صفحه 324 از 364 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    در سایت مجله باید نوشته باشه (توی حساب کاربریتون)
    هر چند شما سعی کنید زود بفرستید
    تو ایمیل به من گفته ۴ هفته،
    می خواستم بدونم، ددلاین review کی هست؟ وقتی که ایمیلی که دعوت از ما می شود برای داوری را دریافت می کنیم و یا زمانی که accept می کنیم برای review?

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    تو ایمیل به من گفته ۴ هفته،
    می خواستم بدونم، ددلاین review کی هست؟ وقتی که ایمیلی که دعوت از ما می شود برای داوری را دریافت می کنیم و یا زمانی که accept می کنیم برای review?
    ممنون می شوم اگه کسی پاسخ بده.

سلام. زمانی ک اکسپت میکنید قاعدتا...فقط زود داوری کن اذیتشونم نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام. زمانی ک اکسپت میکنید قاعدتا...فقط زود داوری کن اذیتشونم نکن
    ممنونم. تا کی می تونم Accept کنم. تا یک هفته بعد ایمیل می شود؟
    IET ژورنال است
    مرسی

ممنونم. تا کی می تونم Accept کنم. تا یک هفته بعد ایمیل می شود؟
    IET ژورنال است
    مرسی
    معمولا ک میگن ولی معمولا یه هفته هست...هر چند من ی موقع واسه ی ژورنال تو الزویر یه روز دو روز دیر جواب دادم سریع ایمیل زد داور جدید پیدا کردیم

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    معمولا ک میگن ولی معمولا یه هفته هست...هر چند من ی موقع واسه ی ژورنال تو الزویر یه روز دو روز دیر جواب دادم سریع ایمیل زد داور جدید پیدا کردیم
    از Submission مقاله 14 روز گذسته. من 2 روز هست که ایمیل رو دریافت کردم، یعنی زود پاسخ ندهم می سپارن به یکی دیگه؟ ممنون

از Submission مقاله 14 روز گذسته. من 2 روز هست که ایمیل رو دریافت کردم، یعنی زود پاسخ ندهم می سپارن به یکی دیگه؟ ممنون
    ممکنه...باز سایر دوستان خیلی با تجربه ترن و بهتر میتونن جواب بدن ولی خب اگه میخوای سریع جواب بده اگه نه ک ردش کن...الان تا مثلا شما جواب ندی وضعیت مقاله طرف فرق نمیکنه...اونم منتظره ببینه مقالش چی میشه بالاخره... یه نگاه سریع بنداز بهش اگه از پسش بر میای قبول کن اگه نه خب بیخیالش شو...

ممنونم، دلیل سوال من این است که آخه این هفته اصلا وقت ندارم و نمی توانم روی مقاله وقت بزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

ددلاین برای داوری معمولن از زمان پذیرش دعوتنامه تا 3-5 هفته بعدش هست. مجله به مجله این زمان متفاوته. مهلتی که برای پاسخ به دعوتنامه میدن هم بین 2 تا 10 روز متفاوته (در دعوتنامه این تاریخ ذکر شده).
    همونطور که دوستان گفتن در پورتال مجله/انتشارات میتونید جزئیات تاریخ ها رو ببینید (Date reviewer invited، Date reviewer agreed، و (Date review due
    روال اینطوریه که چند روز مونده به تاریخ Review due سیستم نوتیفیکیشن میفرسته جهت یادآوری. اکثر مجلات در تاریخ داوری منعطف هستن بخصوص این روزها بخاطر پندمیک. اگه 3-5 هفته کمه، در جواب نوتیفیکیشن ایمیل بزنید بگید که وقت بیشتری نیاز دارید. قبول میکنن و تاریخو Extend میکنن.

اکثر مجلات لنگ داور هستن اگه یه بار خوب داوری کنید ولتون نمیکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    ددلاین برای داوری معمولن از زمان پذیرش دعوتنامه تا 3-5 هفته بعدش هست. مجله به مجله این زمان متفاوته. مهلتی که برای پاسخ به دعوتنامه میدن هم بین 2 تا 10 روز متفاوته (در دعوتنامه این تاریخ ذکر شده).
    همونطور که دوستان گفتن در پورتال مجله/انتشارات میتونید جزئیات تاریخ ها رو ببینید (Date reviewer invited، Date reviewer agreed، و (Date review due
    روال اینطوریه که چند روز مونده به تاریخ Review due سیستم نوتیفیکیشن میفرسته جهت یادآوری. اکثر مجلات در تاریخ داوری منعطف هستن بخصوص این روزها بخاطر پندمیک. اگه 3-5 هفته کمه، در جواب نوتیفیکیشن ایمیل بزنید بگید که وقت بیشتری نیاز دارید. قبول میکنن و تاریخو Extend میکنن.

اکثر مجلات لنگ داور هستن اگه یه بار خوب داوری کنید ولتون نمیکنن
    در لینکی که داده که برای Deadline ، Invitation letter رو نگفته ولی زده Due Date: فلان تاریخ برای مقاله
    Assigned Date رو هم گفته.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)