صفحه 244 از 364 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    معمولا اکثریت ریجکتی ها یا توسط اولین تصمیم ادیتورهاست که قبل از ارسال برای ریویو مقاله ست ویا بعد از اینکه اولین نظرات داورها مشخص شد. اینکه شما تا به حال دومرتبه مقاله خودتون رو ریوایز کردید خودش نشونه خیلی خوبیه و اگر همینگونه مطابق نظرات داوران پیش برید حتما مقاله چاپ میشه. از این بابت نگران نباشید. ولی حتما توجه داشته باشید که ریوایز رو با دقت انجام بدید و هرگونه اصلاحی رو دقیق و پوینت به پوینت توضیح بدید. تنها چیزی که ممکنه باعث ریجکت مقاله شما بشه اینه که مطابق نظر داوران مقاله رو اصلاح نکنید ویا جواب تعدادی از کامنتهاشون رو ندید! ویا به اصلاح سربالا جواب بدید!
    خیلی ممنون بالاخره امروز اکسپتش اومد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان

ژورنال های الزویر معمولا چند تا داور دارن؟؟؟؟
    من یه مقاله به یکیشون فرستادم.ریوایز خورد با سه داور.یک ماه برای اصلاحش وقت دادن.بعد گذشت دو هفته از اینکه بهم ریوایز دادن.ادیتور نظر یکی دیگه از داور ها هم فرستاد.یعنی چهار داور!!!!

این منطقیه؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dorahaki نمایش پست ها
    سلام دوستان

ژورنال های الزویر معمولا چند تا داور دارن؟؟؟؟
    من یه مقاله به یکیشون فرستادم.ریوایز خورد با سه داور.یک ماه برای اصلاحش وقت دادن.بعد گذشت دو هفته از اینکه بهم ریوایز دادن.ادیتور نظر یکی دیگه از داور ها هم فرستاد.یعنی چهار داور!!!!

این منطقیه؟؟؟
    سلام تعداد داورش که منطقی است من تجربه پنج داور را هم چند بار داشته ام و عجیب نیست اما اصولا باید یک دفعه همه را با هم میفرستاد. بهر حال مشکلی نیست موارد هر چهار داور را اصلاح کنید

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

سلام دوستان،

من توی یه ژورنال امرالد مقاله ام رو سابمیت کردم. دیروز که چک کردم دیدم وضعیت مقاله به Awaiting Reviewer Reply تغییر کرده. می خواستم بدونم که Awaiting Reviewer Reply با Awaiting Reviewer Scores فرق داره؟ الان مقاله من رفته واسه داوری یا ....؟ البته من قبلا هم توی امرالد هم مقاله چاپ کردم و هم داوری کردم ولی استاتوس قبلی ها Awaiting Reviewer Scores بود.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من توی یه ژورنال امرالد مقاله ام رو سابمیت کردم. دیروز که چک کردم دیدم وضعیت مقاله به Awaiting Reviewer Reply تغییر کرده. می خواستم بدونم که Awaiting Reviewer Reply با Awaiting Reviewer Scores فرق داره؟ الان مقاله من رفته واسه داوری یا ....؟ البته من قبلا هم توی امرالد هم مقاله چاپ کردم و هم داوری کردم ولی استاتوس قبلی ها Awaiting Reviewer Scores بود.
    سلام وضعیت قبل از این وضعیت چه بود؟ بستگی به آن دارد. اگر داوران اختصاص داده شده باشند به معنای تحت داوری می باشد اما من فکر می کنم منظور این است که منتظر هستند داوران قبول کنند که مقاله شما را داوری کنند یا خیر؟ البته بستگی به وضعیت قبلیش هم دارد که چه باشد

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام وضعیت قبل از این وضعیت چه بود؟ بستگی به آن دارد. اگر داوران اختصاص داده شده باشند به معنای تحت داوری می باشد اما من فکر می کنم منظور این است که منتظر هستند داوران قبول کنند که مقاله شما را داوری کنند یا خیر؟ البته بستگی به وضعیت قبلیش هم دارد که چه باشد
    یه روز توی حالت Awaiting Reviewer Selection بود که از دیروز به این حالت تغییر کرده. یعنی ادیتور توی سه ساعت فرستاده واسه داوری.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    یه روز توی حالت Awaiting Reviewer Selection بود که از دیروز به این حالت تغییر کرده. یعنی ادیتور توی سه ساعت فرستاده واسه داوری.
    پس قاعدتا به این معناست که منتظر هستند داوران جواب بدهند که داوری را قبول می کنند یا خیر همه که بگویند قبول می کنند وضعیتش تغییر می کند به تحت داوری حالا ممکنه بنویسد Awaiting reviewer scores یا Under review بستگی به مجله اش داره.

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    چطور میتونم ادیتور رو قانع کنم که مقاله رو به استاد راهنمای مقطع قبلی من نده برای داوری؟ یک بار دقیقا مقاله به ایشون داد داوری کنه و ایشون هم در کمال معرفت ریجکت زد چون اسمشون نبود...
    تو قسمت opposed reviewers چه دلیلی بنویسم تا مقاله رو به ایشون نده ؟
    NO PAIN NO GAIN

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

چرا اساتید راهنما تو ایران انتظار دارند تا طرف در قید حیاته هر وقت مقاله بده باید اسم استاد راهنما باشه ؟
    من مقاله هایی که الان میدم 1% هم با تز دوره ارشدم مرتبط نیست چون کلا فیلد کاریمو عوض کردم ولی استاد راهنمام انتظار داره اسمشو بزنم و زنگ میزنه گله و گله بازی که اسمشو بزنم-- الانم دانشجوی دکتری هستم در یک دانشگاه دیگه بازم انتطار داره اسمش باشه
    و حتی درک نمیکنند که برای من بد میشه برای مقطع فعلی --- نمیدونم این چه مریضی هست که اساتید ایرانی دارند.. البته ناگفته نماند این قابل تعمیم نیست و خیلی از اساتید هم خیلی محترم هستند و این موراد رو درک میکنند
    NO PAIN NO GAIN

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaser_Akbari نمایش پست ها
    سلام
    چطور میتونم ادیتور رو قانع کنم که مقاله رو به استاد راهنمای مقطع قبلی من نده برای داوری؟ یک بار دقیقا مقاله به ایشون داد داوری کنه و ایشون هم در کمال معرفت ریجکت زد چون اسمشون نبود...
    تو قسمت opposed reviewers چه دلیلی بنویسم تا مقاله رو به ایشون نده ؟
    اصولا نباید مقاله شما برای داوری به کسانی که با شما کار کرده اند داده بشه (بیشتر به دلیل معکوس یعنی اینکه ممکنه با نظر بیش از حد مثبت نگاه کنند). اسم ایشون را در opposed reviewers بنویسید و دلیل را Conflict of interests ذکر کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)