صفحه 250 از 364 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300350 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    من به شخصه همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم. ولی در یه ژورنال من دیدم که پذیرش مقاله در ابتدا در اصطلاح به صورت Provisional Acceptance بود. یعنی بعد که ادیتور مقاله را اکسپت کرد، مقاله رفت زیر دست یه ادیتور یا دستیار ادیتور دیگه که اشکالات مقاله را از لحاظ استایل و ... بررسی کنن. در اون نامه Provisional Acceptance هم اشاره شده بود که اگر مقاله مشکلی داشته باشه یا برای اصلاح به نویسندگان برمیگردونیم و یا ممکنه اصلا ردش کنیم! به هر حال اینجوری نیست که همینجوری یه مقاله را که پذیرش کردن یه دفعه ردش کنن! اصلا نگران نباشین.
    ممنون از پاسختون. تو تاریخ 20 اکتبر مقاله پذیرفته شده و یک سری اصلاحات نگارشی که خودم باید تو proof مقاله انجامش بدم نگرانم کرده که نکنه بابت این اصلاحات یک دفعه مقاله ریجکت بشه کما اینکه هنوز بعد از گذشت شش روز هنوز proof به دستم نرسیده تا مقاله آنلاین بشه. در ضمن اکسپت مقاله به صورت provisional acceptance نیست و اون مواردی رو که شما فرمودید رو تو نامه ای که ادیتور بابت پذیرش مقاله به من ارسال کرده بود، قید نشده بود.

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenRahimi نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. تو تاریخ 20 اکتبر مقاله پذیرفته شده و یک سری اصلاحات نگارشی که خودم باید تو proof مقاله انجامش بدم نگرانم کرده که نکنه بابت این اصلاحات یک دفعه مقاله ریجکت بشه کما اینکه هنوز بعد از گذشت شش روز هنوز proof به دستم نرسیده تا مقاله آنلاین بشه. در ضمن اکسپت مقاله به صورت provisional acceptance نیست و اون مواردی رو که شما فرمودید رو تو نامه ای که ادیتور بابت پذیرش مقاله به من ارسال کرده بود، قید نشده بود.
    سلام
    خواهش میکنم.
    اگر مقاله به مرحله Proof برسه که دیگه از دست مجله خارج میشه و میره زیردست پابلیشر، مطمعن باشید که به احتمال بسیار زیاد هیچ مشکلی به وجود نمیاد و مقالتون چاپ میشه. در مرحله Proof شما فقط باید از لحاظ نگارشی مقاله رو بررسی کنید. به بیان دیگه، شما به هیچ وجه نباید تغییرات فنی در متن مقاله بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم.
    اگر مقاله به مرحله Proof برسه که دیگه از دست مجله خارج میشه و میره زیردست پابلیشر، مطمعن باشید که به احتمال بسیار زیاد هیچ مشکلی به وجود نمیاد و مقالتون چاپ میشه. در مرحله Proof شما فقط باید از لحاظ نگارشی مقاله رو بررسی کنید. به بیان دیگه، شما به هیچ وجه نباید تغییرات فنی در متن مقاله بدید.
    قبل از ارسال مقاله تو مرحله revision تو ادیت مقاله اسامی یه سری از پارامترها تو یه جدولی که مقادیر پارامترها رو نشون میده جا افتاده متاسفانه به دلیل نا معلوم(احتمالا تو مرحله تبدیل word به pdf این مشکل به وجود اومده). این جدول جز جداول نتایج و مهم مقاله نیست. آیا این اصلاح رو فنی میدونید یا نگارشی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenRahimi نمایش پست ها
    قبل از ارسال مقاله تو مرحله revision تو ادیت مقاله اسامی یه سری از پارامترها تو یه جدولی که مقادیر پارامترها رو نشون میده جا افتاده متاسفانه به دلیل نا معلوم(احتمالا تو مرحله تبدیل word به pdf این مشکل به وجود اومده). این جدول جز جداول نتایج و مهم مقاله نیست. آیا این اصلاح رو فنی میدونید یا نگارشی؟
    سلام
    اینجور تصحیحات نگارشی هستن. اصلا نگران نباشید. در ضمن، پابلیشر اصلا نسخه PDF را استفاده نمیکنه و نسخه Word یا LaTeX مقاله شما را برای Typesetting استفاده میکنه (که طبق گفته شما شامل عناوین جدول ها میشه).

پیش فرض پاسخ : چقدر طول میکشه تا ژورنال ها جواب submit رو بدن که acceptشده یا نه؟

با سلام و عرض ادب مقاله ای را به انتشارات acs ارسال نمودم و مجله در ابتدا یک manuscript id برایم ارسال کرد بعد از 3 بار revise مقاله اکنون manuscript id که برایم ارسال نموده تغییر داده ایا نیازی به نوشتن نامه به مجله و اعلام این موضوع هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faranak110 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب مقاله ای را به انتشارات acs ارسال نمودم و مجله در ابتدا یک manuscript id برایم ارسال کرد بعد از 3 بار revise مقاله اکنون manuscript id که برایم ارسال نموده تغییر داده ایا نیازی به نوشتن نامه به مجله و اعلام این موضوع هست؟
    سلام
    عجب! چنین چیزی تابحال نشنیده بودم. ایمیل بزنید به officer مجلتون، ازش بپرسید قضیه از چه خبره؟.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

دوستان شما میدونید جه عواملی باعث میشه مقاله همون ابتدا توسط ادیتور ریجکت بشه؟؟
    اگه ممکنه یه کمک کنید ممنون میشم

من برای سرقت ادبی از نرم افزار plagiarismاستفاده کردم و هزینه هم دادم بابت چک کردن و به من گفتن باید کمتر از 20% باشه

به جز این مورد مورد دیگه ای هم هستش؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    alireza2475 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD graduated from SHU

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    دوستان شما میدونید جه عواملی باعث میشه مقاله همون ابتدا توسط ادیتور ریجکت بشه؟؟
    اگه ممکنه یه کمک کنید ممنون میشم

من برای سرقت ادبی از نرم افزار plagiarismاستفاده کردم و هزینه هم دادم بابت چک کردن و به من گفتن باید کمتر از 20% باشه

به جز این مورد مورد دیگه ای هم هستش؟؟؟
    دلایل دیگه می تونه مرتبط نبودن موضوع مقاله به scope ژورنال باشه.
    یا اینکه موضوع مقاله مرتبط به ژورنال هست ولی کیفیت مقاله آنچنان نیست که قابل چاپ در اون ژورنال خاص باشه.

در هر صورت اگر که مقاله شما رد بشه معمولا با دادن یک توضیح هر چند کوتاه این اتفاق میفته. که از اون می تونید متوجه شید علت چیه.
    - لبخند، کم هزینه ترین هدیه ای است که می توانید به بشریت بدهید. لطفا دریغ نکنید.
    - مرجع پوزیشن های دکترا، عموماً در اروپا : www.findaphd.com
    - راهنمایی برای تهیه CV, Research Statement & Cover Letter
    - شاید برای پرداخت های آنلاین بتوانم به دوستان کمک کنم.

Junior Member dsptop10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق - صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

سلام
    من یکی از مقالاتم رو برای IEEE Transaction on Industrial Electronics فرستاده بودم. AE اون رو برای شش داور فرستاده بود، البته هیچ کدوم مقاله رو رد نکرده بودند و ویرایش خورد. حالا سوال من اینه که آیا تا حالا کسی تجربه این همه داور رو تو این ژورنال داشته؟ من که تا حالا ندیده بودم! چرا باید همچین اتفاقی بیوفته ؟!
    .You create your own universe as you go along

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dsptop10 نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از مقالاتم رو برای IEEE Transaction on Industrial Electronics فرستاده بودم. AE اون رو برای شش داور فرستاده بود، البته هیچ کدوم مقاله رو رد نکرده بودند و ویرایش خورد. حالا سوال من اینه که آیا تا حالا کسی تجربه این همه داور رو تو این ژورنال داشته؟ من که تا حالا ندیده بودم! چرا باید همچین اتفاقی بیوفته ؟!
    سلام در این مجله من مقاله ای ارسال نکرده ام اما تجربه 5 داور را چندین بار داشته ام پس بنابراین شش داور هم عجیب نمی باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)