صفحه 226 از 327 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    اگه اديتور مقاله رو ريجكت كنه، بعد از يه مدت و اعمال تغييرات ميشه باز مقاله رو به همون ژورنال فرستاد؟
    برخی جورنالها در ایمیل ریجکت می نویسند که مثلا تا یک مدتی مقاله را برای مجله ما نفرستید بعد از آن زمان طبیعتا می شود. ضمن اینکه کلا اگر مقاله ای در یک مجله رد شود توصیه نمی شود دوباره برای همان مجله بفرستید و بهتر است در مجلات دیگری که می توانند حتی هم سطح مجله قبلی باشند شانس خود را امتحان کنید البته موارد استثنایی همیشه وجود دارد.

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

یعنی واقعا از دوستان هیچ کس نیست جواب من رو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من یه مقاله برا یه ژورنال فرستادم و بهشون گفته بودم که داخل یه کنفرانس بین المللی داخل ایران ارائه دادم اون رو. حالا ایمیل زیر برا من اومده که نسخه مقدماتی مقاله رو براشون بفرستم یعنی اونی که داخل کنفرانس ارائه دادم که نسخه فارسی رو قبلا براشون فرستادم ولی الان میگن که نسخه انگلیسی رو در صورت امکان بفرستم.
    دوستان لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم
    Hello Dr. Hossein,

Thank you for sending me your updated files. I apologize, but I am a bit confused. Can you send me the two files again (the updated TPAMI submission file and the preliminary paper that was sent to the Iranian conference)? When sending them, please label them "TPAMI submission" and "Preliminary Version", this way we can ensure they are not being mixed up. Also, please ensure that the Preliminary version is in English if at all possible. Lastly, because this is considered a preliminary version, please be sure to include a detailed summary of differences between the two papers.

Please feel free to contact me if you have any questions. Thank you very much for your help.

سلام دوستان

من الان ایمیلی از سردبیر مجله بدستم رسید که بخشی از اون رو متوجه نمیشم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

In the meantime, I noticed I did not collect a summary of differences from you regarding the TPAMI submission and the preliminary paper. Will you please send me a detailed summary of changes, via email, that I can forward to the editor?

لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    امروز پذیرش مقاله من در یکی از ژورنال های الزویر اومد و ادیتور مقاله من رو برای پروداکشن ارسال کرد:
    Your article has been received for production
    حالا سوالم اینه که Proof مقاله رو کی برام ارسال میکنند؟
    آیا پروف نسخه حروف چینی شده و صفحه آرایی شده است (همان که در سایت نمایه می شود )و یا دقیقا همون نسخه ساده خودم که برای داوری سابمیت کرده بودم رو بهم برمیگردونن تا تایید کنم؟
    فرم کپی رایت یا چیزی هم برام ارسال نکردند.این کی میاد؟
    فقط یه ایمیل برام اومده که تبریک میگیم اکسپت شده و یه ایمیل دیگه اومده که مقالت با این رفرفنس فرستاده شده برای چاپ.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز پذیرش مقاله من در یکی از ژورنال های الزویر اومد و ادیتور مقاله من رو برای پروداکشن ارسال کرد:
    Your article has been received for production
    حالا سوالم اینه که Proof مقاله رو کی برام ارسال میکنند؟
    آیا پروف نسخه حروف چینی شده و صفحه آرایی شده است (همان که در سایت نمایه می شود )و یا دقیقا همون نسخه ساده خودم که برای داوری سابمیت کرده بودم رو بهم برمیگردونن تا تایید کنم؟
    فرم کپی رایت یا چیزی هم برام ارسال نکردند.این کی میاد؟
    فقط یه ایمیل برام اومده که تبریک میگیم اکسپت شده و یه ایمیل دیگه اومده که مقالت با این رفرفنس فرستاده شده برای چاپ.
    سلام و تبریک برای پذیرش مقاله..

اگه مشکلی در فایل مقاله نباشه پروف معمولن 5 روز (حدودن) بعد از نامه پذیرشش آماده میشه. حالا یکی دو روز ممکنه پس و پیش بشه.
    پروفی که آماده میشه بصورت آنلاین هست (البته قابل تبدیل به نسخه PDF خاص هم هست که با نسخه سابمیتی و نسخه ای که در سایت میاد فرق داره). یه قسمتایی هایلایت میشه و پرسش هایی ازتون میپرسن که باید جواب بدید. بجز اون اگه جایی ایرادی دیدید میتونید هایلایت کنید و دستورالعمل لازمو برا تغییر بگید.

فرم های کپی رایت، سفارش، چاپ رنگی، حقوق و دسترسی و یکی دو فرم دیگه معمولن 3 روزه دستتون میرسه.

خلاصه تمام فرم های لازم و پروف مقاله همین هفته دستتون میرسه. تا رسیدن پروف میتونید یه دور دیگه مقاله رو از نظر نگارشی چک کنید که کار پروف سریع تر پیش بره.

یه نکته: جدیدن الزویر قبل از اعمال پروف و بعد از 4-5 روز از پذیرش اولیه، نسخه اولیه مقاله (و پروف نشده) رو بصورت PDF آنلاین در نت قرار میده.

موفق باشید..

Junior Member

ممنونم از پاسخ کامل شما و وقتی که گزاشتید.
    این سوالاتی که می پرسن در این مرحله از چه جنسی هستن؟
    مانند مرحله قبل علمییه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام و تبریک برای پذیرش مقاله..

اگه مشکلی در فایل مقاله نباشه پروف معمولن 5 روز (حدودن) بعد از نامه پذیرشش آماده میشه. حالا یکی دو روز ممکنه پس و پیش بشه.
    پروفی که آماده میشه بصورت آنلاین هست (البته قابل تبدیل به نسخه PDF خاص هم هست که با نسخه سابمیتی و نسخه ای که در سایت میاد فرق داره). یه قسمتایی هایلایت میشه و پرسش هایی ازتون میپرسن که باید جواب بدید. بجز اون اگه جایی ایرادی دیدید میتونید هایلایت کنید و دستورالعمل لازمو برا تغییر بگید.

فرم های کپی رایت، سفارش، چاپ رنگی، حقوق و دسترسی و یکی دو فرم دیگه معمولن 3 روزه دستتون میرسه.

خلاصه تمام فرم های لازم و پروف مقاله همین هفته دستتون میرسه. تا رسیدن پروف میتونید یه دور دیگه مقاله رو از نظر نگارشی چک کنید که کار پروف سریع تر پیش بره.

یه نکته: جدیدن الزویر قبل از اعمال پروف و بعد از 4-5 روز از پذیرش اولیه، نسخه اولیه مقاله (و پروف نشده) رو بصورت PDF آنلاین در نت قرار میده.

موفق باشید..
    مانند مرحله قبل علمییه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    مانند مرحله قبل علمییه؟
    علمی که نیستن. این سوالاتو بخش Production الزویر میپرسه مثل چک کردن اطلاعات شخصی نویسندگان و اطمینان از آدرس نویسنده مسئول؛ تغییرات ظاهری (مثلن ممکنه جدولی که شما بصورت عمودی طراحی کردید به شکل افقی در بیارن و ازتون بخوان که از صحت اطلاعات یا ساختار جدول مطمئن بشید)؛ رفرنس و ...

فقط هواستون باشه که با دقت پر کنید. یه نکته دیگه هم یادم اومد: در بالای صفحه ی آنلاین برای ویرایش، یه قسمت هست به نام Mode که دو نوع Edit و Proof داره. روی Proof کلیک کنید نسخه مجله ای مقاله تونو میاره. چک کنید که شکل ها و جداول به درستی و در اندازه مناسب قرار گرفته باشن. اگه ایرادی وجود داشت در قسمت Edit دستورالعمل لازمو بگید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    علمی که نیستن. این سوالاتو بخش Production الزویر میپرسه مثل چک کردن اطلاعات شخصی نویسندگان و اطمینان از آدرس نویسنده مسئول؛ تغییرات ظاهری (مثلن ممکنه جدولی که شما بصورت عمودی طراحی کردید به شکل افقی در بیارن و ازتون بخوان که از صحت اطلاعات یا ساختار جدول مطمئن بشید)؛ رفرنس و ...

فقط هواستون باشه که با دقت پر کنید. یه نکته دیگه هم یادم اومد: در بالای صفحه ی آنلاین برای ویرایش، یه قسمت هست به نام Mode که دو نوع Edit و Proof داره. روی Proof کلیک کنید نسخه مجله ای مقاله تونو میاره. چک کنید که شکل ها و جداول به درستی و در اندازه مناسب قرار گرفته باشن. اگه ایرادی وجود داشت در قسمت Edit دستورالعمل لازمو بگید.
    چقد خوبن اینا!!!
    دیشب اکسپت دادن.الانم چک کردم یه روزه کل فرم ها و پروف رو آماده کردن و ارسال کردن.
    ممنونم از پاسخ های کامل شما دوست عزیز

سلام
    اگر بخواهیم دو مقاله از یک کار تحقیقاتی آزمایشگاهی منتشر کنیم ایا مشکلی داره که قسمت اینتروداکشن مشترک داشته باشن و پلاجیاریسم محسوب نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)