صفحه 327 از 364 نخستنخست ... 227277317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,261 تا 3,270 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

درود،

یه مقاله رو دارم ریوایز میکنم. بعد یکی از داورا برگشته و گفته که کل مقاله اشتباه هستش چون نظریه ای که مبنای کار هست اشتباه هست. تو رشته من (روانشناسی) تو خیلی از موارد برای یه موضوع چند تا نظریه یا مدل وجود داره که خیلی وقتا هم کاملا با هم در تضاد هستن، در نتیجه اینکه شما از اول چه نظریه ای رو مبنای مقاله قرار بدی خیلی مهمه
    تاکید میکنم که مدل های مختلفی وجود داره و هر کدوم هم طرفدارای خودشون رو دارن و همه هم دارن مقاله هاشون رو چاپ میکنن.

من سوالم اینه که در حالت کلی وقتی شما از یک نظریه یا دیدگاه تو مقالت استفاده کردی و داور دقیقا دیدگاه مقابلش رو داره و حالا رو همین موضوع هم بهت گیر اساسی داده (اگه فقط همین یه دونه داور بود مقاله من رجکت شده بود) چه جوری باید جواب بدی، اگر تمپلت هم پیشنهاد بدین خیلی ممنون میشم.

بنظرتون اگه بعد از دفاع کردن از نظریه ای که ازش استفاده کرم برگردم این جوری بهش بگم خیلی بده؟؟!!

Although I do not expect the respected reviewer to change his/her perspective, I still hope that he/she understand that there are other attitudes (and even models) in xxx. And newly written article should not be considered unqualified or mistaken because of using a different perspective with that of reviewers.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود،

یه مقاله رو دارم ریوایز میکنم. بعد یکی از داورا برگشته و گفته که کل مقاله اشتباه هستش چون نظریه ای که مبنای کار هست اشتباه هست. تو رشته من (روانشناسی) تو خیلی از موارد برای یه موضوع چند تا نظریه یا مدل وجود داره که خیلی وقتا هم کاملا با هم در تضاد هستن، در نتیجه اینکه شما از اول چه نظریه ای رو مبنای مقاله قرار بدی خیلی مهمه
    تاکید میکنم که مدل های مختلفی وجود داره و هر کدوم هم طرفدارای خودشون رو دارن و همه هم دارن مقاله هاشون رو چاپ میکنن.

من سوالم اینه که در حالت کلی وقتی شما از یک نظریه یا دیدگاه تو مقالت استفاده کردی و داور دقیقا دیدگاه مقابلش رو داره و حالا رو همین موضوع هم بهت گیر اساسی داده (اگه فقط همین یه دونه داور بود مقاله من رجکت شده بود) چه جوری باید جواب بدی، اگر تمپلت هم پیشنهاد بدین خیلی ممنون میشم.

بنظرتون اگه بعد از دفاع کردن از نظریه ای که ازش استفاده کرم برگردم این جوری بهش بگم خیلی بده؟؟!!

Although I do not expect the respected reviewer to change his/her perspective, I still hope that he/she understand that there are other attitudes (and even models) in xxx. And newly written article should not be considered unqualified or mistaken because of using a different perspective with that of reviewers.

سلام وقت بخیر

این متن هم یه بررسی بفرمایید شاید کمکتون کنه:

Thanks for your observation. It seems that there is a misunderstanding, as i pointed, the main goal of this work is "...........". To more clear the idea, please have a look on ....... . We believe that our results can be informative for future works.

با سلام
    دوستان مقاله ای ک میجر بخوره بعد از جواب دادن به کامنتها، چقد احتمال ریجکت وجود داره؟ اصولا میجر در چه صورت ممکنه ریجکت بخوره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان مقاله ای ک میجر بخوره بعد از جواب دادن به کامنتها، چقد احتمال ریجکت وجود داره؟ اصولا میجر در چه صورت ممکنه ریجکت بخوره؟
    سلام.. به احتمال 90 درصد قبوله (نظر شخصی). اگه جواب داورها رو درست ندید، اگه داور یا ادیتور سر لج باشن یا کامنتی بدن که کل مقاله رو زیر سوال ببره و نشه هم کاری کرد -که کم هم پیش میاد ولی برا من اومد- در اونصورت احتمال ریجکتی هست.

ولی در حالت کلی ریوایز خبر بسیار خوبیه و قدمی هست بین سابمیت و پذیرش که باید طی بشه.

با سلام
    سلام
    خیلی بستگی داره به نحوه پاسخ‌دهی شما به کامنتهای داورها. نمیشه قانون یا فرمول خاصی ارائه کرد اما اگر بتونید به تمام یا حداقل اکثر کامنتها جواب قانع کننده بدید باید انتظار اکسپت داشته باشید، چون وقتی مقاله وارد مرحله ریوایز میشه یعنی ادیتور از کار خوشش اومده.
    موفق باشید

سلام با تشکر از دوستان
    والله من جواب ریوایزارو تا اونجایی که میدونستم دادم و الانم باز رفته اندرریویو...الان یه مشکلی که هست اینه که استرس گرفتم و حس میکنم میتونستم به چنتاشون بیشتر جواب بدم. امیدوارم که ادیتوره گیر نده

سلام با تشکر از دوستان
    والله من جواب ریوایزارو تا اونجایی که میدونستم دادم و الانم باز رفته اندرریویو...الان یه مشکلی که هست اینه که استرس گرفتم و حس میکنم میتونستم به چنتاشون بیشتر جواب بدم. امیدوارم که ادیتوره گیر نده
    سلام
    بله پیش میاد که مجدد under review بشه ولی جای نگرانی نیست. به هر حال این پروسه باید طی بشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

شاید مجدد ریوایز بخوره و از شما خواسته بشه که اصلاحاتی که ناقص انجام دادین رو مجدد بازرسی کنید
    چیزی که مهمه اینه که شما نباید نگران و استرسی باشین
    مقاله وقتی ریوایز خورد یعنی دید مجله به مقاله شما مثبته و داورها میخوان با نظراتشون به شما کمک کنن که مقاله رو به اون حد مطلوب برسونین

سلام با تشکر از دوستان
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام
    دوستان یه مقاله رو فرستادم واسه یه ژورنالی...ادیتوره بعد بیست روز تازه فرستاده داوری و بعدش ی ذره تعریف کرده اخرش اینو نوشته:
    would be very hard to get it passed reviewers I would say. you needed to provide more evidence. Let's see how it goes.
    الان موندم این که مارو ضایع کرده دیگه داوری فرستادنش چیه...خب ریجکت میکردی میفرستادیم ی جا دیگه. فکر نمیکنید عملا اب پاکیو ریخته رو دستم، فقط داره وقت تلف میکنه؟

سلام
    دوستان یه مقاله رو فرستادم واسه یه ژورنالی...ادیتوره بعد بیست روز تازه فرستاده داوری و بعدش ی ذره تعریف کرده اخرش اینو نوشته:
    would be very hard to get it passed reviewers I would say. you needed to provide more evidence. Let's see how it goes.
    الان موندم این که مارو ضایع کرده دیگه داوری فرستادنش چیه...خب ریجکت میکردی میفرستادیم ی جا دیگه. فکر نمیکنید عملا اب پاکیو ریخته رو دستم، فقط داره وقت تلف میکنه؟
    سلام
    نظر بنده اینه که withdraw کنید و جای دیگه ای بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)