صفحه 252 از 364 نخستنخست ... 152202242243244245246247248249250251252253254255256257258259260261262302352 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,511 تا 2,520 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

اگه اديتور مقاله رو ريجكت كنه، بعد از يه مدت و اعمال تغييرات ميشه باز مقاله رو به همون ژورنال فرستاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    اگه اديتور مقاله رو ريجكت كنه، بعد از يه مدت و اعمال تغييرات ميشه باز مقاله رو به همون ژورنال فرستاد؟
    آره شدن که میشه ولی بنظرم بسته به نوع ریجکتی داره. اگه دوباره می فرستید در Cover letter توضیح بدید که:

1- قبلن مقاله رو یکبار به این مجله فرستادید و رجکت شده (با ذکر Manuscript number)؛
    2- دلایلی که ریجکت شده بود رو بیارید و بگید که به این دلیل منطقی رد شده؛
    3- توضیح بدید که این ایرادات در نسخه جدید با این دلایل (مفصل و ترجیحن بصورت point by point) برطرف شده.

بشخصه تجربه مشابه ای بوده که با این توضیحات ادیتورِ یه مجله الزویر با ایمپکت 4.5 قبول کرده که مقاله رو بفرسته برای داوری.

و سعی نکنید Cover letter و توضیحاتی که در مقاله ریجکتی فرستاده بودید رو عینن دوباره بفرستید. چون دوباره شما هم دوباره همون جوابو خواهید گرفت

موفق باشید..

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    برخی جورنالها در ایمیل ریجکت می نویسند که مثلا تا یک مدتی مقاله را برای مجله ما نفرستید بعد از آن زمان طبیعتا می شود. ضمن اینکه کلا اگر مقاله ای در یک مجله رد شود توصیه نمی شود دوباره برای همان مجله بفرستید و بهتر است در مجلات دیگری که می توانند حتی هم سطح مجله قبلی باشند شانس خود را امتحان کنید البته موارد استثنایی همیشه وجود دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    از ظاهر توضیحات شما این بر می آید که مقاله شما به داوری نرفته و ادیتور از شما خواسته تغییرات موردنظر را اعمال کنید و سپس دوباره ارسال کنید تا بتواند آنرا برای داور ارسال کند. البته ظاهر قضیه و با توجه به توضیحات خودتان ظاهرا این گونه است که این مساله هم متداول می باشد که ادیتور از داور اصلاحاتی بخواهد قبل از ارسال به داوری دقیق
    آهان، ممنون. خب یکم استرسم کم شد وقتی دیدم نوشتید که این قضیه متداول هست. به هر حال نمیدونم میشه امیدی به اکسپتش داشت یا نه ولی یه مقایسه با متدهای جدیدتر هم میگذارم در مقاله. در کل 2 ماه هم وقت دادن برای سابمیت ریویژن.
    یه سول دیگه، به نظر شما میتونیم اینجور ریویژن خوردن ها رو بگذاریم به حساب اینکه من کلا کاورلتر ننوشته بودم؟!؟! شاید اگه یه کاورلتر خوب مینوشتم، ادیتور هم دیدش عوض میشد! میشه اینطوری برداشت کرد؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط opinions نمایش پست ها
    آهان، ممنون. خب یکم استرسم کم شد وقتی دیدم نوشتید که این قضیه متداول هست. به هر حال نمیدونم میشه امیدی به اکسپتش داشت یا نه ولی یه مقایسه با متدهای جدیدتر هم میگذارم در مقاله. در کل 2 ماه هم وقت دادن برای سابمیت ریویژن.
    یه سول دیگه، به نظر شما میتونیم اینجور ریویژن خوردن ها رو بگذاریم به حساب اینکه من کلا کاورلتر ننوشته بودم؟!؟! شاید اگه یه کاورلتر خوب مینوشتم، ادیتور هم دیدش عوض میشد! میشه اینطوری برداشت کرد؟
    سلام خیر ربطی به کاورلتر ندارد. محتوای خود مقاله بررسی می شود

یعنی واقعا از دوستان هیچ کس نیست جواب من رو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من یه مقاله برا یه ژورنال فرستادم و بهشون گفته بودم که داخل یه کنفرانس بین المللی داخل ایران ارائه دادم اون رو. حالا ایمیل زیر برا من اومده که نسخه مقدماتی مقاله رو براشون بفرستم یعنی اونی که داخل کنفرانس ارائه دادم که نسخه فارسی رو قبلا براشون فرستادم ولی الان میگن که نسخه انگلیسی رو در صورت امکان بفرستم.
    دوستان لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم
    Hello Dr. Hossein,

Thank you for sending me your updated files. I apologize, but I am a bit confused. Can you send me the two files again (the updated TPAMI submission file and the preliminary paper that was sent to the Iranian conference)? When sending them, please label them "TPAMI submission" and "Preliminary Version", this way we can ensure they are not being mixed up. Also, please ensure that the Preliminary version is in English if at all possible. Lastly, because this is considered a preliminary version, please be sure to include a detailed summary of differences between the two papers.

Please feel free to contact me if you have any questions. Thank you very much for your help.

ضمنا از 30 سپتامبر تا الان که مقاله رو براشون فرستادم به جز چند تا ایمیل که آخریش همین بالایی است هنوز status مقاله من Under review زده ایا به مقاله من ترتیب اثری داده شده و این Under review تا کی طول میکشه؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط farzalivand نمایش پست ها
    یعنی واقعا از دوستان هیچ کس نیست جواب من رو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
    سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید من یه مقاله برا یه ژورنال فرستادم و بهشون گفته بودم که داخل یه کنفرانس بین المللی داخل ایران ارائه دادم اون رو. حالا ایمیل زیر برا من اومده که نسخه مقدماتی مقاله رو براشون بفرستم یعنی اونی که داخل کنفرانس ارائه دادم که نسخه فارسی رو قبلا براشون فرستادم ولی الان میگن که نسخه انگلیسی رو در صورت امکان بفرستم.
    دوستان لطفا راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم
    Hello Dr. Hossein,

Thank you for sending me your updated files. I apologize, but I am a bit confused. Can you send me the two files again (the updated TPAMI submission file and the preliminary paper that was sent to the Iranian conference)? When sending them, please label them "TPAMI submission" and "Preliminary Version", this way we can ensure they are not being mixed up. Also, please ensure that the Preliminary version is in English if at all possible. Lastly, because this is considered a preliminary version, please be sure to include a detailed summary of differences between the two papers.

Please feel free to contact me if you have any questions. Thank you very much for your help.
    سلام
    خب همانکاری که در ایمیل گفته شده را انجام بدهید برای هر فایلی نامش را مشخص کنید که خب طرف مقابل گیچ نگردد. و بهش توضیح دهید که مقاله ی کنفرانسیتان ورژن انگلیسی ندارد و تنها به زبان فارسی است! و در این کنفرانس مقالات به زبان اصلی یعنی پارسی ارائه شده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzalivand نمایش پست ها
    ضمنا از 30 سپتامبر تا الان که مقاله رو براشون فرستادم به جز چند تا ایمیل که آخریش همین بالایی است هنوز status مقاله من Under review زده ایا به مقاله من ترتیب اثری داده شده و این Under review تا کی طول میکشه؟؟؟
    لطفا راهنمایی کنید
    با سپاس
    چقدر کم صبرید من مقاله ای داشتم که هشت ماه فقط under review بود! آخر آگوست withdraw کردم و دادم یک ژورنال دیگر که از اول سپتامبر تا الان بازم under review است!! یکی دیگر هم از 6 جولای سابمیت کردم و با اینکه هزار بار آپدیت خورده ولی همچنان under review است! باید خیلی صبور بود در این زمینه! هر چند باز هم اوضاع شما خیلی بهتر از ماست باز باهاتون تماس می گیرند! در ضمن under review بستگی به پاسخگویی داوران دارد!

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    خب همانکاری که در ایمیل گفته شده را انجام بدهید برای هر فایلی نامش را مشخص کنید که خب طرف مقابل گیچ نگردد. و بهش توضیح دهید که مقاله ی کنفرانسیتان ورژن انگلیسی ندارد و تنها به زبان فارسی است! و در این کنفرانس مقالات به زبان اصلی یعنی پارسی ارائه شده اند.

من همونطوری که گفته بود فایل ها رو درست کردم و براشون فرستادم و بهشون گفتم که داخل کنفرانس فقط نسخه فارسی این مقاله رو ارائه دادم و نسخه انگلیسی رو فقط برا این ژورنال فرستادم. ولی گفتم چون داخل کنفرانس مقاله رو ارائه دادم شاید برام بد بشه برا همین میترسم پذیرفته نشه در حالی که من نسخه انگلیسی این مقاله رو هیچ جای دیگه نفرستادم فقط نسخه فارسیش رو داخل کنفرانس ارائه دادم

چقدر کم صبرید من مقاله ای داشتم که هشت ماه فقط under review بود! آخر آگوست withdraw کردم و دادم یک ژورنال دیگر که از اول سپتامبر تا الان بازم under review است!! یکی دیگر هم از 6 جولای سابمیت کردم و با اینکه هزار بار آپدیت خورده ولی همچنان under review است! باید خیلی صبور بود در این زمینه! هر چند باز هم اوضاع شما خیلی بهتر از ماست باز باهاتون تماس می گیرند! در ضمن under review بستگی به پاسخگویی داوران دارد!
    من منظورم اینه که شاید هنوز برا داورها نفرستاده باشن مقاله من رو و فعلا فقط بررسی کنن جای دیگه این مقاله رو نفرستاده باشم.

سلام دوستان

من الان ایمیلی از سردبیر مجله بدستم رسید که بخشی از اون رو متوجه نمیشم چیکار باید بکنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

In the meantime, I noticed I did not collect a summary of differences from you regarding the TPAMI submission and the preliminary paper. Will you please send me a detailed summary of changes, via email, that I can forward to the editor?

لطفا اگه کسی میدونه راهنماییم کنه چیکار کنم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)