صفحه 328 از 364 نخستنخست ... 228278318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,271 تا 3,280 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    سلام
    نظر بنده اینه که withdraw کنید و جای دیگه ای بفرستید.
    سلام. الان که داوریه...میشه withdraw کرد؟ادیتوره هم ایرانیه ضمنا

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    درود بر شما،

اگه من بودم یه ایمیل به ادیتور می دادم و ازش می پرسیدم که تو کدوم قسمت مقاله انتظار داره که شواهد بیشتری ارائه کنید. اگر تو قسمت مقدمه یا بحث تون هست خوب به راحتی میتونید مشکل رو حل کنید و حداقل نظر مثبت ادیتور رو جلب کنید. یا اینکه کیفیت مقاله رو برای نشریات دیگه بالا ببرید.

Technically, you should be able to withdraw your manuscript from a journal any time prior to acceptance.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام الان اگه تحت داوریه بزارید باشه

سلام
    دوستان یه مقاله رو فرستادم واسه یه ژورنالی...ادیتوره بعد بیست روز تازه فرستاده داوری و بعدش ی ذره تعریف کرده اخرش اینو نوشته:
    would be very hard to get it passed reviewers I would say. you needed to provide more evidence. Let's see how it goes.
    الان موندم این که مارو ضایع کرده دیگه داوری فرستادنش چیه...خب ریجکت میکردی میفرستادیم ی جا دیگه. فکر نمیکنید عملا اب پاکیو ریخته رو دستم، فقط داره وقت تلف میکنه؟
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

دونستن اینکه ادیتور انتظارش چی بوده دیگه الان زیاد به کار نمیاد. بالاخره نظر ادیتور مثب بوده که برای داوری فرستاده، همینم بسه. الباقی نظر داوراس و چون مقاله الان تحت داوریه عملا نمیشه تغییری در مقاله داد. ایمیل دادن به ادیتور برای اصلاح مقاله اونم بعد اینکه مقاله برای داوری رفته اصلا چیز معمولی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،

اگه من بودم یه ایمیل به ادیتور می دادم و ازش می پرسیدم که تو کدوم قسمت مقاله انتظار داره که شواهد بیشتری ارائه کنید. اگر تو قسمت مقدمه یا بحث تون هست خوب به راحتی میتونید مشکل رو حل کنید و حداقل نظر مثبت ادیتور رو جلب کنید. یا اینکه کیفیت مقاله رو برای نشریات دیگه بالا ببرید.

Technically, you should be able to withdraw your manuscript from a journal any time prior to acceptance.

بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    دونستن اینکه ادیتور انتظارش چی بوده دیگه الان زیاد به کار نمیاد. بالاخره نظر ادیتور مثب بوده که برای داوری فرستاده، همینم بسه. الباقی نظر داوراس و چون مقاله الان تحت داوریه عملا نمیشه تغییری در مقاله داد. ایمیل دادن به ادیتور برای اصلاح مقاله اونم بعد اینکه مقاله برای داوری رفته اصلا چیز معمولی نیست.
    از نظر رویه استاندارد کار درسته و البته حق با شماست. متوجه هستم که الان دیگه مقاله رو نمیشه تغیر داد. منتها همان طور که می دونید در مواردی ادیتور هم وارد جریان داوری میشه، خودش هم یکی از داوری ها رو انجام میده یا اینکه در کنار داورها اونم چند تا کامنت میزاره (در همچین مواردی خوب انتظار پاسخ هم داره). بنظرم اون قدر هم لازم نیست همه چی رسمی باشه. اگه ادیتور مقاله رو خونده و گفته کمبود شواهد وجود داره، میشه ازش پرسید دقیقا کجا که تا داوری تموم میشه این مشکل رو برطرف کرد و از زمان آزاد این وسط تا موقع دریافت داوری بهترین استفاده رو برد. به هر حال حتی اگه بعد داوری ادیتور حرفی از این مشکل نزنه، نویسنده مجاز هستش که علاوه بر درخواست داور موارد دیگری رو هم ویرایش کنه، بجز جلب نظر ادیتور فایده دیگش بالا رفتن کیفیت مقاله هستش.

معمولا در هر مرحله امکان withdraw هست مگر اینکه ژورنال سیاست خاصی داشته باشه.

سلام.
    با تشکر از نظرات همتون...فعلا گذاشتم بمونه داوری تا ببینیم خدا چی میخواد...یه سوال دیگه اینکه میجر ریوایز ممکنه باز میجر بخوره؟ بعد ادیتوره لجش بگیره ریجکت بزنه خدای نکرده؟

دوستان سلام. من مقاله ای رو برای ژورنال Q1 ارسال کردم. بعد از دو بار رویژن، الان آماده پذیرش هست، ولی گفتن قبلش similarity report برای ما ارسال کنید متاسفانه من از سایت نشریه به نتیجه نرسیدم و خودشون هم پاسهگو نبودن که این ریپورت رو چطور باید تهیه کنم. استادم هم نظری نداره و میگه تا حالا به همچین موردی برخورد نکرده! کسی هست تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه منو؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh10adp نمایش پست ها
    دوستان سلام. من مقاله ای رو برای ژورنال Q1 ارسال کردم. بعد از دو بار رویژن، الان آماده پذیرش هست، ولی گفتن قبلش similarity report برای ما ارسال کنید متاسفانه من از سایت نشریه به نتیجه نرسیدم و خودشون هم پاسهگو نبودن که این ریپورت رو چطور باید تهیه کنم. استادم هم نظری نداره و میگه تا حالا به همچین موردی برخورد نکرده! کسی هست تجربه مشابه داشته باشه و بتونه راهنمایی کنه منو؟ ممنون
    سلام وقت بخیر
    فکر کنم منظورشون همون Plagiarism هست که وب سایت های زیادی هستندبرای انجام این سرویس و بهتون یه گزارش کامل از similarity جملات اراِیه می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    فکر کنم منظورشون همون Plagiarism هست که وب سایت های زیادی هستندبرای انجام این سرویس و بهتون یه گزارش کامل از similarity جملات اراِیه می کنند.
    ممنون از پاسختون. بله من دیدم سایتهایی مثل turnitin هستند که این خدمات رو میدن. با توجه به اینکه اکانت ندارم ، به سایتهای ایرانی که میگن با دریافت هزینه اکانت میدن و میشه گزارش گیری رو انجام داد، میشه اعتماد کرد؟ و نتایج معتبر خواهد بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)