صفحه 260 از 364 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270310360 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Senmurv7 نمایش پست ها
    سلا دوستان
    من حدود 40 روز پیش یک مقاله در ژورنال زیر
    https://www.journals.elsevier.com/en...l-intelligence
    سابمیت کردم. همچنان وضعیتش در حالت with editor هست. چندبار ایمیل زدم پیگیری کنم اصلا جواب ندادن...
    10 روز پیش خسته شدم درخواست withdraw دادم ... باز هم جواب ندادن... بازم درخواست withdraw فرستادم جواب ندادن...
    موندم چ خاکی باید به سر بریزم...
    سلام دقت کنید که اینکه یک مقاله در جورنالهای الزویر 40 روز دست ادیتور باشد اصلا عجیب و غیر عادی نیست و فکر می کنم بهتر بود صبر می کردید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام. دوستان من دیروز در یکی از ژورنالهای Springer مقاله سابمیت کردم. تقریبا دو سه ساعت بعد از Submited به Under Editor Evaluation تغییر وضعیت داد. ممکنه بخوان مقاله رو رد کنند؟ همیشه under review می شد.

سلام دوستان
    در حوزه زیست شناسی مخصوصا سلول های بنیادی ژورنال معتبر آی اس آی یا پابمد که زود جواب بده اگه کسی سراغ داره ممنون میشم معرفی کنن .
    با تشکر

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyedmh نمایش پست ها
    سلام. دوستان من دیروز در یکی از ژورنالهای Springer مقاله سابمیت کردم. تقریبا دو سه ساعت بعد از Submited به Under Editor Evaluation تغییر وضعیت داد. ممکنه بخوان مقاله رو رد کنند؟ همیشه under review می شد.
    سلام خیر مقاله طبیعتا اول می رود دست ادیتور و ممکن است حتی یک ماه در این وضعیت هم باشد که کاملا طبیعی است. ادیتور باید داور پیدا کند. البته برخی مجلات هستند که مقاله را وقتی برایشان ارسال می کنید ریز مراحل را نمی توانید مشاهده کنید و همان اول به حالت under review در می آید اما در واقع مقاله به داوری نرفته است اما نرم افزار آنها به گونه ای است که این مراحل را نشان نمی دهد. در یک ناشر مثل اشپرینگر و امثالهم یک روند ثابت برای کلیه مجلاتش برای نمایش وضعیت مقاله وجود ندارد. بنابراین مساله عجیبی اتفاق نیفتاده و تا دریافت پاسخ منتظر بمانید.

Junior Member

سلام دوستان،
    مقاله ام متاسفانه قبل از اینکه به مرحله داوری برسه ریجکت شده و ادیتور در ایمیلی که فرستاده بیان کرده که:
    your manuscript entitled "..." itself is insufficient with regard to the paper previously published in our journal
    اصلا متوجه منظورش نمی شم، می شه لطفا راهنماییم کنید؟ مقاله ام از کیفیت خوبی برخورداره، واقعا نمی فهمم
    چرا ریجکت شده اون هم در مرحله ابتدایی!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    مقاله ام متاسفانه قبل از اینکه به مرحله داوری برسه ریجکت شده و ادیتور در ایمیلی که فرستاده بیان کرده که:
    your manuscript entitled "..." itself is insufficient with regard to the paper previously published in our journal
    اصلا متوجه منظورش نمی شم، می شه لطفا راهنماییم کنید؟ مقاله ام از کیفیت خوبی برخورداره، واقعا نمی فهمم
    چرا ریجکت شده اون هم در مرحله ابتدایی!
    سلام
    نظر ادیتور این ژورنال این است که کیفیت مقاله شما مناسب این ژورنال نیست. راستش خیلی محترمانه بهتان گفته و مثلا نگفته که کیفیت مقاله ی شما بسیار پایین است. اما اجازه دهید پاسخ شما را با تجربه ی شخصی خودم پاسخ دهم :
    من مقاله ای را به یک ژورنال با ایمپکت 2 فرستادم و در عرض دو سه روز ریکجتش را دریافت کردم و ادیتور گفته بود کیفیت مقاله ام خیلی پایین است و اصلا هیچ چیز نویی در آن نیست و موضوعش جذابیت ندارد ! من هم همان لحظه مقاله ام را به یک ژورنال با ایمپکت بالاتر سابمیت کردم. یعنی ژورنال دوم یکی از بهترین و معروفترین ژورنالها در رشته ی ما محسوب میشد و در عرض سه هفته اکسپت مقاله ام بدون هیچ ریوایزی آمد. خود ادیتور هم شخصا نظرش را گفته بود که کیفیت مقاله ام و نتایج و...بسیار خوب است و نوآوری بسیار دارد و موضوعش بسیار جذاب است. این ادیتور استاد یکی از دانشگاههای تاپ امریکا هم هست.

پس اگر مقاله اتان براستی کیفیت خوبی دارد و موضوعش نو و جذاب است. اصلا نا امید نشوید و آن را به یک ژورنال بهتر سابمیت کنید.

پیروز باشید.
    ویرایش توسط sarah9093 : May 20th, 2018 در ساعت 03:33 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

امروز از ژورنال برای من ایمیل اومد که مقاله شما unsubmitted هستش بدلیل اینکه
    Referencing style is incorrect.
    Please visit the instructions to authors https://www.tandf.co.uk//journals/authors/style/reference/tf_APA.pdf to complete your submission and re-submit the manuscript for consideration of publication. You may contact the Editorial Office if you have further questions.
    جریانش چیه؟
    دوباره درست کنم رفرنس ها رو بفرستم شانسش هست قبول شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    امروز از ژورنال برای من ایمیل اومد که مقاله شما unsubmitted هستش بدلیل اینکه
    Referencing style is incorrect.
    Please visit the instructions to authors https://www.tandf.co.uk//journals/authors/style/reference/tf_APA.pdf to complete your submission and re-submit the manuscript for consideration of publication. You may contact the Editorial Office if you have further questions.
    جریانش چیه؟
    دوباره درست کنم رفرنس ها رو بفرستم شانسش هست قبول شه؟
    سلام
    شما تازه مقاله اتان را سابمیت کرده اید؟ و یا که نه مقاله اتان داوری شده؟ اینطور که بر می آید گویا مقاله اتان را برای بار اول است که به این ژورنال سابمیت می کنید و خب معمولا در این مرحله یعنی پیش از آنکه مقاله به دست ادیتور داده شود، می آیند مقاله را از لحاظ ساختار و زبان چک می کنند و اگر مقاله از این لحاظ قابل قبول بود آنگاه آن را بدست ادیتور می دهند. ادیتور هم اگر مقاله را از لحاظ تکنیکی و علمی قابل ارزش دانست بدست داوران می سپارد. و در پایان ادیتور بر اساس نظرات داوران تصمیم نهایی را در مورد مقاله شما می گیرد. پس فعلا شما مقاله اتان در ابتدای کار قرار دارد و در این مرحله نمی توان در مورد شانس اکسپت شدن آن نظری داد. شما در حال حاضر تنها باید ساختار مقاله را بر طبق آنچه که ژورنال می خواهد تنظیم و مرتب کنید.
    پیروز باشید.

Junior Member

سلام دوستان، ممنون ميشم راهنمايى كنين،
    من مقاله ام رو اخيرا براى يكى از مجلات هلند فرستادم ايمپكت بالايى هم داره
    بعد از اينكه سابميت شد، دو هفته بعد جواب دادن، ريوايز دادن بهم، به اين شكل: “Decision letter: Revise”
    the analysis of the probe trial data appears incorrect, as you should analyze the search time in each quadrant and possibly also the platform crossings. I invite you to resubmit your manuscript after addressing these comments.When resubmitting your manuscript, please carefully consider all issues mentioned in the reviewers' comments, outline every change made point by point, and provide suitable rebuttals for any comments not addressed.
    To submit your revised manuscript: اينجا هم كه آدرس رو دادن
    I look forward to receiving your revised manuscript as soon as possible
    سر تيتر هم بعنوان revise قيد شده
    ضمنا بگم كه استادم با اين مجله همكارى داشته و اخيرا ٢ مقاله براى مجله شون داورى كرده
    ايرادى كه گرفته بود رو انجام دادم، البته ايراد نيست در واقع داده هاى قسمتهايى رو خواسته كه اصولا مجله اى اون داده ها رو نميخواد چون بى تاثيرن در نتيجه، اما به هر حال اين مجله خواست و من هم كاملا انجام دادم و تا يكى دو روز آينده دوباره ميفرستم براشون، ميخواستم ببينم نظر شما راجع به شانس اكسپت شدن چيه؟ چقدر احتمال اكسپت هست؟ اين كه سريع پاسخ دادن و تعداد اصلاحيه خيلى كمه بنظرتون امكان اكسپت چجوريه؟ و اينكه الان داورها خوندن يا فقط اديتور اينو گفته؟ چون گفته reviewers’ comments

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sv67 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون ميشم راهنمايى كنين،
    من مقاله ام رو اخيرا براى يكى از مجلات هلند فرستادم ايمپكت بالايى هم داره
    بعد از اينكه سابميت شد، دو هفته بعد جواب دادن، ريوايز دادن بهم، به اين شكل: “Decision letter: Revise”
    the analysis of the probe trial data appears incorrect, as you should analyze the search time in each quadrant and possibly also the platform crossings. I invite you to resubmit your manuscript after addressing these comments.When resubmitting your manuscript, please carefully consider all issues mentioned in the reviewers' comments, outline every change made point by point, and provide suitable rebuttals for any comments not addressed.
    To submit your revised manuscript: اينجا هم كه آدرس رو دادن
    I look forward to receiving your revised manuscript as soon as possible
    سر تيتر هم بعنوان revise قيد شده
    ضمنا بگم كه استادم با اين مجله همكارى داشته و اخيرا ٢ مقاله براى مجله شون داورى كرده
    ايرادى كه گرفته بود رو انجام دادم، البته ايراد نيست در واقع داده هاى قسمتهايى رو خواسته كه اصولا مجله اى اون داده ها رو نميخواد چون بى تاثيرن در نتيجه، اما به هر حال اين مجله خواست و من هم كاملا انجام دادم و تا يكى دو روز آينده دوباره ميفرستم براشون، ميخواستم ببينم نظر شما راجع به شانس اكسپت شدن چيه؟ چقدر احتمال اكسپت هست؟ اين كه سريع پاسخ دادن و تعداد اصلاحيه خيلى كمه بنظرتون امكان اكسپت چجوريه؟ و اينكه الان داورها خوندن يا فقط اديتور اينو گفته؟ چون گفته reviewers’ comments
    بله شانس پذیرش شما زیاد است بشرطی که پاسخ به داوران بصورت کاملا دقیق و حرفه ای صورت گیرد. یعنی نظرات داوران و ادیتور نوشته شود و بند بند صحبتهای آنها پاسخ داده شود. یعنی شما کامنت طرف را کپی پیست میکنید. در زیر آن ریسپانز را مینویسید. در ابتدای پاسخ به داوران چند جمله سپاسگزاری بنویسید که این کامنتها میتوانند به بهبود مقاله کمک کنند و .... یک پاسخ دقیق به داوران میتواند حتی نظر مستقیم ادیتور را جلب کند و نیازی به داوری نداشته باشد. فقط دقیقا همه صحبتهایشان را که ایراد گرفته اند پاسخ دهید و تغییرات را اعمال کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)