صفحه 226 از 364 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

سلام دوستان. الان من سه ماهه مقاله رو سابمیت کردم. از اون زمان حدود ۵ باره استاتوس under review رفرش شده. به نظرتون این نشونه خوبیه یا بد؟ میشه با این وجود احتمال اکسپت رو بالاتر دونست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام دوستان. الان من سه ماهه مقاله رو سابمیت کردم. از اون زمان حدود ۵ باره استاتوس under review رفرش شده. به نظرتون این نشونه خوبیه یا بد؟ میشه با این وجود احتمال اکسپت رو بالاتر دونست؟
    اگر منظورتون تغییر status date باشد یکی از دلایل زیر است
    1) ادیتور مقاله را برای داوری فرستاده و داور قبول نکرده داوری کند مجبور شده به داور دیگری بفرستد.
    2) نظر برخی از داوران آمده است.
    3) بررسیهای دوره ای و رفرش توسط جورنال
    احتمال مورد 1زیادتر است و نه نشانه بدی است نه خوب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    اگر منظورتون تغییر status date باشد یکی از دلایل زیر است
    1) ادیتور مقاله را برای داوری فرستاده و داور قبول نکرده داوری کند مجبور شده به داور دیگری بفرستد.
    2) نظر برخی از داوران آمده است.
    3) بررسیهای دوره ای و رفرش توسط جورنال
    احتمال مورد 1زیادتر است و نه نشانه بدی است نه خوب
    ممنون از پاسختون
    حتی اگه هر رفرش حدود ۱۶ روز طول کشیده باشه؟ مدت زمان معمول یه داوری چنده؟

Junior Member

سلامف این دو مورد در کامنت داور ها کمی برام گنگه:
    1.
    Clearly identify the imitations of your work.

منظورشون limitation نیست ؟

2.
    The authors proposed hybrid MCDM method. It should be mentioned, and should be cited any of the following methods review articles. Instead of a little-known and difficult to access literature, better to cite newer sources published in journals refereed in WOS database.

منظورشون مقالات مربوط به روش‌های که با هم ترکیب شدند و hybrid رو تشکیل دادن ؟ چون این کار رو کردم، داور رو میشناسم و میدونم کامنت الکی نمیده یکم موندم توش.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    حتی اگه هر رفرش حدود ۱۶ روز طول کشیده باشه؟ مدت زمان معمول یه داوری چنده؟
    بله به نظر من اصلا به تغییر استاتوس دیت هیچ توجهی نکنید مدت زمان داوری کاملا متغیره از دو هفته تا حتی دو سال

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dimah2005 نمایش پست ها
    سلامف این دو مورد در کامنت داور ها کمی برام گنگه:
    1.
    Clearly identify the imitations of your work.

منظورشون limitation نیست ؟

2.
    The authors proposed hybrid MCDM method. It should be mentioned, and should be cited any of the following methods review articles. Instead of a little-known and difficult to access literature, better to cite newer sources published in journals refereed in WOS database.

منظورشون مقالات مربوط به روش‌های که با هم ترکیب شدند و hybrid رو تشکیل دادن ؟ چون این کار رو کردم، داور رو میشناسم و میدونم کامنت الکی نمیده یکم موندم توش.
    سلام
    اولیش یعنی محدودیت های کارتون دیگه. مثلا من مقاله م روی فقط بانکهای خصوصی بوده! چون داداهاش در دسترس بودن. بانکهای دولتی رو بررسی نکردم. پس یه محدودیت میشه اینکه فقط بانکهای خصوصی رو مورد مطالعه قرار دادید. تو نت یه سرچ کن!
    روش شما، احتمالا بسیار یه روش نادر و جدیدی بوده که تو مقالاتی چاپ شده که peer reviewed/refereed نبود. بنابراین روشه روشه خیلی خاصی هستش. میگه که یه سری مقاله بگو که ژرنالی باشن و داوری روشون شده باشه. مثلا شاید شما یه مقاله از SSRN رو تو ادبیات و کارت بهش رفرنس دادی!
    احتمالا روشه Hybrid MCDM یه نوع الگو/متد هستش که شما باهاش کار میکنی. یا طبقه ای از متدهاست! یه طبقه بندی فرعی. این موضوع رو از آقا imanprs بپرس! ایشون تحقیق در عملیات خوندن.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان، دو تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    من مقاله ام رو حدود سه هفته پیش به یکی از ژورنال های الزویر فرستادم. دیروز ایمیلی از ادیتور دریافت کردم که خواسته بود اگه داوری مد نظرم هست بهشون اطلاع بدم. اما استاتوس مقاله ام امروز به under review تغییر کرده. می خواستم ببینم به نظرتون آیا لازمه داور معرفی کنم؟ به نظرتون دور از ادبه اگر جواب ادیتور رو ندم؟
    بعد اینکه گر بخوام داور معرفی کنم نویسنده اول مقاله رو انتخاب کنم یا دوم رو؟ با توجه به اینکه نویسنده اول معمولا دانشجوست اما تسلط کامل به مقاله داره اما نویسنده دوم عموما استاد دانشگاست اما اشراف کمتری به مقاله داره.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان، دو تا سوال داشتم ممنون می شم راهنماییم کنید
    من مقاله ام رو حدود سه هفته پیش به یکی از ژورنال های الزویر فرستادم. دیروز ایمیلی از ادیتور دریافت کردم که خواسته بود اگه داوری مد نظرم هست بهشون اطلاع بدم. اما استاتوس مقاله ام امروز به under review تغییر کرده. می خواستم ببینم به نظرتون آیا لازمه داور معرفی کنم؟ به نظرتون دور از ادبه اگر جواب ادیتور رو ندم؟
    بعد اینکه گر بخوام داور معرفی کنم نویسنده اول مقاله رو انتخاب کنم یا دوم رو؟ با توجه به اینکه نویسنده اول معمولا دانشجوست اما تسلط کامل به مقاله داره اما نویسنده دوم عموما استاد دانشگاست اما اشراف کمتری به مقاله داره.
    سلام
    بله. حتما جواب ادیتور رو بدید. افرادی رو معرفی کنید که مقالات زیادی در زمینه های مشترک با مقاله شما دادن. معمولا کارسپاند مقاله های مرتبط گزینه های خوبی هستن. به راحتی از اکانت ریسرچ گیت ویا اسکولار انها میتوانید از تجربه اون اساتید مطمئن بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    سلام
    اولیش یعنی محدودیت های کارتون دیگه. مثلا من مقاله م روی فقط بانکهای خصوصی بوده! چون داداهاش در دسترس بودن. بانکهای دولتی رو بررسی نکردم. پس یه محدودیت میشه اینکه فقط بانکهای خصوصی رو مورد مطالعه قرار دادید. تو نت یه سرچ کن!
    روش شما، احتمالا بسیار یه روش نادر و جدیدی بوده که تو مقالاتی چاپ شده که peer reviewed/refereed نبود. بنابراین روشه روشه خیلی خاصی هستش. میگه که یه سری مقاله بگو که ژرنالی باشن و داوری روشون شده باشه. مثلا شاید شما یه مقاله از SSRN رو تو ادبیات و کارت بهش رفرنس دادی!
    احتمالا روشه Hybrid MCDM یه نوع الگو/متد هستش که شما باهاش کار میکنی. یا طبقه ای از متدهاست! یه طبقه بندی فرعی. این موضوع رو از آقا imanprs بپرس! ایشون تحقیق در عملیات خوندن.

مرسی بابت پاسخ کاملتون،
    limitation رو imitation نوشتن، به نظرم باید L افتاده باشه، چون همینی که شما میگی منطقی میاد.

and should be cited any of the following methods review articles مربوط به جمله بعده یا قبل؟ اگر بعد باشه، که منظورشون رو متوجه شدم، خودشون یه سری مقاله حتی پیشنهاد دادن که اونا رو اصلاح کردم، من احساس میکنم منظورشون اینه مقالات مربوط به روشهایی که با هم ترکیب کردی و hybrid رو تشکیل هست.
    بازم مرسی.

بعد نظرتون در باره‌ی این کامنت چیه ؟ کار من بهینه سازی نیست، داور درست متوجه نشده:
    It is an opinion that structures must be designed according to a purpose. Therefore once a set of dimensions was defined and the crushing response evaluated and compared to required output the optimization process should be centred on the required output.

Junior Member

سلام بر دوستان گرامی
    حدود 10 روز پیش مقاله ای برای یکی از ژورنالهای elsevier فرستادم. الان که وضعیتشو نگاه میکنم زده "no editor invited"

این یعنی چی؟

آیا به این معنیه که نظر ادیتور اصلی مثبت نیست و نظر ادیتور دیگه ای رو میخاد؟
    یا اینکه ادیتور اصلی میخاد کلا کار رو به ادیتور دیگه ای بسپاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)