صفحه 305 از 364 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315355 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    یعنی چی ایندکس میشه ؟
    قسمت ساپلمنت مقاله ی قسمتی از اون مقاله س و نباید تفاوتی بین مراجع اون و مراجعی که در متن اصلی هست باشه
    منظورم اینه رفرنس هایی که در داخل ساپلمنت زده میشه سایت میخوره؟ اخه این قسمت معمولا بصورت پی دی اف هست و رفرنساش در قسمت صفحه مقاله در ژورنال مدنظر بالا نمیاد!

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط poyakhodapanah نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان کسی میدونه رفرنس های داخل فایل ساپلمنت ایندکس میشه یا نه؟
    ممنون
    سلام

فکر کنم یک بار دیگه هم قبلا این سوال توسط شما یا یکی دیگه از دوستان مطرح شده بود. پاسخ این هست که: بله. رفرنسهای داخل فایل ساپلمنت هم citation دریافت میکنن. فایل ساپلمنت جدا از مقاله نیست و داوری هم میشه.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

با سلام خدمت دوستان عزیز
    امروز نسخه پروف رو فرستادن یک سوالی داشتم از خدمتتون:
    1.یسری تغییراتی ویرایشگر ژورنال انجام داده فرض مثال روی برخی کلامات مثل عکس پیوست.

اینارو باید دست نخورده بزارم؟

2.یک درخواست دیگه در مورد رفرنس ها کرده اونم اینه که باید جزییات بیشتر به رفرنس اضافه کنم. چطور باید این کارو انجام داد چون نمیشه به متن کلمه ای اضافه کرد و قفله. آیا کادر خاصی وجود داره برای اینکار؟
    آیا اصلاح شده این رفرنس رو باید در زیر همون درخواست بعنوان پاسخ ارسال کنم ؟(کادر زیر)

3. درخواست کرده
    b)Please check “Author contribution” for correctness.
    منظورشو متوجه نشدم! منظوش این بوده کلمه Author contribution اصلاح شه؟ چون خودش اصلاح کرده (Contribution رو تبدیل به contribution کرده).در جوابش چی بنویسم؟

ممنون
    1- معمولا تغییراتی داده شده توسط مجله اوکیه و شما تاییدش میکنین مگر اینکه تغییرات باعث تغییر مفهوم علمی باشه که باید در اون صورت تذکر داد و نپذیرفت (توضیح میدین بهشون). این اصلاحی که مثال زدین چیز خاصی نیست. ممکنه اصلا جزو تمپلیتشون باشه که در تیتر عناوین تنها کلمه اول کپیتال نوشته بشه.
    2- بله بله. در کادرهایی که برای پاسخ قرار داده شده میتونید هر چی خاستین بنویسین
    3- شما باید ببینید این قسمت چیه. اگه چیز خاصی نیست همونجا در جوابش بنویسین که it's ok. اگه میزان مشارکت به درصد و رقم باید قید بشه باید بررسی کنید ببینید اعداد و ارقام کانتریبیوشن ها درسته یا نه.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : January 6th, 2020 در ساعت 12:41 PM دلیل: درخواست کاربر
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ممنون از شما جناب tarkan 78 و همچنین جناب miladg گرامی که همیشه بدون هیچ چشم داشتی راهنمایی کردن. امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید.
    سوال اخرم اینه که :
    در صفحه پنل پروف مقالم تمام شکل ها
    سر جاهایشان هستند ولی در فرمت pdf و دو ستونی شکل های بخش ریزالت قبل از بخش ریزالت اومده همشون و ممکنه خوانندرو گیج کنه. البته بصورت کمرنگ و با فونت خیلی بزرگ در هر صفحه مقاله دو ستونی زده proof uncorrected . نمیدونم شاید بعدا اصلاح کنن یا ...
    برای این موضوع در پنل پروف مقاله بخشیم ندیدم که بشه گزارش داد به ویرایشگر!

میشه از طریق لینک زیر اقدام کرد و داخل pdf کامنت گذاشت که شکل های فلان تا فلان به بعد از بخش ریزالت منتقل شود و بعد داخل اون کادر اپلود کرد؟

ممنون
    ببینید شما اصلا کاری به جا و مکان مطالب نداشته باشید. اونها کارشناس های متخصص این کار رو دارن و اونها برای جمع و جور کردن مطالب خوب میدونن چیکار کنن که مقاله شما در کمترین فضای ممکن جا بگیره.
    در واقع در پروف، نویسنده فقط ی کار باید بکنه اونم اینکه ببینه مطلب نادرست علمی در مقاله نباشه، همین
    فکر هم نمیکنم شما اعتراضی به جای شکل ها و ... داشته باشید ترتیب اثری بدن. شما هم چنین کامنت هایی ندین بهتره.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : January 6th, 2020 در ساعت 12:41 PM دلیل: درخواست کاربر

سلام
    سوالی داشتم از دوستان گرامی.
    من سال پیش یک مقاله چاپ کردم. الان متوجه شدم یک بخشی از فرحول باید تغییر کنه. چون موقع ریوایز فراموش کرده بوده جایگزین کنم اون بخشو و الان یادم افتاد وقتی مقالرو خوندم. ایا اعلام کنم به ژورنال یا چیزی نگم؟ اگر خواننده ای متوجه موضوع بشه و اعلام کنه چه اتفاقی میفته؟ سلب اعتبار میشه؟ من نتایجم رو با فرمول درست انجام دادم و فقط مشکل تایپ بود که فرمول بد جایگزین کردم داخل فایل مقاله.

نقل قول نوشته اصلی توسط edramiii نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم از دوستان گرامی.
    من سال پیش یک مقاله چاپ کردم. الان متوجه شدم یک بخشی از فرحول باید تغییر کنه. چون موقع ریوایز فراموش کرده بوده جایگزین کنم اون بخشو و الان یادم افتاد وقتی مقالرو خوندم. ایا اعلام کنم به ژورنال یا چیزی نگم؟ اگر خواننده ای متوجه موضوع بشه و اعلام کنه چه اتفاقی میفته؟ سلب اعتبار میشه؟ من نتایجم رو با فرمول درست انجام دادم و فقط مشکل تایپ بود که فرمول بد جایگزین کردم داخل فایل مقاله.
    نشریات معتبر اجازه دست کاری کردن متن مقاله بعد از چاپ رو ندارن. مگه اینکه ی اصلاحیه جدا چاپ بشه و در اون توضیح داده بشه که فلان جا فلان اشتباه اتفاق افتاده
    اگه مسئله خیلی جدیه توصیه میکنم به مجله بگید اگه نه بیخیال
    نه صلب اعتبار نمیشه. وفتی مقاله ریترکت میشه که سرقت علمی یا مسایل مشابه این اتفاق بیفته نه بخاطر یک اشتباه تایپی

سلام دوستان
    مقالمه من اصلاح خورده فقط یه مشکلی نمیدونم تا کی وقت دارم برای اصلاح کردن مقاله، این جمله نوشته شده: Revision Due date 2020-02-05 این همون اخرین تاریخی هست که برای اصلاح وقت دارم؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مقالمه من اصلاح خورده فقط یه مشکلی نمیدونم تا کی وقت دارم برای اصلاح کردن مقاله، این جمله نوشته شده: Revision Due date 2020-02-05 این همون اخرین تاریخی هست که برای اصلاح وقت دارم؟
    آره همینقدر فرصت دارید ولی شما زودتر بفرست.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    دوستان من برای https://www.journals.elsevier.com/ex...h-applications مقاله فرستادم و از اول دسامبر نوشته تحت بررسی هست. تو سایت نوشته ک 3 هفته طول میکشه.
    برا این ژورنال قبلا هم فرستاده بودم و دقیقا تو 20 روز جواب دادن. الان بنظرتون ایمیل بفرستم ک چرا اینجوری شده؟
    اگه اره, لطف مبکنید در مورد فرمت ایمیل هم کمک کنید

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای https://www.journals.elsevier.com/ex...h-applications مقاله فرستادم و از اول دسامبر نوشته تحت بررسی هست. تو سایت نوشته ک 3 هفته طول میکشه.
    برا این ژورنال قبلا هم فرستاده بودم و دقیقا تو 20 روز جواب دادن. الان بنظرتون ایمیل بفرستم ک چرا اینجوری شده؟
    اگه اره, لطف مبکنید در مورد فرمت ایمیل هم کمک کنید

ممنون
    سلام

چون بررسی مقاله شما به تعطیلات سال نو خورده، به نظرم یکی دو هفته دیگه هم صبر کنید و اگر خبری نشد ایمیل بزنید.
    فرمت خاصی هم نداره. از طریق پروفایل نویسنده مسئول برای ادیتور ایمیل بزنید و جویای آخرین وضعیت مقاله بشید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)