صفحه 227 از 364 نخستنخست ... 127177217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237277327 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,261 تا 2,270 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گرامی
    حدود 10 روز پیش مقاله ای برای یکی از ژورنالهای elsevier فرستادم. الان که وضعیتشو نگاه میکنم زده "no editor invited"

این یعنی چی؟

آیا به این معنیه که نظر ادیتور اصلی مثبت نیست و نظر ادیتور دیگه ای رو میخاد؟
    یا اینکه ادیتور اصلی میخاد کلا کار رو به ادیتور دیگه ای بسپاره؟

AE یا همون اسیستنت ادیتور برای مقاله تون انتخاب نشده هنوز. منتظر باشید در صورت عدم تغییر استاتوس به ادیتور این چیف ایمیل بزنید

Junior Member

سلام دوستان
    من یک بار یک مقاله برای یک ژورنال هندی ارسال کردم که بعد داوری ریجکت شد دو داور major revise و یک داور ریجکت کرده بودند و نهایتا ادیتور مقاله رو ریجکت کرد و گفت بعد رفع اشکالات دوباره سابمیت کنم. منم حدود سه ماه وقت گذاشتمو و مقاله رو دوباره نوشتم طبق نظرات داوران و ادیتور و مجددا برای همون ژورنال سابمیت کردم ولی مقاله جدید حدود 3 ماه دست ادیتور بود و الان حدود دو هفته است تو حالت decision in process هست در حالی که بار اولی که مقاله رو فرستادم کل مراحل دو ماه طول کشیده بود. نظرتون در مورد اینکه مقاله اصلا داوری نشده و اینقدر جوابش طول کشیده چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi4567 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک بار یک مقاله برای یک ژورنال هندی ارسال کردم که بعد داوری ریجکت شد دو داور major revise و یک داور ریجکت کرده بودند و نهایتا ادیتور مقاله رو ریجکت کرد و گفت بعد رفع اشکالات دوباره سابمیت کنم. منم حدود سه ماه وقت گذاشتمو و مقاله رو دوباره نوشتم طبق نظرات داوران و ادیتور و مجددا برای همون ژورنال سابمیت کردم ولی مقاله جدید حدود 3 ماه دست ادیتور بود و الان حدود دو هفته است تو حالت decision in process هست در حالی که بار اولی که مقاله رو فرستادم کل مراحل دو ماه طول کشیده بود. نظرتون در مورد اینکه مقاله اصلا داوری نشده و اینقدر جوابش طول کشیده چیه؟
    هیچ کدوم از کارهای ادیتور و ژورنال ها مشخص نیست و فقط باید منتظر باشید. تجربه ای که من گرفتم از سابمیت مقاله ها این هستش که نه به استاتوس هایی که برای مقالتون تغییر میکنه توجه داشته باشید و نه سعی کنید پیش بینی از تصمیمات ادیتور داشته باشید
    بنظرم واقعا برخی از ادیتورها و داورهای ژورنالها حالت طبیعی ندارن و در کل هدفشون دواندن و سر کار گذاشتن نویسنده هاست

بهترین کار اینه منتظر باشید
    دوستان باتجربه دیگر ممکنه نظر دیگه ای داشته باشن

Junior Member

سلام دوستان
    متن زیر رو برام ژورنال نوشته فرستاده. منظورشون چیه؟
    Now that your paper has been provisionally accepted, we ask authors to prepare their papers with potential production in mind. We have created a new double column template that we ask all authors to use for submission purposes at this stage. Please find the templates for both our Latex and Word versions here: http://digital-library.theiet.org/jo...e#presentation

The paper has now been unsubmitted. You should be able to see the paper in your Author Centre under 'Unsubmitted Manuscripts'. Once you have made the necessary changes, you will be able to resubmit it.

سلام

مقاله ای دارم که بعد از حدود 28 روز در حالت AWAITING REVIEWER SCORES ، امروز تبدیل به AWAITING RECOMMENDATION شد.

یعنی الان منتظر توصیه های AE به ادیتور اصلی و ادیتور داره تصمیم آخر رو میگیره؟

هر چند با توجه به کوتاه بودن دوره ریویو گمون نکنم داورها نظر خوبی به مقاله داشتن
    با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام

مقاله ای دارم که بعد از حدود 28 روز در حالت AWAITING REVIEWER SCORES ، امروز تبدیل به AWAITING RECOMMENDATION شد.

یعنی الان منتظر توصیه های AE به ادیتور اصلی و ادیتور داره تصمیم آخر رو میگیره؟

هر چند با توجه به کوتاه بودن دوره ریویو گمون نکنم داورها نظر خوبی به مقاله داشتن
    با تشکر
    سلام ادیتور باید با توجه به نظرات داوران تصمیم گیری کند. ضمنا کوتاه بودن یا طولانی بودن زمان داوری هیچ ربطی به مثبت بودن یا منفی بودن نظر داوران ندارد و برای خود من هر دو موردش بصورت متضاد اتفاق افتاده است بارها

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام ادیتور باید با توجه به نظرات داوران تصمیم گیری کند. ضمنا کوتاه بودن یا طولانی بودن زمان داوری هیچ ربطی به مثبت بودن یا منفی بودن نظر داوران ندارد و برای خود من هر دو موردش بصورت متضاد اتفاق افتاده است بارها
    درسته ولی چنین تجربه ای داشتم. امیدوارم این دفعه فرق کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

سلام دوستان من مقاله ای فرستادم برای یه ژورنال تیلور فرانسیس که مدت زمان بررسی هاش به این صورت بوده به نظرتون چقد طول میکشه جواب ریواز دومش بیاد؟
    از سابمیت تا جواب 91 روز
    از ریواز اول (ریواز میجر) تا جواب 65 روز
    ریواز دوم (ریواز ماینور) از 15 آپریل هنوز خبری نشده
    ممنون

دوستان سلام این یعنی چی

Review request to referee; response not yet received

یعنی ادیتور در جسنجوی داور است یا یعنی مقاله تحت داوری است؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1983 نمایش پست ها
    دوستان سلام این یعنی چی

Review request to referee; response not yet received

یعنی ادیتور در جسنجوی داور است یا یعنی مقاله تحت داوری است؟
    یعنی برای داورا فرستاده هنوز داوران قبول نکرده اند داوری را انجام دهند یا تعداد داورانی که قبول کرده اند به حداقل مورد انتظار ادیتور مثلا اقلا دو یا سه نفر نرسیده است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)