صفحه 259 از 364 نخستنخست ... 159209249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269309359 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,581 تا 2,590 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام

اقا من سه تا مقاله فرستادم یکیش در عرض دوماه پذیرش شد هی زود زود داور سوال اینا پرسید تموم شد...
    ولی بقیه مقالات الان سه ماهه سابمیت کردم فقط همون اولش ایمیل اومد که سابمیت کردی, دیگه بعده اون هیچیییییی نشده کلا, منتظر باشم یا....?

چکار باید بکنم? خیلی طول کشید.
    قبلش چندجا فرستادم رد شد الانم این ژورنالا انگار نه انگار که مقاله ای فرستادم
    اگر همه را به یک مجله فرستادید و دوتاش معطل شده میتونید با ادیتور تماس بگیرید و بپرسید. ولی اگر برای مجلات مختلف فرستاده اید درحالت کلی سه ماه مدت طولانی نیست. بعضی مجله ها تا یکسال و بیشتر هم طول میدهند. باید ببینید زمان معمول بررسی مقاله ها در هر مجله چقدر است.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام
    مقاله ای رو که به یکی از ژورنالهای الزویر فرستاده بودم، ریوایز خورد.
    ریوایز رو که فرستادم، حدود 2 هفته است که "تحت داوری" است.
    جواب داوری مجدد مقاله قبلی من، حدود 4 روزه اومد.

آیا جای نگرانی داره؟
    چرا اینقدر طول کشیده؟ من به همه سوالاشون جواب منطقی دادم.
    ممکنه دوباره یکسری ایراد بگیرند؟

سلام
    الان دقیقا یک ماهه که نسخه ریوایز، "تحت داوریه". آیا طبیعی است یا جای نگرانی داره؟؟؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام
    الان دقیقا یک ماهه که نسخه ریوایز، "تحت داوریه". آیا طبیعی است یا جای نگرانی داره؟؟؟
    سلام طبیعی است و منتظر باشید

Junior Member

سلام دوستان سوالی داشتم.
    من برای یک ژورنالی مقاله ای فرستادم که بعد از ۲۰ روز وضعیتش اندر ریویو شد. روزی که مقاله رو فرستاده بودم سردبیرش تو ایمیل نوشته بود که مدت داوری حدودا ۲ ماه زمان میبره. الان نزدیک ۳ ماه شده همون وضعیت اندر ریویو هستش و حتی مودیفای دیت ایناهم تغییر نکرده. من تمام مقالات ۳ تا شماره آخر مجله رو دانلود کردم و دیدم که همشون فاصله بین receive و accept شون همون ۲ ماه هستش. به نظرتون امکان داره داورا یادشون بره مقاله بررسی کنن؟ به نظرتون الان واسه سردبیر ایمیل بزنم یا بازم صبر کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط BCH نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم.
    من برای یک ژورنالی مقاله ای فرستادم که بعد از ۲۰ روز وضعیتش اندر ریویو شد. روزی که مقاله رو فرستاده بودم سردبیرش تو ایمیل نوشته بود که مدت داوری حدودا ۲ ماه زمان میبره. الان نزدیک ۳ ماه شده همون وضعیت اندر ریویو هستش و حتی مودیفای دیت ایناهم تغییر نکرده. من تمام مقالات ۳ تا شماره آخر مجله رو دانلود کردم و دیدم که همشون فاصله بین receive و accept شون همون ۲ ماه هستش. به نظرتون امکان داره داورا یادشون بره مقاله بررسی کنن؟ به نظرتون الان واسه سردبیر ایمیل بزنم یا بازم صبر کنم؟
    سلام. به نظرم برای ایمیل زدن زود است و منتظر باشید

Junior Member

سلام
    جایگاه اول و دوم مقاله در وضعیت مینور ریواز واگذار می شود
    موضوع: شیمی- نانو- مواد- فیزیک
    عنوان: سنتز نانو ذرات سوپر آبگریز
    ژورنال: Material Research Express
    انتشارات: IOP
    تلگرام: @JOURNAL12
    تماس: 09031246259

Junior Member

سلام دوستان من و دوستم مقاله ای اماده کردیم اما هنوز نمی دونیم توی چ کنفرانسی شرکت کنیم ؟ چون میخایم تا تیر ماه رزممون تکمیل کنیم و از این جهت زیاد وقت نداریم . یعنی کنفرانس یا ژورنالی لازم داریم که تا اون موقع نتیجه داوریش بیاد . توی سایت ویکی سی پی اف سرچ کردیم اما هزینه ثبت نام کنفرانس های خارجی خیلی بالا هست و کنفرانس داخلی هم بدردمون نمیخوره . کسی میتونه راهنمایی کنه
    (رشته الکترونیک)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed450 نمایش پست ها
    سلام دوستان من و دوستم مقاله ای اماده کردیم اما هنوز نمی دونیم توی چ کنفرانسی شرکت کنیم ؟ چون میخایم تا تیر ماه رزممون تکمیل کنیم و از این جهت زیاد وقت نداریم . یعنی کنفرانس یا ژورنالی لازم داریم که تا اون موقع نتیجه داوریش بیاد . توی سایت ویکی سی پی اف سرچ کردیم اما هزینه ثبت نام کنفرانس های خارجی خیلی بالا هست و کنفرانس داخلی هم بدردمون نمیخوره . کسی میتونه راهنمایی کنه
    (رشته الکترونیک)
    سلام
    نخست یک نکته را خدمتتان عرض کنم و آن این است که اگر شما مقاله اتان را در یک ژورنال معتبر سابمیت کنید می توانید آنرا در رزومه اتان قید کنید و حتما نیازی به اکسپت و چاپ شدن آن نیست. در ضمن تنها ژورنالهای پولی هستند که سرعت داوری سریعی دارند وگرنه برای ژورنالهای معتبر ، نمیتوان قاطعانه در مورد مدت زمان داوری مقاله نظر داد و معمولا بطور متوسط 3 یا 4 ماه طول می کشد تا اولین نتیجه داوری را دریافت کنید . اما با اینحال شاید این لینک کمک کننده باشد و یا دستکم می توانید پرسش خود را در آن مطرح کنید.
    https://www.researchgate.net/post/Is...18398ad057efd2

پیروز باشید.

سلام دوستان
    من یه مقاله نوشتم در زمنیه جامعه شناسی که ریوایز خورد و چون نتونستم ریوایز انجام بدم حذف شد حالا دوباره میخوام سابمیت کنم کسی هست که در زمینه جامعه شناسی مقاله نوشته باشه در مورد ریوایز مقاله بتونه به من کمک کنه

Junior Member

سلا دوستان
    من حدود 40 روز پیش یک مقاله در ژورنال زیر
    https://www.journals.elsevier.com/en...l-intelligence
    سابمیت کردم. همچنان وضعیتش در حالت with editor هست. چندبار ایمیل زدم پیگیری کنم اصلا جواب ندادن...
    10 روز پیش خسته شدم درخواست withdraw دادم ... باز هم جواب ندادن... بازم درخواست withdraw فرستادم جواب ندادن...
    موندم چ خاکی باید به سر بریزم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)