صفحه 273 از 364 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام بله در نسخه پروف امکانش می باشد
    خيلى ممنون، ببخشيد يعنى من الان براشون ايميل بزنم و موضوع رو بگم، اونها دوباره ايميل اكسپت رو اديت ميكنن و با يك كارسپاندر برام ميفرستن؟ چون من ايميل اكسپت رو لازم دارم واسه دانشگاه. يه وقت رد كه نميكنه مجله؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام بله در نسخه پروف امکانش می باشد
    يا اگر هم ايميل اكسپت رو دوباره نداد و چند هفته بعد تو پروف خواست اسم رو درست كنه، خودم ميتونم اسم كارسپاند رو از ايميل پاك كنم بدم دانشگاه؟ چون بالاخره تو مقاله با يه كارسپاند ثبت ميشه، يعنى به مجله بگم، اونها تو پروف درستش كنن، من خودم ايميل اكسپت رو اسم يه كارسپاند رو بردارم. يا اينكه ازشون خواهش كنم يه ايميل اكسپت دوباره بدن با يه اسم؟ ببخشيد زياد پرسيدم، فوريه واقعا، خيلى ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام دوستان
    من یه مقاله داشتم 18 جولای سابمیت کردم و بعد از حدود 40.50 روز وضعیت awaiting reviewer reply
    الان رفته تو وضعیت awaiting Editor-in-Chief decision

بنظرتون داوری شده اصلا؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقاله داشتم 18 جولای سابمیت کردم و بعد از حدود 40.50 روز وضعیت awaiting reviewer reply
    الان رفته تو وضعیت awaiting Editor-in-Chief decision

بنظرتون داوری شده اصلا؟
    بله.
    داورها نظرشون رو برای ادیتور فرستادن و به زودی ادیتور تصمیم نهایی رو می‌گیره و به شما اعلام می‌کنه به همراه نظرات داورها.
    فرآیند گرفتن وقت سفارت آمریکا (۲۰۱۶)

از این که با احترام گذاشتن به خودتون و دیگران،
    سؤالات پاسخ‌ داده شده و قابل طرح در انجمن رو به طور شخصی نمی‌پرسید ممنونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    history

سلام دوستان یه سوال در مورد مقاله نویسی دارم.
    من یه مقاله فرستاده بودم برای یک نشریه isi با لیمپکت فاکتور متوسط. الان با این جمله ریجکت شدم .
    مشکل اش چیه ؟
    Thank you for submitting your manuscript. I regret to inform you that after careful consideration the editors have decided not to proceed further with your submission.
    هیچ توضیح دیگه ای ندادند.
    خیلی نگرانم. متوجه نشدم. علت چی هست
    ممنون راهنایی ام می کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shadishadan نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال در مورد مقاله نویسی دارم.
    من یه مقاله فرستاده بودم برای یک نشریه isi با لیمپکت فاکتور متوسط. الان با این جمله ریجکت شدم .
    مشکل اش چیه ؟
    Thank you for submitting your manuscript. I regret to inform you that after careful consideration the editors have decided not to proceed further with your submission.
    هیچ توضیح دیگه ای ندادند.
    خیلی نگرانم. متوجه نشدم. علت چی هست
    ممنون راهنایی ام می کنید
    سلام ادیتور مقالتون رو برای داوری نفرستاده. دو دلیل می تونه داشته باشه یا مقاله در اسکوپ مجله نبوده و دلیل دیگر که احتمالش بیشتره اینه که از نظر ادیتور مقاله شما در سطح مجله اونها نبوده است.

سلام دوستان.
    من هفت ماه پیش مقاله ای را در یکی از ژورنال های ISI با ایمپکت بالا سابمیت کردم. دیشب ریوایز مقاله آمد. در قسمت View Decision، عبارت
    Reject but encourage resubmission
    ذکر شده است و در قسمتی از ایمیل دریافت شده جمله زیر به عنوان قسمتی از نظر داور آمده است.
    I suggest a rejection with an encouragement for a re-submission, if more content can be added and all comments can be incorporated.
    من تا به حال با چنین ریوایزی روبرو نشده بودم. نظرتون در مورد این ریوایز چیه و اینکه تا چه حد احتمال اکسپت وجود داره؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط SanamSabeti نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من هفت ماه پیش مقاله ای را در یکی از ژورنال های ISI با ایمپکت بالا سابمیت کردم. دیشب ریوایز مقاله آمد. در قسمت View Decision، عبارت
    ذکر شده است و در قسمتی از ایمیل دریافت شده جمله زیر به عنوان قسمتی از نظر داور آمده است.
    I suggest a rejection with an encouragement for a re-submission, if more content can be added and all comments can be incorporated.
    من تا به حال با چنین ریوایزی روبرو نشده بودم. نظرتون در مورد این ریوایز چیه و اینکه تا چه حد احتمال اکسپت وجود داره؟
    سلام این مساله متداول است. اگر گزینه ریوایز فعال است یعنی فایل مقاله شما بسته نشده حتما اصلاحات را انجام و ریوایز را ارسال کنید. اما باید با دقت تمام موارد را اصلاح کنید. چون نظر داوران مسلما عالی نبوده است نسبت به مقاله شما.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SanamSabeti نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    سلام دوست عزیر من نظر خودم رو بر اساس تجربه ام میدم امیدوارم دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بتونن کمکتون کنن.
    گاهی بعضی ژورنال ها مقاله رو ریجکت میکنن ولی این فرصت رو میدن بهتون که با اضافه کردن داده هایی یا رفع مشکلاتی که اونا توضی دادن،دوباره مقاله رو به همونجا سابمیت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط marya_s نمایش پست ها
    سلام دوست عزیر من نظر خودم رو بر اساس تجربه ام میدم امیدوارم دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بتونن کمکتون کنن.
    گاهی بعضی ژورنال ها مقاله رو ریجکت میکنن ولی این فرصت رو میدن بهتون که با اضافه کردن داده هایی یا رفع مشکلاتی که اونا توضی دادن،دوباره مقاله رو به همونجا سابمیت کنید.
    این مساله که شما می فرمایید قبلا برای من هم پیش آمده، منتها مقاله در مرحله With editor بود. الان مساله این هست که این مقاله ریوایز خورده و کاملا ریجکت نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)