جواب نهایی رو بده؟
    سلام مقاله ظاهرا دست editor in chief هست زمانشوچیزی نمیشه گفت اما حدودا حداکثر سه هفته شایدم یک روزه جواب داد. جواب چی باشه مشخص نیست انشاله پذیرفته بشود

سلام مقاله ظاهرا دست editor in chief هست زمانشوچیزی نمیشه گفت اما حدودا حداکثر سه هفته شایدم یک روزه جواب داد. جواب چی باشه مشخص نیست انشاله پذیرفته بشود
    سپاس.
    اینکه یه سری میگن هر چه تعداد روز تصمیم گرفتن ادیتور این چیف بیشتر باشه شانس عدم ریجکتی کمتر میشه؟ استدلالشون اینه که میگن ادیتور در صورتیکه جواب داورها منفی باشه نسبت به مقاله همون روز اول پس از نظرات داور ریجکت میکنه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سپاس.
    اینکه یه سری میگن هر چه تعداد روز تصمیم گرفتن ادیتور این چیف بیشتر باشه شانس عدم ریجکتی کمتر میشه؟ استدلالشون اینه که میگن ادیتور در صورتیکه جواب داورها منفی باشه نسبت به مقاله همون روز اول پس از نظرات داور ریجکت میکنه
    نه ادیتور برا تصمیم گیری فوقش یه ربع نیم ساعت وقت میگذاره تازه ادیتور اصلی معمولا نظر ادیتور رو که عوض نمی کنه که بخواد فکر کنه

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم. حدود ده ماه پیش مقاله ام رو به یکی از ژورنال های معتبر فرستادم و به تازگی جوابش با تصمیم major revision اومده. حالا میخوام به سردبیر نامه بزنم که مقاله رو اصلاح میکنم و در سریعترین حالت ممکن نسخه اصلاح شده رو میفرستم اما نمیدونم چطور به انگلیسی بیان کنم. لطفا کمکم کنید.چون گویا اگر جوابی ندم به منزله انصرافه و مقاله ام از روند داوری خارج میشه...

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

Dear Prof.
    I will send the revised version of my paper entitled'...' (no. ...)as soon as possible.
    Best Regards.
    ...

کاملا حرف شما رو قبول دارم ولی نامه رد معمولا خیلی سریع میدن و طول کشیدن توی این مراحل (البته بیش از حد مثلا 2 ماه برای AE) به نظرم مثبته و گرنه خیلی سریع رد می کنن اگه نظرات کاملا منفی باشه...دلیل سوالی که پرسیم هم این بود، ممنون
    سلام مفهوم خاصی نداره بعضا برخی ادیتورها دیر جواب میدن چون سرشون شلوغه این طول کشیدنها نه معنای رد مقاله داره نه پذیرش بایستی صبر کنید و چاره ای هم نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal2000 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم. حدود ده ماه پیش مقاله ام رو به یکی از ژورنال های معتبر فرستادم و به تازگی جوابش با تصمیم major revision اومده. حالا میخوام به سردبیر نامه بزنم که مقاله رو اصلاح میکنم و در سریعترین حالت ممکن نسخه اصلاح شده رو میفرستم اما نمیدونم چطور به انگلیسی بیان کنم. لطفا کمکم کنید.چون گویا اگر جوابی ندم به منزله انصرافه و مقاله ام از روند داوری خارج میشه...
    نیازی نیست ایمیلی بزنین اونها خودشون برای شما یک due time میذارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh13704 نمایش پست ها
    نیازی نیست ایمیلی بزنین اونها خودشون برای شما یک due time میذارن
    ممنون اما در ایمیل هیچ زمانی رو مشخص نکردن و فقط گفتن در سریعترین حالت ممکن اصلاحات رو بفرستین و چنانچه در یک زمان منطقی اصلاحات رو نفرستین ، فرایند داوری از اول شروع میشه . اگر پاسخ ندم به منزله انصراف نیس؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)