صفحه 255 از 364 نخستنخست ... 155205245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265305355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,541 تا 2,550 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط bigcrunch نمایش پست ها
    با سلام.
    من 18 روز پیش مقالمو سابمیت کردم توی یه ژورنال الزویر و تا دیروز with editor بود. دیشب تغییر پیدا کرد به reviewres conducted و امروز صبح هم دیدم تغیر پیدا کرده به in reviewer agreement.
    کسی از دوستان تجربه مشابهی داره که الان منظور دقیقا چیه؟؟
    سلام. مقاله را برای داوران فرستاده اند و منتظر هستند داوران قبول کنند که مقاله را داوری می کنند یا خیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان.
    مقاله من پذیرش شده و دیروز برای چک نهایی فرستادن و فقط دو روز وقت دادن. در راهنمای تصحیح گفتن بعد از اینکه در adobe reader اصلاحات رو انجام دادید دکمه publish comment رو بزنید. من از ورژن 11 این نرم افزار استفاده میکنم و آپدیتش هم کردم اما این دکمه رو ندارم. چیکار باید بکنم؟؟ لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    مقاله من پذیرش شده و دیروز برای چک نهایی فرستادن و فقط دو روز وقت دادن. در راهنمای تصحیح گفتن بعد از اینکه در adobe reader اصلاحات رو انجام دادید دکمه publish comment رو بزنید. من از ورژن 11 این نرم افزار استفاده میکنم و آپدیتش هم کردم اما این دکمه رو ندارم. چیکار باید بکنم؟؟ لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید. مرسی

کلا منظورش اینه که توی پی دی اف کامنت بزار...مربوط به جاهایی که پرسیدن..همین

بلدی دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    کلا منظورش اینه که توی پی دی اف کامنت بزار...مربوط به جاهایی که پرسیدن..همین

بلدی دیگه؟
    بله، بلدم. منتها گفتن بعد از گذاشتن کامنتها publish comment رو بزن که من ندیدمش

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله، بلدم. منتها گفتن بعد از گذاشتن کامنتها publish comment رو بزن که من ندیدمش
    سلام به این نکته دقت بفرمایید که در ایمیلی که برای اصلاحات احتمالی پروف به نویسنده ارسال می شود در متن ایمیل نوشته می شود که یا بروید به صورت آنلاین با کامنت گذاری، اصلاحات پروف را اعلام کنید یا اصلاحات را از طریق ایمیل (مثلا در فایل وردی که خودتان تهیه می کنید) اطلاع دهید. اغلب مجلات این قید "یا" را در ایمیل خود می آورند. البته احتمال ضعیفی وجود دارد که اصلاح از طریق ایمیل را قبول نکنند. بهرحال به نظر من این مطلب را چک کنید و اگر این قید آورده شده، خودتان را اذیت نکنید و از طریق ایمیل با فایل وردی تحت عنوان اصلاحات، اصلاحات پروف را اعلام کنید. من تا کنون همیشه به این شکل اصلاحات پروف را فرستادم و مشکلی نبود و مواردی که نوشته بودم را اصلاح نمودند. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام به این نکته دقت بفرمایید که در ایمیلی که برای اصلاحات احتمالی پروف به نویسنده ارسال می شود در متن ایمیل نوشته می شود که یا بروید به صورت آنلاین با کامنت گذاری، اصلاحات پروف را اعلام کنید یا اصلاحات را از طریق ایمیل (مثلا در فایل وردی که خودتان تهیه می کنید) اطلاع دهید. اغلب مجلات این قید "یا" را در ایمیل خود می آورند. البته احتمال ضعیفی وجود دارد که اصلاح از طریق ایمیل را قبول نکنند. بهرحال به نظر من این مطلب را چک کنید و اگر این قید آورده شده، خودتان را اذیت نکنید و از طریق ایمیل با فایل وردی تحت عنوان اصلاحات، اصلاحات پروف را اعلام کنید. من تا کنون همیشه به این شکل اصلاحات پروف را فرستادم و مشکلی نبود و مواردی که نوشته بودم را اصلاح نمودند. موفق باشید.
    در متن ایمیل چیزی نگفتن اما در یک فایل توضیح دادن که حتما باید در پی دی اف اصلاحات انجام بشه بعد از انجام اصلاحات متن زیر هست که من متوجه نمیشم.
    ؟Ready to submit your PDF proof
    First check for any new comments by clicking the ‘Check for New Comments’ button, next, publish the annotations by clicking the ‘Publish Comments’ button. If you have not made any changes, the ‘Publish Comments’ button may not be highlighted, if this is the case then proceed to the final stage. Finally, click the ‘Submit (checks complete)’ button which is located on the landing page. Your file will be submitted.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

در متن ایمیل چیزی نگفتن اما در یک فایل توضیح دادن که حتما باید در پی دی اف اصلاحات انجام بشه بعد از انجام اصلاحات متن زیر هست که من متوجه نمیشم.
    ؟Ready to submit your PDF proof
    First check for any new comments by clicking the ‘Check for New Comments’ button, next, publish the annotations by clicking the ‘Publish Comments’ button. If you have not made any changes, the ‘Publish Comments’ button may not be highlighted, if this is the case then proceed to the final stage. Finally, click the ‘Submit (checks complete)’ button which is located on the landing page. Your file will be submitted.
    متن ایمیل را کامل بخوانید داخلش نوشته است. در هر صورت Publish comments را بزنید تغییرات اعمال می شود اما دقت کنید اگر گزینه submit را بزنید دیگر بعدش نمی توانید تغییری بدهید. این گزینه را وقتی بزنید که تمام تغییرات مدنظرتان را اعمال نموده اید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    متن ایمیل را کامل بخوانید داخلش نوشته است. در هر صورت Publish comments را بزنید تغییرات اعمال می شود اما دقت کنید اگر گزینه submit را بزنید دیگر بعدش نمی توانید تغییری بدهید. این گزینه را وقتی بزنید که تمام تغییرات مدنظرتان را اعمال نموده اید
    بله متوجه ام.همین گزینه publish comment رو در adobe reader پیدا نمیکنم. تشکر

سلام
    روال ارسال مقاله به سمینار چطوریه. مثلا کال زدن که تا تاریخ فلان باید ایسترکت رو سابمیت کنید. یعنی اول باید ابسترکت تایید بشه و بعد ممقاله رو بفرستی. کلا روال ارال و اکسپتی چطوره؟
    و سوال دوم آیا مقاله ژورنال ارزش بالاتری داره یا مقاله سمیناری هم هم طراز با ژورنال؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام
    روال ارسال مقاله به سمینار چطوریه. مثلا کال زدن که تا تاریخ فلان باید ایسترکت رو سابمیت کنید. یعنی اول باید ابسترکت تایید بشه و بعد ممقاله رو بفرستی. کلا روال ارال و اکسپتی چطوره؟
    و سوال دوم آیا مقاله ژورنال ارزش بالاتری داره یا مقاله سمیناری هم هم طراز با ژورنال؟
    سلام برخی کنفرانسها میخواهند اول چکیده را بفرستید و بعد از تایید مقاله کامل را میخواهند جزییات معمولا در وب سایت هر کنفرانسی قید شده است در مور د اعتبار در حالت کلی مقالات مجلات ای اس ای از کنفرانسها معتبرتر هستند مگر موارد و کنفرانسهای بسیار معتبر خاص که در هر رشته ای معمولا همه انها را میدانند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)