صفحه 236 از 364 نخستنخست ... 136186226227228229230231232233234235236237238239240241242243244245246286336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,351 تا 2,360 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member elham242 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    law

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری

ممنون بعد الان میتونم همون مقاله رو جای دیگه بفرستم ؟
    چون قبلش بهم پیام داده بود ک مقاله تو حیطه موضوعاتشون نیست. پس چرا الان بهش شماره داده ؟

Junior Member elham242 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    law

ممنون از پاسخگویی دوستان.
    یک سوال دیگه من الان مشکل ورود دارم برای ارسال مقاله به یک ژورنال دیگه و الان با این پیام روبرو میشم .
    میشه راهنمایی بفرمایید.
    You did not select the required number of Classifications.

Please use the button below to go back to the Previous Page and enter the missing information

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بایستی classification رو مشخص کنید که مشخص میکنه مقاله شما تو چه زمینه و حیطه ای است از منوی انتخابی باید چند تاشو حداقل انتخاب کنید حداقل تعداد رو هم خودش مینویسه

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham242 نمایش پست ها
    ممنون بعد الان میتونم همون مقاله رو جای دیگه بفرستم ؟
    چون قبلش بهم پیام داده بود ک مقاله تو حیطه موضوعاتشون نیست. پس چرا الان بهش شماره داده ؟
    روال اینطوریه
    شما مقاله رو میفرستید. ورود عنوان/ کلمات کلیدی/چکیده .... تا اپلود خود مقاله.
    بعد بهتون شماره سریال/ کد میده و و تحت عنوان ایمیل که به ایمیلتون میفرسته میگه ارسال مقاله موفقیت آمیز بوده و تشکر و ... .

سوالم اینحاست؟ به شما کی گفتن که مقاله تون تویه اسکوپ ما نیست؟ (منطقا بعد از یکی دو هفته بععد از successful submission)
    اگ بعد از ارسال مقاله ت ایمیل از طرف ژرنال اومده که حله قضیه، ولی مشخصا دوباره همون فرایند برای هر ژرنال دیگه ای که بخای بفرستی رو باید تکرار کنی.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elham242 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی دوستان.
    یک سوال دیگه من الان مشکل ورود دارم برای ارسال مقاله به یک ژورنال دیگه و الان با این پیام روبرو میشم .
    میشه راهنمایی بفرمایید.
    You did not select the required number of Classifications.

Please use the button below to go back to the Previous Page and enter the missing information
    یکی از step های ارسال مقاله که فیلد ستاره دار بوده رو وارد نکردی.
    طبقه بندی رو!
    حالا بعضیا JEL هستش و بعضیام باید از تویه نوار بزنی بیاد پایین و چندتاشو انتخاب کنی.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

با سلام

دوستان عزیز کسی دیگه نیست راجع به سوالم پاسخ، اطلاعات یا راه حلی داشته باشه

من یک مقاله را حدود یک سال و نیم پیش به یکی از ژورنال های پایگاه springer با ایمپکت 1.6 فرستادم که بعد از طی مراحل طولانی داوری 3 ماه قبل وضعیت مقاله به revise تغییر پیدا کرد. بعد از 3 ماه برطرف کردن اشکالات موردنظر داورها، مقاله را به ژورنال فرستادم. که توسط سردبیر در ظرف مدت 10 روز reject شد. اصلا سردبیر مقاله را برای داورها نفرستاد و به دلایلی همچون plagiarism مقاله را رد کرد. و از ما خواست که دلایل خود را بفرستید تا در واحد Appeal (تجدید نظر) دوباره توسط دبیران مورد بررسی قرار گیرد. دلایل ما خیلی کامل بود و به صورت یک نامه برای سردبیر ارسال شد. در نامه ذکر شده بود که ظرف مدت 10 روز به نامه در واحد Appeal پاسخ داده خواهد شد. اما الان تقریبا 20 روز از آن می گذرد ولی هنوز جوابی دریافت نشده است. به نظر شما این مرحله چند روز طول می کشد تا پاسخی به نامه داده شود؟ اصلا جوابی به پاسخ ما داده خواهد شد؟

با تشکر و آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون می شم اگر راهنمایی ام کنید
    مقاله من در یکی از ژورنال های الزویر اکسپت شده، می خواستم ببینم آیا می شه در مرحله پروف نویسنده مسئول رو عوض کنم؟ یا اینکه باید با ادیتور مکاتبه کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون می شم اگر راهنمایی ام کنید
    مقاله من در یکی از ژورنال های الزویر اکسپت شده، می خواستم ببینم آیا می شه در مرحله پروف نویسنده مسئول رو عوض کنم؟ یا اینکه باید با ادیتور مکاتبه کنم؟
    نویسنده مسئول عهده دار مکاتبات هست، وقتی مقاله در مرحله پروف هست یعنی مکاتبات تقریبا تمام شد و تغییر نویسنده مسئول منطقا بی معنی هست.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    نویسنده مسئول عهده دار مکاتبات هست، وقتی مقاله در مرحله پروف هست یعنی مکاتبات تقریبا تمام شد و تغییر نویسنده مسئول منطقا بی معنی هست.
    ممنون از توجهتون
    اما نویسنده مسئول که فقط عهده دار مکاتبات قبل از اکسپت مقاله نیست. بعد از پابلیش هم ایمیل نویسنده مسئول در مقاله درج می شه تا اگر کسی سوالی داشت بتونه تماس برقرار کنه.
    ظاهرا سیاست دانشگاه ما اینه که اسم استاد راهنما به عنوان نویسنده مسئول درج بشه
    با این اوصاف آیا راهی هست که بتونم نویسنده مسئول رو عوض کنم؟ آیا در مرحله پروف می شه این کار رو کرد؟
    لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    ممنون از توجهتون
    اما نویسنده مسئول که فقط عهده دار مکاتبات قبل از اکسپت مقاله نیست. بعد از پابلیش هم ایمیل نویسنده مسئول در مقاله درج می شه تا اگر کسی سوالی داشت بتونه تماس برقرار کنه.
    ظاهرا سیاست دانشگاه ما اینه که اسم استاد راهنما به عنوان نویسنده مسئول درج بشه
    با این اوصاف آیا راهی هست که بتونم نویسنده مسئول رو عوض کنم؟ آیا در مرحله پروف می شه این کار رو کرد؟
    لطفا اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    چون تغییری توی اسامی ایجاد نمیکنید و فقط کارسپاند رو میخواید تغییر بدید ... قاعدتا مشکلی پیش نمیاد. وقتی پروف اومد شما درخواستش رو بدید ... به احتمال زیاد اعمال میشه. چون مقاله تون رفته به قسمت پروداکشن فکر نمیکنم نیازی به ایمیل زدن به ادیتور باشه. اگر برای این کار تایید ادیتور نیاز باشه خودشون پروداکشن مقاله تون رو تعلیق میکنن و این مورد رو به ادیتور میگن.
    البته زودتر هم میتونید به ادیتور ایمیل بزنید و این مورد رو بگید. فرق زیادی نمیکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)