صفحه 282 از 364 نخستنخست ... 182232272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291292332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,811 تا 2,820 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

با سلام و احترام خدمت دوستان
    من مقاله ای برایIranian Studies حدود 3 ماه پیش فرستادم و که در زمینه تاریخ هنر بود. یکی از اساتید که در این مجله مقاله چاپ کرده اندنظرشان نسبت به مقاله ام مثبت بود و امیدوارم که پذیرش بگیرم. ولی فعلا برایم هیچ پیغامی مبنی بر قبول یا رد یا بررسی نیامده است. بنظر دوستان من باید پیگیری بزنم؟ اصلا پیگیری را چطور باید ارسال کنم؟ سپاس اگر راهنمایی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام دوستان
    من یک مقاله ارسال کردم و میجور خورده از طرف دیگه دوتا مقاله دیگه هم تحت ریوایز هست. میخواستم ببینم ممکنه ک ادیتور برای یکی از مقالات تایم ریوایز رو افزایش بده؟
    سوال دوم هم اینکه کسی از دوستان نمونه نامه برای این درخواست رو داره؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setaresahar نمایش پست ها
    با سلام و احترام خدمت دوستان
    من مقاله ای برایIranian Studies حدود 3 ماه پیش فرستادم و که در زمینه تاریخ هنر بود. یکی از اساتید که در این مجله مقاله چاپ کرده اندنظرشان نسبت به مقاله ام مثبت بود و امیدوارم که پذیرش بگیرم. ولی فعلا برایم هیچ پیغامی مبنی بر قبول یا رد یا بررسی نیامده است. بنظر دوستان من باید پیگیری بزنم؟ اصلا پیگیری را چطور باید ارسال کنم؟ سپاس اگر راهنمایی کنید.
    میل خودتونه پیگیری کنید یا نه. ایرادی هم نداره پیگیری کنید
    سایت مجله رو نگاه کنید. حتما روشی برای پیگیری مقالات ارسالی قید شده. اگه هیچ چی پیدا نگردید به ایمیل مجله پیام بدید.
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مقاله ارسال کردم و میجور خورده از طرف دیگه دوتا مقاله دیگه هم تحت ریوایز هست. میخواستم ببینم ممکنه ک ادیتور برای یکی از مقالات تایم ریوایز رو افزایش بده؟
    سوال دوم هم اینکه کسی از دوستان نمونه نامه برای این درخواست رو داره؟ مرسی
    سوال اول: بله میتونه. منتهی باید بهش ایمیل بزنید
    سوال دوم:
    Dear Editor
    Our manuscript is under revision and we have to submit it no later than XXXX, however, we would like to ask you please extend this time as we need more time to fully revise the article. Our preference for the deadline is YYY
    Thanks
    بجای X تاریخی که باید بفرستید رو بزارید
    بجای Y تاریخی که دوست دارید بفرستید رو بزارید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام دوستان
    یک مقاله برای یکی از ژورنالهای اشپرینگر فرستادم. حدود 2 ماه داوری شد.
    2 تا دارو، ماژور ریوایز زدند. نظرشون در کل، مثبت بود.
    ریوایز رو فرستادم.
    الان حدود 8 روزه که وضعیتش under review هست.
    آیا 8 روز برای داوری ثاونیه زیاد نیست؟
    حدودا چند روز دیگه باید صبر کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیلی بستگی به ورک لود داورها دارد. میدانم منتظر هستید ولی فکر میکنم احتمال اینکه خیلی بیشتر هم طول بکشد کم نباشد

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ریوایز رو فرستادم.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ریوایز رو فرستادم.
    سلام دوست عزیز. من خودم تا دو هفته رو تجربه کردم. از طرفی مقاله یکی از دوستانم تا 50 روز داوری ثانویه اش طول کشید و در نهایت هم ایمیل زد که چرا جواب نمیدید و در پاسخ گفتن که صبور نیستید و ریجکت شد.
    معمولا چاره ای جز صبر کردن نداره.

سلام
    مقاله ای رو برای ژورنالی از انتشارات الزویر سابمیت کردم، بعد از چند روز از طرف ادیتور ریجکت کرده و چنین پیامی گذاشته:
    45%plagiarism and more adapted for a ..... journal.
    یه چنین پیامی مفهومش چیه؟
    منظورش از اون درصد تشابه جملات هستش؟ یا از نظر محتوای علمی؟ درواقع دلیل رد کردن این مورده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام
    مقاله ای رو برای ژورنالی از انتشارات الزویر سابمیت کردم، بعد از چند روز از طرف ادیتور ریجکت کرده و چنین پیامی گذاشته:
    45%plagiarism and more adapted for a ..... journal.
    یه چنین پیامی مفهومش چیه؟
    منظورش از اون درصد تشابه جملات هستش؟ یا از نظر محتوای علمی؟ درواقع دلیل رد کردن این مورده؟
    یعنی 45 درصد متن مقاله شما از جاهای دیگر کپی شده و در واقع تقلب علمی است. همینطور بنظر میرسد که مقاله شما به اسکوپ این مجله نمیخورده و بهمین دلیل مجله دیگری رو پیشنهاد کرده. بهرحال اگر جای دیگری هم میفرستید باید اول آن مشکل 45 درصد تشابه را رفع کنید.

سلام
    منظورش بیشتر تشابه جملات هستش؟ یا موضوعی که کار شده و در واقع از نظر محتوای علمی؟
    آخه من واقعاً از جایی کپی نکردم نمیدونم چرا این درصد تشابه رو داده
    این بررسی تشابه در کل متن مقاله صورت میگیره؟ یعنی از عنوان تا انتهای کانکلوشن؟
    قاعدتاً باید برای جای دیگه ای بفرستم، چون اینکه به نظر میاد به اسکوپش نمیخوره
    برای کاهش اون ۴۵ درصد راهکار خاصی وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)