صفحه 228 از 364 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278328 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

ممنونم
    ببخشید یک سوال دیگه ام داشتم
    من مقاله ام راجع به موضوع خیلی مهمی است و بلافاصله بعد اینکه دست ادیتور رسید برای داورها در خواست فرستاده
    و در کمال تعجب دیدم چند ساعت بعد فرم کپی رایت به ایمیلم ارسال شد. در صورتیکه در کارهای قبلیم در ژورنال های دیگه پرکردن فرم کپی رایت بعد از گرفتن اکسپت انجام میگیرد
    از طرفی این اولین باره در این ژورنال مقاله سابمیت می کنم و نمیدونم مثلا شاید روال کارشون اینطوریه!
    خواستم بدونم کسی براش این اتفاق افتاده تاحالا
    من میدونم که اغلب ژورنال ها از این سیاست پیروی میکنن که نامه بازی (آنلاین) به حداقل برسه لذا تمام کارهای اضافه به بعد از اکسپت شدن منتقل میشه مثلا
    ممکنه شما در شروع یک فایل پی دی اف سابمیت کنید که حتی با فرمت ژورنال هم متفاوت باشه اما لااقل در تجربه هایی که من داشتم اکثر ژورنال ها برای سابمیت اولیه موافقت کرده اند
    یا خیلی مکاتبات و مسایل مرسوم دیگر
    خلاصه خیلی برام عجیب بود مقاله ای که هنوز داوری نشده اصلا لزومی نداره اینکار و اغلب همان چند گزینه ی معروفی که همیشه موقع سابمیت کردن تیک میزنیم کفایت میکنه که مثلا مقاله جای دیگه تحت رسیدگی نباشه و این حرفا لذا منظورم از فرم کپی رایت همون تعهد های حقوقی است که بچه هایی که مقاله دارن فرقشو با اون جند تا تیکی که اول میزنیم میدونن.
    فرم آنلاین را که پر کردم بلافاصله پی دی اف و امضای اینترنتی خودمو و تعهد های دو جانبه برام ارسال شد
    ویرایش توسط amirali1983 : May 5th, 2017 در ساعت 01:33 AM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1983 نمایش پست ها
    ممنونم
    ببخشید یک سوال دیگه ام داشتم
    من مقاله ام راجع به موضوع خیلی مهمی است و بلافاصله بعد اینکه دست ادیتور رسید برای داورها در خواست فرستاده
    و در کمال تعجب دیدم چند ساعت بعد فرم کپی رایت به ایمیلم ارسال شد. در صورتیکه در کارهای قبلیم در ژورنال های دیگه پرکردن فرم کپی رایت بعد از گرفتن اکسپت انجام میگیرد
    از طرفی این اولین باره در این ژورنال مقاله سابمیت می کنم و نمیدونم مثلا شاید روال کارشون اینطوریه!
    خواستم بدونم کسی براش این اتفاق افتاده تاحالا
    من میدونم که اغلب ژورنال ها از این سیاست پیروی میکنن که نامه بازی (آنلاین) به حداقل برسه لذا تمام کارهای اضافه به بعد از اکسپت شدن منتقل میشه مثلا
    ممکنه شما در شروع یک فایل پی دی اف سابمیت کنید که حتی با فرمت ژورنال هم متفاوت باشه اما لااقل در تجربه هایی که من داشتم اکثر ژورنال ها برای سابمیت اولیه موافقت کرده اند
    یا خیلی مکاتبات و مسایل مرسوم دیگر
    خلاصه خیلی برام عجیب بود مقاله ای که هنوز داوری نشده اصلا لزومی نداره اینکار و اغلب همان چند گزینه ی معروفی که همیشه موقع سابمیت کردن تیک میزنیم کفایت میکنه که مثلا مقاله جای دیگه تحت رسیدگی نباشه و این حرفا لذا منظورم از فرم کپی رایت همون تعهد های حقوقی است که بچه هایی که مقاله دارن فرقشو با اون جند تا تیکی که اول میزنیم میدونن.
    فرم آنلاین را که پر کردم بلافاصله پی دی اف و امضای اینترنتی خودمو و تعهد های دو جانبه برام ارسال شد
    سلام بله برخی مجلات از شما میخواهند قبل از داوری این فرمها را پر کنید و اصلا عجیب نیست و طبیعی است

Junior Member

سلام دوستان
    خداقوت
    من اولین مقاله خودم رو دارم میفرستم به یک ژورنال در الزویر...
    توی قسمت پیشنهاد داور، الگویی برای دلیل انتخاب داور دارید که چی باید بنویسم؟
    متشکرم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خداقوت
    من اولین مقاله خودم رو دارم میفرستم به یک ژورنال در الزویر...
    توی قسمت پیشنهاد داور، الگویی برای دلیل انتخاب داور دارید که چی باید بنویسم؟
    متشکرم
    الگوی خاصی ندارد بنویسید به دلیل اینکه روی موضوع خاصتان کار می کنند دیگر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    الگوی خاصی ندارد بنویسید به دلیل اینکه روی موضوع خاصتان کار می کنند دیگر
    خب همین دیگه، متاسفانه انگلیسی مسلط نیستم که بتونم بنویسیم، کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه.....؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    خب همین دیگه، متاسفانه انگلیسی مسلط نیستم که بتونم بنویسیم، کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه.....؟
    اصلا مهم نیست مثلا بنویسید:
    Because he(she) works about
    بعد از about اون زمینه کاری که فکرمی کنید با مقاله شما اشتراک داره بنویسید

جسارت نباشه اما فکر کنم
    works on مناسب تره البته مطمئن نیستم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    اصلا مهم نیست مثلا بنویسید:
    Because he(she) works about
    بعد از about اون زمینه کاری که فکرمی کنید با مقاله شما اشتراک داره بنویسید

Junior Member

سلام.
    مقاله من ریوایزهاش اومده. ولی یه مساله ای که هست اینه که یه داور از 4 تا به مواردی اشاره کرده که عجیبن. یعنی ابهاماتی براش پیش اومده که بعضیاش در مقاله قابل اجرا نیست. حالا اگه خواستید توضیح میدم. ولی آیا بعد از ارسال فایل ریوایز، ادیتور دوباره مقاله رو به همون داورها ارجاع میده؟ خود ادیتور ممکنه به موارد ارسالی از داورها اعتقاد نداشته باشن؟ سوال بعدیم اینه که دوتا از داورها فقط ریوایز متنی گرفتن و مشکلی ندیدن. یه داور گفته کار خوبیه ولی ریوایز علمی گرفته. یه داور که موارد بالا رو گفته میجر ریاویز اعلام کرده. الان چند درصد شانس چاپ داره؟ با تشکر
    ویرایش توسط mostanad : May 11th, 2017 در ساعت 06:07 PM

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام.
    مقاله من ریوایزهاش اومده. ولی یه مساله ای که هست اینه که یه داور از 4 تا به مواردی اشاره کرده که عجیبن. یعنی ابهاماتی براش پیش اومده که بعضیاش در مقاله قابل اجرا نیست. حالا اگه خواستید توضیح میدم. ولی آیا بعد از ارسال فایل ریوایز، ادیتور دوباره مقاله رو به همون داورها ارجاع میده؟ خود ادیتور ممکنه به موارد ارسالی از داورها اعتقاد نداشته باشن؟ سوال بعدیم اینه که دوتا از داورها فقط ریوایز متنی گرفتن و مشکلی ندیدن. یه داور گفته کار خوبیه ولی ریوایز علمی گرفته. یه داور که موارد بالا رو گفته میجر ریاویز اعلام کرده. الان چند درصد شانس چاپ داره؟ با تشکر
    سلام بهرحال اگر حتی قابل اجرا هم نیست در پاسخ به نظرات داوران توضیحی داده شود و در متن هم توضحی داده شود به هیچ عنوان آن مورد را خالی نگذارید معمولا به همان داورها میفرستند مگر موارد خاص. دقت کنید اگر اکثریت داوران بگویند اکسپت لزوما مقاله اکسپت نمی شود پس تمامی نظرات را مد نظر قرار دهید. انشاله مقاله تان پذیرفته شود

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mostanad نمایش پست ها
    سلام.
    hi there
    The editors may opt out of receiving your revised manuscript for further review so there is a chance that the next reviewer who read your revised manuscript will not be the same person who had reviewed your manuscript for the first time.
    The comments to writers are usually blind to editors unless the reviewer has sent the confidential comments to the editor, so the editor may not have the access to the comments.
    I recommend you to revise requested major revision as far as you can and if you cannot comply with some of the requested revisions , just explain how your paper has included all the needed materials and why the furthers tests are not needed. you can address similar work in the other journals.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)