صفحه 225 از 364 نخستنخست ... 125175215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235275325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,241 تا 2,250 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

برای این مجله مقاله ای تاکنون نفرستاده ام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    ببخشید راستی شما ماینور ریوایز گرفتید یا میجر ریوایز. و داور چند تا کامنت برای شما کلا فرستاده.و فاصله بین زمانی که مقالتون در حالت تصمیم گیری ادیتور بود تا موقعی که کامنتها براتون اومد چقدر بود؟
    با من بودید؟
    میجر ریوایز، تعداد کامنت های یکی از داورها خیلی زیاد هست (که خیلی جدی هم نبودن)
    چند روز، کمتر از یک هفته.

لطفا یکی با من همدردی کنه
    خیلی بهم ریخت اعصابم
    من حدودا مرداد ماه مقاله ام رو سابمیت کردم و توی بهمن ماه روایز خورد که خیلی هم جدی نبود کامنت های داورها و همه شون رو به راحتی جواب دادم حالا حدودا 11 فروردین مقاله مون رو به راحتی ریجکت کردن!
    من هنوز هم در شوک به سر میبرم
    آخه اصلا نمیدونم پرا ریجکت شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من بیچاره پیش دفاع هم کردم و اسفند پیش دفاع کردم با یک مقاله و تقریبا مطمئن بودم از اکسپت دومی اش که اینجور ناغافل بیچاره شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

دوست عزیز اینجور مواقع که زمان برای شما خیلی مهم هست اول باید به ژورنالی میفرستادین که ریسکش کمتر هست. بعد اینکه تو اون مدت زمان پیگیری می کردین.
    موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط safakharian نمایش پست ها
    خیلی بهم ریخت اعصابم
    من حدودا مرداد ماه مقاله ام رو سابمیت کردم و توی بهمن ماه روایز خورد که خیلی هم جدی نبود کامنت های داورها و همه شون رو به راحتی جواب دادم حالا حدودا 11 فروردین مقاله مون رو به راحتی ریجکت کردن!
    من بیچاره پیش دفاع هم کردم و اسفند پیش دفاع کردم با یک مقاله و تقریبا مطمئن بودم از اکسپت دومی اش که اینجور ناغافل بیچاره شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanparvar نمایش پست ها
    سلام/ مقاله ام را یک ماه پیش به یکی از مجلات وایلی فرستادم/ بعد دو هفته در حالت under review شد و امروز به حالت Awaiting EIC Decision دراومده/ این یعنی چی؟ زود جواب ندادن؟ من فکر کنم داورها رد کردن نه؟!!!
    سلام.خیلی.ممنون.بابت.جوابها یی.که.داده.شد
    هنوز در این مرحله است. الان حدود دو ماه میشه در این حالت هست/ چه کار کنم/؟ میخوام ایمیل بزنم ببینم چرا اینطوریه/
    لطفا راهنمایی بفرمایید متن ایمیل را چطوری بنویسم. بسیار سپاسگذارم

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط safakharian نمایش پست ها
    خیلی بهم ریخت اعصابم
    دوست عزیز اولا همه ریجکت شدن را تجربه کردن(حتی اساتید) و اتفاق وحشتناکی نیفتاده خودتو ناراحت کنی. برای خود من هم پیش امد ولی بعد مقاله ام جای بهتری اکسپت شد. ببینید شما احتمالا جواب داورها رو خیلی خوب ندادی
    مثلا ببین برای من مقاله ام زمانیکه اکسپت شد اولش ماژور ماژور ریوایز خورد . نزدیک دو ورق ریز ریز ایراد نوشته بود اخرشم زده بود امیدی نیست اکسپت بشه چون باید اساسا ادیت بشه
    یک نمونه از نظرات داوران این بود از نظر زبان قابل فهم نیست اون یکی نوشته بود زبانش خوبه ..من مونده بودم برای همین سریع فرستادمش دانشگاه بیرمنگام انگلیس نزدیک 500 تومان دادم یک نیتیو ادیتش کرد که خدایی زیر و رو شد مقاله..بعد در جواب همون نظر داور هم فایل ادیت شده و هم نامه سرتیفیکیت گذاشتم.
    من یک ماه وخورده ای زمان برد برای پاسخ هر خط هر داور... جوریکه خود ادیتور نظرش برگشت و بعد یک ماه اکسپت خورد
    ببین اگر حس کنه ادیتور تو مقاله رو واقعا تغییر دادی اکسپت میکنه، نه اینکه جواب هات این باشه که صرفا داور رو توجیه کنی که کار من درسته به این علت و اون علت

الان شما مقاله ات رو ادیت کن طبق نظرات داوران و بفرست ژورنال دیگه...خیالت راحت باشه درصد ریجکتش به شدت نزول پیدا میکنه
    همین ریجکت ها ادمو پخته میکنه و بعدها دستت میاد مقاله رو چطور بنویسی، کجا بفرستی و چجوری مقاله ات باشه تا اکسپت بشه
    اولین ریجکت خیلی اعصاب خورد کنه..ولی باور کن هیچی از دست ندادی.
    روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

دوستان سلام
    چندی پیش ادیتور بهم ایمیل زد و گفت داوران توصیه کردن که مقاله ی شما اصلاح بخوره در ادامه میتونی نظر داوران را هم ببینی
    در ادامه ایمیل فقط نظر یک داور بود که اون هم دوتا ایراد گرفته بود و گفته بود من توصیه *"نمیکنم"* که این مقاله چاپ بشه
    در نهایت چون امکان ریوایز برام فعال بود من هم یک جوابیه ی مستدل فرستادم و الان یک ماهه منتظر نظر مجدد داوری هستم
    میشه نظرتان را راجع به این وضعیت پیجیده بفرمایید
    این که مقاله من یک داور داشته به نظرم مسجله چون فقط نظر یک داور برام اومد و اون جمله ادیتور مبنی بر اینکه "داوران" گفتند ریوایز بشه
    به نظرم یک ایمیل پیش فرض است که ادیتور برای کسانی که باید برن تو ریوایز همینو میفرسته
    در ضمن ژورنال بسیار معتبر و مقاله من هم اگه تعریف از خود نباشه مقاله جالبی است
    ممنونم واقعا گیج و داغونم
    ویرایش توسط miladmavara : April 17th, 2017 در ساعت 08:44 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmavara نمایش پست ها
    دوستان سلام
    چندی پیش ادیتور بهم ایمیل زد و گفت داوران توصیه کردن که مقاله ی شما اصلاح بخوره در ادامه میتونی نظر داوران را هم ببینی
    در ادامه ایمیل فقط نظر یک داور بود که اون هم دوتا ایراد گرفته بود و گفته بود من توصیه نمیکنم که این مقاله چاپ بشه
    در نهایت چون امکان ریوایز برام فعال بود من هم یک جوابیه ی مستدل فرستادم و الان یک ماهه منتظر نظر مجدد داوری هستم
    میشه نظرتان را راجع به این وضعیت پیجیده بفرمایید
    این که مقاله من یک داور داشته به نظرم مسجله چون فقط نظر یک داور برام اومد و اون جمله ادیتور مبنی بر اینکه "داوران" گفتند ریوایز بشه
    به نظرم یک ایمیل پیش فرض است که ادیتور برای کسانی که باید برن تو ریوایز همینو میفرسته
    در ضمن ژورنال بسیار معتبر و مقاله من هم اگه تعریف از خود نباشه مقاله جالبی است
    ممنونم واقعا گیج و داغونم
    پیش میاد بعضی وقتا که فقط یه داور داوری میکنه البته پروفایلتون چک کنید فایل اتچ نشده باشه بعضی داورها نظراتشون روتو یه فایل پی دی اف اتتچ می کنند

ممنونم
    واقعا پیش میاد که داور بگه من توصیه "نمیکنم" مقاله چاپ بشه بعد مقاله ریجکت نشه و ریوایز بخوره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmavara نمایش پست ها
    ممنونم
    واقعا پیش میاد که داور بگه من توصیه "نمیکنم" مقاله چاپ بشه بعد مقاله ریجکت نشه و ریوایز بخوره؟
    بله در صورتیکه ادیتور از مقاله شما خوشش بیاید. دقت کنید که ادیتور تصمیم نهایی را میگیرد البته به نظر من در این موار د منطقی آن استکه ادیتور مقاله را به داور دیگری هم بفرستد تا بتواند تصمیم بهتری بگیرد. انشاله مقالتان پذیرفته شود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)