صفحه 247 از 364 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257297347 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

دوستان داور شدن در مجلات معتبر آیا مزیت خاصی داره و توی رزومه میتونه یه وزنه ای باشه؟؟

لطفا هر کسی چیزی به ذهنش میرسه بگه. ممنون

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    دوستان داور شدن در مجلات معتبر آیا مزیت خاصی داره و توی رزومه میتونه یه وزنه ای باشه؟؟

لطفا هر کسی چیزی به ذهنش میرسه بگه. ممنون
    سلام
    معمولا در رزومه آورده می شود و خب به گونه ای نشان دهنده ی این است که فرد در مجامع آکادمیک و علمی بعنوان یک پژوهشگر پذیرفته شده است چرا که از وی بعنوان داور در ژورنالهای گوناگون دعوت می شود.
    از اینرو رزومه ی پژوهشی را پربار تر می کند به نظرم!

Junior Member

دوستان سلام. بنده مقاله ای برای یک ژورنال اشپرینگر ارسال کردم، بعد از 25 روز بهم برگردوندند و گفتند که چندتا آیتم رو رعایت نکردی (conflict of interest و نویسنده مسئول و ...) و گفتند درست کن و اگه خواستی دوباره بفرست تا ما بفرستیم به مرحله بعد. منم درست کردم و دوباره فرستادم، حالا میخوام بدونم آیا دوباره حدود 25 روز باید صبر کنم؟ یعنی انگار تازه از اول سابمیت کردم؟ یا نه زودتر رسیدگی میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    دوستان سلام. بنده مقاله ای برای یک ژورنال اشپرینگر ارسال کردم، بعد از 25 روز بهم برگردوندند و گفتند که چندتا آیتم رو رعایت نکردی (conflict of interest و نویسنده مسئول و ...) و گفتند درست کن و اگه خواستی دوباره بفرست تا ما بفرستیم به مرحله بعد. منم درست کردم و دوباره فرستادم، حالا میخوام بدونم آیا دوباره حدود 25 روز باید صبر کنم؟ یعنی انگار تازه از اول سابمیت کردم؟ یا نه زودتر رسیدگی میشه؟
    معمولا دوباره باید 25 روز رو صبر کنی چون معلوم ژورنالیست که سرش شلوغه که بعد از 25 روز بررسی های اولیه رو چک کرده

معمولا زمانی که سردبیر میخواهد مقاله رو دوباره از طریق سیستم ادیتوری دوباره سابمیت نکنی و براشون ایمیل کنی روندش سریعتر هست ولی وقتی ریسابمیت میکنی طولانی میشه.
    البته شما میتونی در کاور لتر یا کامنت به ادیتور این مساله رو ذکر کنی . شاید ترتیب اثر بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    سلام
    نمی شود دقیقا گفت! چون بستگی به ادیتور و شلوغ بودن سرش دارد. البته این ایرادی که از مقاله ی شما گرفته شده توسط تیمی هست که مقالات را پیش از دادن به ادیتور مورد بررسی قرار می دهند و یک چک زبانی و ساختاری می کنند و بعد از قبولی به ادیتور مربوطه ارجاع می دهند. و خب حالا اگر شما تمام اشکلات را رفع کرده باشید مقاله اتان می رود مرحله ی بعد و به ادیتور مقاله ی شما داده می شود و دیگر در این مورد اطلاع رسانی هم نمی کنند که مثلا بگویند مقاله ی شما الان به ادیتور داده شد و یا الان دست داور است و...
    هر چند بر طبق تجربه ای که خودم و نیز دوستانم در اشپرینگر داشته ایم معمولا در این مرحله مقاله سریعتر مورد بررسی قرار می گیرد و به مرحله ی بعد می رود.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک مقاله به""Signal, Image and Video Processing " فرستادم حدود 6 ماهی میشه در حالت Reviewers Assigned است!!
    این حالت نشان میده در حال داوری است یا...؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghpc نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله به""Signal, Image and Video Processing " فرستادم حدود 6 ماهی میشه در حالت Reviewers Assigned است!!
    این حالت نشان میده در حال داوری است یا...؟
    با تشکر
    با سلام
    بله تحت داوری است ولی این استاتوس به این دلیل هستش که ممکنه یکی از داوران هنوز جواب رو برای ادیتور نفرستاده باشه
    یه کمی این زمان طولانی شده و بنظرم نباید انقدر طول میکشید. ایمیل بزنید و آخرین وضعیت رو از سردبیر جویا بشید

سلام دوستان من سوال داشتم واسه ادیت، من مقالمو به یه استاد زبان خوب تو ایران دادن برا ادیت حدوداً ۲۵۰ پول دادم، فرستادم در مورد نگارش هیچی نگفت ،یه کم به متنش ایراد گرفت درست کردیم دوباره فرستادیم بعد استادم گفت اگه به نگارشش ایراد گرفتن باید برا ادیت بدیم به ادیتورای خود الزویر یا اسپرینگر که سرتیفیکیت بدن ، و اگه سرتیفیکیت برا ادیت نباشه ریجکت می‌کنن، کسی‌ تجربی داره ؟ و اینکه الان رفتم تو سایتشون قیمتا خیلی‌ بالاس همه بالا ۱ میلیون، و ۲ نوع ادیت سیلور و گلد داره کسی‌ میدونه که برا سیلورش هم سرتیفیکیت میدن یا نه ؟ ممنون. )البته می‌دونم همیشه اول به نگارش ایراد میگیرن اگه خوب بود به متن، اما استادم در مورد این مجله تجربه داره و میگه خیلی‌ مواقع بعد از اینکه موضوع متن مشکل نداشت به نگارش ایراد میگیرن)

سلام دوستان
    من یه مقاله برا یه ژورنال ieee isi فرستادم 30 سپتامبر فرستادم و سردبیر مجله ایمیل دادن که یه خلاصه ای از تغییرات رو برام فرستادن ولی هنوز از اون موقع Under review زده آیا این نشان دهنده در حال داوری است یا نه؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    نمی شود دقیقا گفت! چون بستگی به ادیتور و شلوغ بودن سرش دارد. البته این ایرادی که از مقاله ی شما گرفته شده توسط تیمی هست که مقالات را پیش از دادن به ادیتور مورد بررسی قرار می دهند و یک چک زبانی و ساختاری می کنند و بعد از قبولی به ادیتور مربوطه ارجاع می دهند. و خب حالا اگر شما تمام اشکلات را رفع کرده باشید مقاله اتان می رود مرحله ی بعد و به ادیتور مقاله ی شما داده می شود و دیگر در این مورد اطلاع رسانی هم نمی کنند که مثلا بگویند مقاله ی شما الان به ادیتور داده شد و یا الان دست داور است و...
    هر چند بر طبق تجربه ای که خودم و نیز دوستانم در اشپرینگر داشته ایم معمولا در این مرحله مقاله سریعتر مورد بررسی قرار می گیرد و به مرحله ی بعد می رود.
    ممنون. ایراد رو برطرف کردم و دوباره فرستادم. حالا بعد از 15 روز از submitted تغییر داده شده به reviews completed. خواستم بدونم طبیعیه؟ یعنی چی، یهو داوری هم شده؟ خطرناک نیست که بدون داوری ریجکت کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)