صفحه 321 از 364 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام

ژورنالهای مختلف کلا به لحاظ زمانبدی مراحل بررسی مقاله شرایط متفاوتی دارن. بعضی ژورنالها فرایند داوری رو تا 6 ماه طول میدن و بعضی در کمتر از 2 ماه جواب میدن و... . اما اینکه شما در موقعیتها مختلف چیکار باید بکنید خیلی بستگی داره به محدودیت زمانی‌تون. یعنی بر اساس محدودیت زمانی و برنامه‌ریزی که از قبل روی یک مقاله داشتید باید اقدام کنید.
    برای این مورد بخصوص هم پیشنهاد من اینه میتونید تا دو هفته دیگه هم صبر کنید و اگر جوابی از ژورنال نگرفتید مجدد یک ایمیل بزنید و اگر باز طی 2 هفته پاسخی ندادن withdraw کنید و جای دیگه‌ای بفرسید. چون معمولا وقتی یک ژورنال اینقدر پروسه ارسال مقاله به داور رو طول میده، یعنی احتمال زیاد مراحل بعدیش هم همینقدر طولانی خواهد بود. البته قبلش میتونید جدیدترین مقالاتی رو که منتشر کردن هم نگاه کنید ببینید کلا فرایند داوری و ریوایز چقدر طول کشیده.

موفق باشید
    در حال حاضر ده روز از ایمیل قبلیم هم میگذره و باز جواب ندادن.
    میخواستم بدونم برای withdraw کردن مقاله باید چکار کنم؟ با تشکر

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
    هر ژورنالی یا در واقع هر Publisher سیستم خاص خودش رو برای withdraw داره.
    ولی بطور کلی دو تا راه حل هست: یکی اینکه داخل خود پروفایل نویسنده مسئول از گزینه withdraw استفاده کنید، البته اگر این گزینه رو گذاشته باشن.
    یک راه دیگه هم اینه که به ایمیل ادیتور مستقیم ایمیل بزنید و درخواست withdraw کنید.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmehr_71 نمایش پست ها
    حواستون باشه که به خاطر کرونا سیستم داوری بشدت کند شده! نکنه ویددرو کنید و بفرستید ی جای دیگه که تازه اونجا هم درگیر کرونا باشه که قطعا هست!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    من یه سوال مهم و فوری دارم که ممنون میشم دوستانی که می دانند راهننمایی کنند.
    من مقاله را به ژورنال فرستادم الان بعد از چند ماه ریوایز مینور (ایراد فنی) خورده و داوران و سردبیر نظر دادند می خواهم بانم آیا با نرم افزار سرقت ادبی چک کردند یا بعد از ادیت چک می شود؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به لحاظ تقدم و تاخر سرقت علمی جزو اولین بررسیهایی است که انجام میشود.

وقتی داور مقاله را خوانده اند و نظر به اصلاح مختصر داده اند یعنی مشکلی برای مسایل تقلب علمی و اینها نبوده است و الا حتما آن را الان به شما منعکس کرده بودند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقاله را به ژورنال فرستادم الان بعد از چند ماه ریوایز مینور (ایراد فنی) خورده و داوران و سردبیر نظر دادند می خواهم بانم آیا با نرم افزار سرقت ادبی چک کردند یا بعد از ادیت چک می شود؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دوستان
    با توجه به تجربه اینجانب، بستگی به مجله و ناشر دارد اغلب ناشران همان اول چک میکنند اما برخی مجلات خیر. چون برای خودم پیش امده مقاله ام پذیرفته شد اما بعد چون همپوشانی مقاله ام 30 درصد بود مقاله ام به حالت ریوایز درآمد و از من خواستند همپوشانی را کم کنم بعد که کم کردم دوباره پذیرفته شد. پس هر دو حالت میتواند باشد. شما از الان برین ریپورت همپوشانی بگیرین اگر بالاست کمش کنیدبین 20 تا 25 که باشه خیلی ایرادی نمیگیرند.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام دوستان
    قبل از ارسال هر مقاله ای اول باید با نرم افزارهای مناسب، بحث هم پوشانی یا سرقت ادبی رو چک کنید نه بعدش.
    ممکنه خودتون کاملا بی اطلاع باشید و مقالتون میزان قابل توجهی (نه از دید شما، از دید مجله) کپی از جاهای دیگه داشته باشه که میتونه تبعات بسیار جدی و خطرناکی داشته باشه. حتی اگه مقالتون تمام فرایند داوری تا چاپ رو پشت سر بگذرونه باز میتونه بعدا خطرآفرین باشه. مقالتون ممکنه بعدا (حالا شاید اتفاقی) چک بشه و اگه سرقت ادبی داشته باشه ریترکت میشه و ...! نمونه ش رو اینجا ببینید:
    https://www.nature.com/articles/4551019a
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymankm نمایش پست ها
    سلام من مقاله ای رو برای یکی از ژورنال های springer سابمیت کرده ام بعد از 2 هفته وضعیت with editor خارج شده و وقتی تو قسمت Submissions Being Processed می رم تو وضیعت مقاله می زنه Under Review ولی وقتی تو بخش Submissions with a Decision میرم تو وضیعن مقاله می زنه Content Files Deleted - Forced to Withdrawn چرا؟ من فکر کردم زیاد مهم نیست ولی چند وقت فکرم درگیر کرده نکنه مقاله بیرون کشیده شده باشه چون همنوز تو قسمت Submissions Being Processed می رم می زنه Under Review و من در خواست بیرون کشیدن مقاله را ندادم و حتی editor یه اصلاح هم زد که تعداد کلمه ننوشتم که درستش کردم فرستادم ولی باز تو بخش Submissions with a Decision پیغام Content Files Deleted - Forced to Withdrawn مونده
    مرسی از وقتتون
    سلام برای منم دقیقا همین مشکل بوجود امده، شما ایمیل زدید چی بهتون جواب دادن؟

Junior Member

سلام. من یه مقاله ای رو چند ماه پیش به یکی از ژورنال های الزویر فرستادم و بعد به من ماژور ریوایز دادند و من هم انجام دادم و فرستادم. مشکل اینجاست که ایمیلی که برای من اومد شبیه این هست که من تازه یه مقاله ی جدید سابمیت کردم! در صورتی که من انتظار داشتم ایمیل بیاد که ریوایزت دریافت شد. الان هم 20 روز هست که جوابش نیمده که اکسپت شد یا ریجکت و همچنین. تو قسمت استاتوس نوشته Reviewer invited. انگار که یه سابمیت جدید هست. آیا اشتباهی رخ داده؟ یا من اشتباهی انجام دادم؟ من ایمیل زیر رو آماده کردم که به ادیتور بفرستم ولی قبلش میخواستم نظر ما رو بدونم وهمچنین تصاویر ایمیل و استاتوس مقاله رو هم این پایین گذاشتم. سپاس

Dear editorial board
    I have revised my manuscript with the following ID: ... which was decided to be a major revision. However, in the new status, it is mentioned that ''Reviewer Invited'', like a new submission. May you please
    help me ensure that I have submitted my revised manuscript in the correct order?
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siah نمایش پست ها
    سلام. من یه مقاله ای رو چند ماه پیش به یکی از ژورنال های الزویر فرستادم و بعد به من ماژور ریوایز دادند و من هم انجام دادم و فرستادم. مشکل اینجاست که ایمیلی که برای من اومد شبیه این هست که من تازه یه مقاله ی جدید سابمیت کردم! در صورتی که من انتظار داشتم ایمیل بیاد که ریوایزت دریافت شد. الان هم 20 روز هست که جوابش نیمده که اکسپت شد یا ریجکت و همچنین. تو قسمت استاتوس نوشته Reviewer invited. انگار که یه سابمیت جدید هست. آیا اشتباهی رخ داده؟ یا من اشتباهی انجام دادم؟ من ایمیل زیر رو آماده کردم که به ادیتور بفرستم ولی قبلش میخواستم نظر ما رو بدونم وهمچنین تصاویر ایمیل و استاتوس مقاله رو هم این پایین گذاشتم. سپاس

Dear editorial board
    I have revised my manuscript with the following ID: ... which was decided to be a major revision. However, in the new status, it is mentioned that ''Reviewer Invited'', like a new submission. May you please
    help me ensure that I have submitted my revised manuscript in the correct order?
    مشکلی ندیدم. ieee هم همینجوره. Reviewer invited یعنی همون داورهای قبلی باید لینک مربوط به پذیرش داوری رو فعال کنند.اصولا شما هربار که ریوایزها رو بفرستید اون ایمیلو دریافت میکنید چون تمپلیته و خود سیستمشون میفرسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)