صفحه 288 از 364 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    داور نمیتونه سورس کد بخواد چون intellectual property شما حساب میشه.
    ممنون
    در حالت کلی سوال من اینه genuity کار تو مقالات از کجا معلوم میشه؟
    من تو برحی منابع خوندم که ممکنه بخوان ولی برا خودم هم عیر منطقی اومد 1 سال کد بزنی بدی به داور!
    البته تو اخر برخی مقالات مهندسی من دیدم نوشته که data will be available upon request و این حرفا نمیدونم منظور این حرف چیه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنون
    در حالت کلی سوال من اینه genuity کار تو مقالات از کجا معلوم میشه؟
    من تو برحی منابع خوندم که ممکنه بخوان ولی برا خودم هم عیر منطقی اومد 1 سال کد بزنی بدی به داور!
    البته تو اخر برخی مقالات مهندسی من دیدم نوشته که data will be available upon request و این حرفا نمیدونم منظور این حرف چیه؟
    دیتا با سورس کد فرق داره. دیتا نتیجه کار شما (مثلا شبیه سازی ها) است که بصورت گراف یا جدول ارائه میکنید و ممکنه درخواست بشه. سورس کد برنامه را لازم نیست بدید.
    صحت نتیجه کار را فقط از طریق بازتولید میشه چک کرد یعنی یکی که میخواد کار شما را ادامه بده ممکنه نتایج شما را بازتولید کنه. مقاله شما همیشه باید اطلاعات کافی در مورد متودولوژی تون داشته باشه که بقیه بتونند نتایج شما را تکرار کنند.

Banned

دیتا با سورس کد فرق داره. دیتا نتیجه کار شما (مثلا شبیه سازی ها) است که بصورت گراف یا جدول ارائه میکنید و ممکنه درخواست بشه. سورس کد برنامه را لازم نیست بدید.
    صحت نتیجه کار را فقط از طریق بازتولید میشه چک کرد یعنی یکی که میخواد کار شما را ادامه بده ممکنه نتایج شما را بازتولید کنه. مقاله شما همیشه باید اطلاعات کافی در مورد متودولوژی تون داشته باشه که بقیه بتونند نتایج شما را تکرار کنند.
    ممنون
    منظورتون از دیتا همون گراف شکل های شبیه سازی و یا جداولی که به طور نرمال در خود مقاله گذاشته میشه؟
    اخه اینها هم از همون کد اومده دیگه و در مقاله گنجانده شده.
    به جواب سوال دومم رسیدم فقط دقیقا منظور از دیتا رو نفهمیدم

ApplyAbroad Guru

ممنون
    منظورتون از دیتا همون گراف شکل های شبیه سازی و یا جداولی که به طور نرمال در خود مقاله گذاشته میشه؟
    اخه اینها هم از همون کد اومده دیگه و در مقاله گنجانده شده.
    به جواب سوال دومم رسیدم فقط دقیقا منظور از دیتا رو نفهمیدم
    منظور دیتابیس کامل عددهایی که بدست آورده اید (raw data). شکل های شبیه سازی صرفا نمایش دیتا هستند و بعضا نتایج آماری دیتا. البته مجلات از خود من تا حالا هیچوقت دیتا را نخواسته اند ولی اگر به صحت تحلیل آماری شما ایرادی داشته باشند از این طریق قابل چک است.

Banned

منظور دیتابیس کامل عددهایی که بدست آورده اید (raw data). شکل های شبیه سازی صرفا نمایش دیتا هستند و بعضا نتایج آماری دیتا. البته مجلات از خود من تا حالا هیچوقت دیتا را نخواسته اند ولی اگر به صحت تحلیل آماری شما ایرادی داشته باشند از این طریق قابل چک است.
    https://www.elsevier.com/authors/aut.../research-data

ApplyAbroad Guru

بله ولی فعلا هنوز اجباری نیست.

Banned

سلام دوباره

بعد ریوایز کردن و فرستادن مقاله حدود 5 روز قبل که under review بود الان شده ready for decision . این یعنی چی و چقدر طول میکشه جواب بدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

سلام دوباره

بعد ریوایز کردن و فرستادن مقاله حدود 5 روز قبل که under review بود الان شده ready for decision . این یعنی چی و چقدر طول میکشه جواب بدن؟
    معنیش اینه که داوری به اتمام رسیده و نتایج داوری به دست ادیتور رسیده تا تصمیم نهاییو بگیره.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    معنیش اینه که داوری به اتمام رسیده و نتایج داوری به دست ادیتور رسیده تا تصمیم نهاییو بگیره.
    ببخشید من زیاد سوال میپرسم چون کم مونده برا دفاع تزم و باید مقاله داشته باشم.
    با توجه به تجربه زیاد شما مقاله ای که ریواز خورد و سابمیت شد دوباره و 6 روز بعد داورها نظرشون رو گفتن چقدر احتمال ریجکتی هست و چقدر طول میکشه جواب بده ادیتور؟ خدا کنه نفرستن دست داور دیگه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

ببخشید من زیاد سوال میپرسم چون کم مونده برا دفاع تزم و باید مقاله داشته باشم.
    با توجه به تجربه زیاد شما مقاله ای که ریواز خورد و سابمیت شد دوباره و 6 روز بعد داورها نظرشون رو گفتن چقدر احتمال ریجکتی هست و چقدر طول میکشه جواب بده ادیتور؟ خدا کنه نفرستن دست داور دیگه!
    خواهش. دیگه بستگی به شانستون داره. از دو روز تا دو ماه بسته به مسئولیت پذیری ادیتور میتونه طول بکشه. الان که داوری زود تمام شده انتظار میره که ادیتور هم زودتر جواب بده. تجربه من میگه یکی دو هفته اول جواب میاد.

وقتی به Ready for decision رسیده احتمالش کمه که ادیتور یه دور جدید از داوریو شروع کنه مگه اینکه از کیفیت مقاله قانع نشده باشه. ایشالا که اکسپته و اکثر مواقع هم اکسپت میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)