صفحه 246 از 364 نخستنخست ... 146196236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256296346 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,451 تا 2,460 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    یه لطفی بکنید بگید که ژورنالی با نام malaysian journal of microbiology
    ISSN (print): 1823-8262
    ISSN (online): 2231-7538
    ژورنالی ISI میباشد؟ کلا اعتباری در چه حد داره؟

و اینکه این ژورنال بالا اعتبار بیشتری برای چاپ دارد یا ژورنالی با نام AIMS MICROBIOLOGY ISSN(Online):2471-1888

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    یکی از داوران در ریوایز مقاله من گفته تصاویر را redrawn کنم، منظورش چیه؟چیکار باید انجام بدم. متنش بصورت زیره
    All figures in the manuscript should be redrawn.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از داوران در ریوایز مقاله من گفته تصاویر را redrawn کنم، منظورش چیه؟چیکار باید انجام بدم. متنش بصورت زیره
    All figures in the manuscript should be redrawn.

گفته از اول باید نمودارهاتون رو بکشید. احتمالا یه مشکل خاصی توی همه نموداها هست. اگه میتونید یه نمودار رو به صورت نمونه اینجا بذارید تا بهتر بشه نظر داد مشکل نمودارهاتون چیه!

Junior Member

با سلام

دوستان یک موضوعی در مورد تصاویر مقالات هست که خواستم نظرتون رو در موردش بدونم.

من دو بار مقالم رو برای ژورنالی ارسال کردم. بار اول ادیتور به بزرگ بودن برخی جملات اشکال گرفته بود، برای همین ویرایش کردم و دوباره ارسال کردم. بار دوم برای داوری ارسال شد و منتظر جوابم اما امروز چیزی به چشمم در فایل دستور العملشون خورد که جای سوال بود. گرچه در مابقی ژورنال ها هم که دیدم همینطور هست ولی نمیدونم واقعا چنین چیزی میتونه منجر به ریجکت بشه یا صرفا درخواست اصلاح میدن، یا چون از زیر دست ادیتور رد شده، بگونه ای مشکل نداشته، اما اون موضوع:
    در دستور العمل اکثر ژورنال ها آمده که تصاویر حداقل 300 dpi داشته باشن و شامل این ژورنال من هم میشه (برخی که 600 خواستن) اما تصاویر من 96 هستند.

بصورت کلی درست کردن همچین چیزی زیاد سخت نیست، ولی واقعا برام سوال شد ممکنه همچین موضوعی مورد توجه قرار بگیره؟ افزایش dpi در فتوشاپ کار چندان سختی نیست و خود ژورنال هم میتونه انجام بده! من فرمت تمام تصاویرم jpeg بودن و در کنار قرار دهی در خود فایل ورد، بصورت جدا هم ارسال کردم تا تصاویر اصلی و با کیفیت دستشون باشه.

ممنون میشم نظرتون رو بگید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2016 نمایش پست ها
    با سلام

من دو بار مقالم رو برای ژورنالی ارسال کردم. بار اول ادیتور به بزرگ بودن برخی جملات اشکال گرفته بود، برای همین ویرایش کردم و دوباره ارسال کردم. بار دوم برای داوری ارسال شد و منتظر جوابم اما امروز چیزی به چشمم در فایل دستور العملشون خورد که جای سوال بود. گرچه در مابقی ژورنال ها هم که دیدم همینطور هست ولی نمیدونم واقعا چنین چیزی میتونه منجر به ریجکت بشه یا صرفا درخواست اصلاح میدن، یا چون از زیر دست ادیتور رد شده، بگونه ای مشکل نداشته، اما اون موضوع:
    در دستور العمل اکثر ژورنال ها آمده که تصاویر حداقل 300 dpi داشته باشن و شامل این ژورنال من هم میشه (برخی که 600 خواستن) اما تصاویر من 96 هستند.

بصورت کلی درست کردن همچین چیزی زیاد سخت نیست، ولی واقعا برام سوال شد ممکنه همچین موضوعی مورد توجه قرار بگیره؟ افزایش dpi در فتوشاپ کار چندان سختی نیست و خود ژورنال هم میتونه انجام بده! من فرمت تمام تصاویرم jpeg بودن و در کنار قرار دهی در خود فایل ورد، بصورت جدا هم ارسال کردم تا تصاویر اصلی و با کیفیت دستشون باشه.

برای چنین مسائل جزئی هیچ مقاله ریجکت نشده است و نمی شود و نخواهد شد. نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman2016 نمایش پست ها
    با سلام

این جور مسایل تو بررسی اولیه ادیتور بررسی میشه. برای شما که رد شده از این مرحله.

والا در مورد سوال من تشکر جواب دادی . برخی میگن isi listed هست و فرق داره با isi چون تو jcr ایندکس نشده و IF نداره.

ما که قاطی کردیم خدایی

Junior Member

سوال 1:
    یکی از داورها از من خواسته بازده محاسباتی روشی که معرفی کردم رو بنویسم. من می تونم برای بازده محاسباتی روشم، به بازده محاسباتی مثال عددی یک مقاله دیگه که از روش من استفاده کرده ارجاع بدم؟

سوال 2:
    برای ارسال نسخه ریوایز به مجله ای در الزویر، موقع ارسال یه بخش میاد میگه Please revise any comments و کاورلتر خودم رو که قبلاً نوشته بودم رو نشون میده.
    کاورلتر رو به متن زیر تغییر بدم خوبه؟ یا باید همون قبلی باشه؟

پیشاپیش از کمک تون سپاسگزارم....

Dear Editor,

We highly appreciate the detailed valuable comments of the referees on our manuscript of "id". The suggestions are quite helpful for us and we incorporated them in the revised paper. During the last two months, we have referred to literatures and papers and re-analyzed the collected data and reconstructed the paper to improve the quality of our paper.
    we hope the Reviewers and the Editors will be satisfied with our responses to the ‘comments’ and the revisions for the original manuscript.

Thanks and Best Regards!

Yours Sincerely,

name
    2017-9-17
    ویرایش توسط Mahdir7 : September 17th, 2017 در ساعت 10:42 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    سوال 1:
    یکی از داورها از من خواسته بازده محاسباتی روشی که معرفی کردم رو بنویسم. من می تونم برای بازده محاسباتی روشم، به بازده محاسباتی مثال عددی یک مقاله دیگه که از روش من استفاده کرده ارجاع بدم؟

سوال 2:
    برای ارسال نسخه ریوایز به مجله ای در الزویر، موقع ارسال یه بخش میاد میگه Please revise any comments و کاورلتر خودم رو که قبلاً نوشته بودم رو نشون میده.
    کاورلتر رو به متن زیر تغییر بدم خوبه؟ یا باید همون قبلی باشه؟

پیشاپیش از کمک تون سپاسگزارم....

Dear Editor,

We highly appreciate the detailed valuable comments of the referees on our manuscript of "id". The suggestions are quite helpful for us and we incorporated them in the revised paper. During the last two months, we have referred to literatures and papers and re-analyzed the collected data and reconstructed the paper to improve the quality of our paper.
    we hope the Reviewers and the Editors will be satisfied with our responses to the ‘comments’ and the revisions for the original manuscript.

Thanks and Best Regards!

Yours Sincerely,

name
    2017-9-17
    ببینید شما باید توضیحات مربوط به پاسخ به داورها رو در فایلی به نام کاورلتر بنویسید و تک تک کامنتها رو جواب بدید در فایل . همچنین فایل اصلی منیواسکریپت رو هم که ریوایزد شده زو هم باید بفرستید.

در مورد سوال اولتون هم میتونید ارجاع بدید ولی به نظر من معقولانه تر این هستش که خودتون روش محاسبات رو بیان کنید که اینجوری قانع کننده تره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    ببینید شما باید توضیحات مربوط به پاسخ به داورها رو در فایلی به نام کاورلتر بنویسید و تک تک کامنتها رو جواب بدید در فایل . همچنین فایل اصلی منیواسکریپت رو هم که ریوایزد شده زو هم باید بفرستید.

در مورد سوال اولتون هم میتونید ارجاع بدید ولی به نظر من معقولانه تر این هستش که خودتون روش محاسبات رو بیان کنید که اینجوری قانع کننده تره
    از پاسخ تون ممنونم. فایل های مقاله و جواب داوران آماده است و آپلود میشن...
    سوال بنده مربوط به این قسمت هست: چی باید بنویسم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdir7 نمایش پست ها
    از پاسخ تون ممنونم. فایل های مقاله و جواب داوران آماده است و آپلود میشن...
    سوال بنده مربوط به این قسمت هست: چی باید بنویسم؟

بخش مورد نظر مهم نیست. خالی رهایش کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)