صفحه 312 از 364 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    سلام مجدد، دوستان استاد در جواب کمک برای خوندن مقاله اینو نوشته؟
    Hi Ashkan
    I am surprised you asked me to help and you have not cited ONE of my papers. Please explain

من ن تجربه همکاری با اساتید خارجی رو نداشتم؟ شما پیشنهادی دارین؟
    فیلد کاری کاملا مشابه ای داریم. مقالات زیادی داره بعد از ایمیل دیدم سه تا مقاله روی مولفه ای که من کار کردم داره... همینو بگم بهش؟
    ایشون مقاله ای از خودش رو که احتمالا جا داشته که در مقاله شما سایت بشه رو عنوان کرده.
    شما میتونی بگی اوکی سایتش میکنیم یا حتی میتونی بگی اره اون مقاله شما هم سایت بشه بهتر میشه و از این حرفا.
    در کل هیچ وقت در صادقانه صحبت کردن شک و تردید به خودتون راه ندین. اون مقاله ای که گفته اگه مرتبط باشه و بایستی حتما ذکر میشده که خوب یکم (فقط یکم نه بیشتر) احتمالا نشون میده که شما یکم انگار به مقالات در حوزه کاریتون مسلط نیستین نمیدونین کی چی کاری کرده تا الان. در هر حال من همچنان معتقدم شما نیازی به فرد دیگری برای مقاله ت نداری
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    ایشون مقاله ای از خودش رو که احتمالا جا داشته که در مقاله شما سایت بشه رو عنوان کرده.
    شما میتونی بگی اوکی سایتش میکنیم یا حتی میتونی بگی اره اون مقاله شما هم سایت بشه بهتر میشه و از این حرفا.
    در کل هیچ وقت در صادقانه صحبت کردن شک و تردید به خودتون راه ندین. اون مقاله ای که گفته اگه مرتبط باشه و بایستی حتما ذکر میشده که خوب یکم (فقط یکم نه بیشتر) احتمالا نشون میده که شما یکم انگار به مقالات در حوزه کاریتون مسلط نیستین نمیدونین کی چی کاری کرده تا الان. در هر حال من همچنان معتقدم شما نیازی به فرد دیگری برای مقاله ت نداری
    سلام

برای مقاله ریویو به نظرتون به استاد خارجی خوب ایمیل بدیم کمک کنه؟ کار تموم شده است تقریبا

Junior Member

ممنون.. همین کار گردم براشون ایمیل کردم (بیش از چهارصدتا مقاله داره و بررسی کردنشون توی بازه زمانی یک هفته ای غیرممکن بود).. نه مدلی که من به کار بردم هم ایشون استفاده کرده و شاید منظورش این هست به کار منم اشاره کن که با این مدل چندتا کار منتشر کردم و موفقیت آمیز بوده... از این مدل خیلی ها دارن استفاده می کنن...من چهارتا از کارهاشو سایت کردم...فقط نمیدونم چرا درست جواب نمیده که من تکلیفم مشخص بشه...

بله خودمم میدونم که نیازی نیست...داور یکم پافشاری میکنه منم میترسم باز خودم ادیت کنم ارسال کنم.. من قبلا همین مجله کار چاپ کردم..این کامنت داور هست:

Reviewer #1: The manuscript is improved but still I have found some parts that need to be language improved. Thus, the native English speaker should check again the whole text to sound

وصغیت مقاله هم Minor
    revision هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

برای مقاله ریویو به نظرتون به استاد خارجی خوب ایمیل بدیم کمک کنه؟ کار تموم شده است تقریبا
    بستگی داره
    مثلا چاپ در مجلات فوق خفن عملا با نبود فرد گردن کلفت محاله. به رشته هم و زمینه هم ربط داره. زمینه مقاله رو بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط qalat نمایش پست ها
    ممنون.. همین کار گردم براشون ایمیل کردم (بیش از چهارصدتا مقاله داره و بررسی کردنشون توی بازه زمانی یک هفته ای غیرممکن بود).. نه مدلی که من به کار بردم هم ایشون استفاده کرده و شاید منظورش این هست به کار منم اشاره کن که با این مدل چندتا کار منتشر کردم و موفقیت آمیز بوده... از این مدل خیلی ها دارن استفاده می کنن...من چهارتا از کارهاشو سایت کردم...فقط نمیدونم چرا درست جواب نمیده که من تکلیفم مشخص بشه...

بله خودمم میدونم که نیازی نیست...داور یکم پافشاری میکنه منم میترسم باز خودم ادیت کنم ارسال کنم.. من قبلا همین مجله کار چاپ کردم..این کامنت داور هست:

Reviewer #1: The manuscript is improved but still I have found some parts that need to be language improved. Thus, the native English speaker should check again the whole text to sound

وصغیت مقاله هم Minor
    revision هست.
    والله چی بگم. انشالله که موفق باشین
    اسم مجله چیه؟ بگید تا ارزیابی کنم
    شاید خودم رایگان براتون ادیت کردم و دادم بهتون بفرستین
    راستی: وقتی مقاله رو میخواید سابمیت کنید (هر مقاله ای)، در پاسخ به داورها چنان باید محکم صحبت کنید که چه بسا طرف متن رو برای اثبات حرف شما چک نکنه!

Banned

بستگی داره
    مثلا چاپ در مجلات فوق خفن عملا با نبود فرد گردن کلفت محاله. به رشته هم و زمینه هم ربط داره. زمینه مقاله رو بفرمایید
    ممنون
    زمینه انرژی معماری اره جای خوب میخوام

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ممنون
    زمینه انرژی معماری اره جای خوب میخوام
    بحث political clout یا به اصطلاح خودمون پارتی بازی در مجلات معتبر امری شایع هست، نمیشه هم گفت متاسفانه یا خوشبختانه. مجلات معتبر به افراد گردن کلفت راحت تر اطمینان میکنن و تازه این قضیه در مورد مقالات ریویو حائز اهمیت بیشتریه.
    نمیخام بگم که حتما از افراد خفن بهره بگیرید که چه بسا خودتون و مقالات زیادی که خود نویسندگان (حالا هر کدوم از نویسندگان مقاله شما) چاپ کردن میتونه مجلات خفم رو بر فرستادن مقاله برای داوری اقناع کنه اما خب اگه
    1- مقالتون واقعا خفنه
    2- متن سلیس و درستی داره
    3- نویسندگان فعلی زیاد اعتبار دهن پر کن ندارند
    میتونید از همکاری استاد خارجی استفاده کنید

سلام دوستان
    سوالی داشتم، مقالم در یکی از مجلات ریوایز خورده، چندین روز قبل نسخه جدید رو ارسال کردم. امروز همزمان با تغییر استاتوس مقاله (ارسال مقاله ریوایز شده برای داور ها) یه ایمیل واسم اومده، متنش از این قراره که شما از مطالبی که قبلا منتشر شده در مقالتون استفاده کردین بنابراین لازمه که مجوز ناشر اصلی رو به منظور استفاده مجدد از اون بگیرید. و اشاره به یک شکل از مقالم کرده. شکل مد نظر نتایج شبیه سازی مربوط به کار خودمه که جهت کالیبره کردن روی نتایج اون مقاله منطبق کردم.
    حالا مشکلم اینه که اولا ناشر اون مقاله برای پرمیشن یک عکس 55 دلار میخواد و با توجه به مشکلاتی که ما در پرداخت پول داریم کار سختیه و ثانیا مقاله که اصلا اکسپت نشده (ولی نوشته برای تسریع امور زمانی که مقاله در دست داوریه شما این مجوز رو که ممکن امر زمانبری باشه بگیرید) حالا اگه من این هزینه رو هم بدم و بعد اصلا مقاله رو ریجکت کنن چی؟
    من میتونم کلا اون عکس رو حذف کنم و فقط در متن مقاله اشاره کنم که نتایج شبیه سازیم رو با فلان رفرنس کالیبره کردم تا دیگه نیاز به اخذ پرمیشن نباشه (ضمن اینکه ساختار مقاله هم دچار مشکلی نمیشه) خواستم بدونم اگه نامه ای بزنم و این موضوع رو مطرح کنم کار درستیه؟
    اگه تجربه اینچنینی داشتید و بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی داشتم، مقالم در یکی از مجلات ریوایز خورده، چندین روز قبل نسخه جدید رو ارسال کردم. امروز همزمان با تغییر استاتوس مقاله (ارسال مقاله ریوایز شده برای داور ها) یه ایمیل واسم اومده، متنش از این قراره که شما از مطالبی که قبلا منتشر شده در مقالتون استفاده کردین بنابراین لازمه که مجوز ناشر اصلی رو به منظور استفاده مجدد از اون بگیرید. و اشاره به یک شکل از مقالم کرده. شکل مد نظر نتایج شبیه سازی مربوط به کار خودمه که جهت کالیبره کردن روی نتایج اون مقاله منطبق کردم.
    حالا مشکلم اینه که اولا ناشر اون مقاله برای پرمیشن یک عکس 55 دلار میخواد و با توجه به مشکلاتی که ما در پرداخت پول داریم کار سختیه و ثانیا مقاله که اصلا اکسپت نشده (ولی نوشته برای تسریع امور زمانی که مقاله در دست داوریه شما این مجوز رو که ممکن امر زمانبری باشه بگیرید) حالا اگه من این هزینه رو هم بدم و بعد اصلا مقاله رو ریجکت کنن چی؟
    من میتونم کلا اون عکس رو حذف کنم و فقط در متن مقاله اشاره کنم که نتایج شبیه سازیم رو با فلان رفرنس کالیبره کردم تا دیگه نیاز به اخذ پرمیشن نباشه (ضمن اینکه ساختار مقاله هم دچار مشکلی نمیشه) خواستم بدونم اگه نامه ای بزنم و این موضوع رو مطرح کنم کار درستیه؟
    اگه تجربه اینچنینی داشتید و بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز.از اول باید فقط ریفرنس میدادین بعید میدونم الان بخواین حذف کنین ادیتورها گیر ندن. گرچه کلا کار نرمالی نیست این هزینه گرفتن و برای بار اولمه میشنوم

نقل قول نوشته اصلی توسط rainf نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.از اول باید فقط ریفرنس میدادین بعید میدونم الان بخواین حذف کنین ادیتورها گیر ندن. گرچه کلا کار نرمالی نیست این هزینه گرفتن و برای بار اولمه میشنوم
    سلام
    من از اول رفرنس دادم.
    و مدلهامو با اون مقاله کالیبره کردم که کلاً مرسوم هستش.
    مقاله مربوط به انتشارات ieee هستش و برای پرمیشن هزینه میخواد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)