صفحه 320 از 364 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    مقاله ای رو به مجله ی
    https://www.tandfonline.com/toc/tmar20/current
    فرستادم.

الان 17 روز میگذره و هنوز وضعیت مقاله روی manuscript received by journal مونده و حتی اعلام نکردن که برای داور میفرستن یا نه.
    مجلات دیگر معمولا بعد از سه یا چهار روز خبر میدادند که مقاله رو برای داوری میفرستند یا نه. دیروز هم به مجله پیام دادم که چرا تو این وضعیت مونده اما جوابی نگرفتم. به نظرتون چکار کنم؟
    سلام

ژورنالهای مختلف کلا به لحاظ زمانبدی مراحل بررسی مقاله شرایط متفاوتی دارن. بعضی ژورنالها فرایند داوری رو تا 6 ماه طول میدن و بعضی در کمتر از 2 ماه جواب میدن و... . اما اینکه شما در موقعیتها مختلف چیکار باید بکنید خیلی بستگی داره به محدودیت زمانی‌تون. یعنی بر اساس محدودیت زمانی و برنامه‌ریزی که از قبل روی یک مقاله داشتید باید اقدام کنید.
    برای این مورد بخصوص هم پیشنهاد من اینه میتونید تا دو هفته دیگه هم صبر کنید و اگر جوابی از ژورنال نگرفتید مجدد یک ایمیل بزنید و اگر باز طی 2 هفته پاسخی ندادن withdraw کنید و جای دیگه‌ای بفرسید. چون معمولا وقتی یک ژورنال اینقدر پروسه ارسال مقاله به داور رو طول میده، یعنی احتمال زیاد مراحل بعدیش هم همینقدر طولانی خواهد بود. البته قبلش میتونید جدیدترین مقالاتی رو که منتشر کردن هم نگاه کنید ببینید کلا فرایند داوری و ریوایز چقدر طول کشیده.

موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید.
    مقاله ای رو به مجله ی
    https://www.tandfonline.com/toc/tmar20/current
    فرستادم.

الان 17 روز میگذره و هنوز وضعیت مقاله روی manuscript received by journal مونده و حتی اعلام نکردن که برای داور میفرستن یا نه.
    مجلات دیگر معمولا بعد از سه یا چهار روز خبر میدادند که مقاله رو برای داوری میفرستند یا نه. دیروز هم به مجله پیام دادم که چرا تو این وضعیت مونده اما جوابی نگرفتم. به نظرتون چکار کنم؟
    ایمیل زدن به مجله هیچ ضرری ندارید. 2 هفته زمان تا الان زمان کمی نیست. به مجله ایمیل بزنید.
    و اینکه همیشه قبل از ارسال مقاله به مجله ای زمان متوسط داوری رو در نظر بگیرید که به جایی (هر چند معتبر) مقاله ای ندید که روند داوریش خیلی کنده
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام. اقا اگه یادتون باشه خدمتتون عرض کردم که مقاله من ریجکت شد و سردبیر گفت درستشون کن تو کاورلیترم قید کن که من تایید کردم و دوباره ریسابمیت کن. خلاصه ما درستش کردیم و چند روزی گذشته و ژورناله اصلا جواب نمیده.وضعیت مقاله هم عوض نمیشه...سردبیرم ب من گفت دوباره باید بفرستم داوری ولی نکته اینجاست ژورناله همیشه زود جواب میداد الان نه....به نظرتون چیکار کنم withdraw کنم؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام. اقا اگه یادتون باشه خدمتتون عرض کردم که مقاله من ریجکت شد و سردبیر گفت درستشون کن تو کاورلیترم قید کن که من تایید کردم و دوباره ریسابمیت کن. خلاصه ما درستش کردیم و چند روزی گذشته و ژورناله اصلا جواب نمیده.وضعیت مقاله هم عوض نمیشه...سردبیرم ب من گفت دوباره باید بفرستم داوری ولی نکته اینجاست ژورناله همیشه زود جواب میداد الان نه....به نظرتون چیکار کنم withdraw کنم؟
    بنظرم بیشتر صبر کنید شاید بخاطر شرایط فعلی پاسخ گویی هاشون با مشکل مواجه بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    بنظرم بیشتر صبر کنید شاید بخاطر شرایط فعلی پاسخ گویی هاشون با مشکل مواجه بشه.
    والله چی بگم...همیشه حداقل ی جواب میدادن که اقا پیگیریم واینها الان نه...اعصاب نذاشته این مقاله هه ب خدا...یک ساله درگیرم

والله چی بگم...همیشه حداقل ی جواب میدادن که اقا پیگیریم واینها الان نه...اعصاب نذاشته این مقاله هه ب خدا...یک ساله درگیرم
    چند روز دیگه صبر کنید (مثلا 10 روز دیگه)
    اگه وضعیت مقاله عوض شد که هیچی در غیر اینصورت ایمیل بدید ببینید چی میگن
    بعد از اینکه از ایمیل زدن منصرف شدید بعد حالا تصمیم به ویددرو بگیرید.
    محض احتیاط، در این مدت هم که وضعیت مقاله تون مشخص نشده، دنبال ی مجله درست درمون دیگه باشید که هم معتبر و هم سریع باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    چند روز دیگه صبر کنید (مثلا 10 روز دیگه)
    اگه وضعیت مقاله عوض شد که هیچی در غیر اینصورت ایمیل بدید ببینید چی میگن
    بعد از اینکه از ایمیل زدن منصرف شدید بعد حالا تصمیم به ویددرو بگیرید.
    محض احتیاط، در این مدت هم که وضعیت مقاله تون مشخص نشده، دنبال ی مجله درست درمون دیگه باشید که هم معتبر و هم سریع باشه
    اخه اینها نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن جدیدا...امیدوارم دارن کاورلتره رو بررسی میکنن یا دنبال داور قبلیان

اخه اینها نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن جدیدا...امیدوارم دارن کاورلتره رو بررسی میکنن یا دنبال داور قبلیان
    و اینکه بخاطر کرونا روند بررسی مقالات خیلی کند شده

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    و اینکه بخاطر کرونا روند بررسی مقالات خیلی کند شده
    اره اینم هست... حالا الان زده اندرریویو...حالا دوباره چه گیری میخوان بدن خدا عالمه

اره اینم هست... حالا الان زده اندرریویو...حالا دوباره چه گیری میخوان بدن خدا عالمه
    انشالله زود جواب بدن. نگران نباشید. به مقالات و کارهای دیگه تون بپردازید و بزارید مقاله داوری خودش رو پشت سر بزاره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)