صفحه 330 از 364 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان نتیجه مقاله هه بالاخره اومد و اینو نوشتن...به نظرتون بدم بیرون یه ادیت بکنن مقاله رو؟چون هر کیو میشناسم زبانش همین حد منه یذره اینور اونور...
    The referee(s) have recommended publication, but also suggest some editing to improve the readability of your paper. It is recommended that you proofread your paper and improve flow and cohesion. The writing style and language are expected to be at high standards.
    اگه استادتون میتونن کمک کنن بدین ایشون بخونن. اگه نه فردی را پیدا کنید که به زمینه شما اسنا باشه و بتونه مقاله رو بخونه و اصلاح کنه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Banned

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

سلام

مقاله ای رو در ژورنال additive manufacturing سابمیت کردیم 12 روزه submitted to journal مونده. عجیب نیست؟ به خاطر شرایط این روزهای جهانی اینطوری شده؟
    بعضی ژورنالها متوسط روزی که طول میکشه داوری بشه رو مینویسن نمیدونم برا همش هست یا نه

درود بر شما،
    اگه اشتباه نکنم این یعنی هنوز مقاله تون بدست ادیتور هم نرسیده، بعضی از جرنال ها متاسفانه خیلی کند هستند. من مواردی رو تجربه کردم که فقط تو همین مرحله اول تا یک ماه هم مقاله رو معطل نگه میدارن. یه دفعه که باهاشون کار بکنی حداقل یه برآوردی از خود نشریه دستت می یاد. بماند که بخشی از پروسه کار از دست نشریه هم خارجه. نمی دونم دوستان چرا هی اینو میگن، که شرایط کرونایی زمان داوری رو به صورت منفی تحت تاثیر قرار داده. بنظرم ربطی نداره یا اگه داره برعکسشه. همه این پروسه قبلشم کار از منزل بوده و الانشم هست، منتها الان مثلا داوره هر روز دیگه چند ساعت نمیتونه بره بیرون به هر دلیلی و باید بیشتر تو خونه بمونه خوب وقت ازاد بیشتری تو خونه داره که داوری رو تموم کنه، در عمل حداقل من یکی که دارم همچین چیزی میبینم.

Time to First Decision: From submission to first decision, the journal aims to provide authors with a quick decision. Reviewers are given a tight deadline to review the manuscript. In most cases, the decision is made in less than three months.

معمولا تایم تو فرست دسیژن میگن که بقول خودتون همش هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

مقاله ای رو در ژورنال additive manufacturing سابمیت کردیم 12 روزه submitted to journal مونده. عجیب نیست؟ به خاطر شرایط این روزهای جهانی اینطوری شده؟
    بعضی ژورنالها متوسط روزی که طول میکشه داوری بشه رو مینویسن نمیدونم برا همش هست یا نه

درود بر شما،

میتونید بدید یکی که زبانش خیلی خوبه براتون ویرایش کنه (اگه پروف ریدر خوب پیدا کردید به منم معرفی کنید) منتها به نظرم اول مقاله رو خودتون ویرایش کنید که مشکل
    readability و cohesion
    رو برطرف کنید یا اگر امکانش هست همانجور که دوستان توصیه کردن از اساتید رشته خودتون کمک بگیرید برای این کار، بعد پروف ریدینگ بفرستید. در هر صورت عجله نکنید.

سلام
    دوستان نتیجه مقاله هه بالاخره اومد و اینو نوشتن...به نظرتون بدم بیرون یه ادیت بکنن مقاله رو؟چون هر کیو میشناسم زبانش همین حد منه یذره اینور اونور...
    The referee(s) have recommended publication, but also suggest some editing to improve the readability of your paper. It is recommended that you proofread your paper and improve flow and cohesion. The writing style and language are expected to be at high standards.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

نه عجیب نیست
    بخاطر کرونا روند کاری مجلات خیلی کند شده
    ایرادی نداره منتظر باشید
    در ضمن این مجله هم خیلی مجله خوبیه
    ویرایش توسط Tarkan78 : August 1st, 2020 در ساعت 01:26 AM

این مطلب شما چند تا نقد توش هست
    اینکه شما حس میکنید کرونا نباید تاثیر منفی بر روند داوری بزاره درست نیست.
    از ادیتور چند تا مجله در حد ایمپکت بالای 10 خودم شنیدم که روند کند داوری و چاپ متاثر از مشکلات برخاسته از کروناس.
    مطلب دیگه اینکه کارداوری برای خیلی از خارجی ها توی همون دانشگاه یا آفیسشون انجام میشه و کسی مثل ایرانی ها روز تعطیلش بجای خوش گذرونی و بودن در کنار خانواده نمیشینه مقاله داوری کنه. البته این حرفم کلی بود ممکنه ی نفر روز تعطیل از این کارها هم بکنه که بعیده

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،
    اگه اشتباه نکنم این یعنی هنوز مقاله تون بدست ادیتور هم نرسیده، بعضی از جرنال ها متاسفانه خیلی کند هستند. من مواردی رو تجربه کردم که فقط تو همین مرحله اول تا یک ماه هم مقاله رو معطل نگه میدارن. یه دفعه که باهاشون کار بکنی حداقل یه برآوردی از خود نشریه دستت می یاد. بماند که بخشی از پروسه کار از دست نشریه هم خارجه. نمی دونم دوستان چرا هی اینو میگن، که شرایط کرونایی زمان داوری رو به صورت منفی تحت تاثیر قرار داده. بنظرم ربطی نداره یا اگه داره برعکسشه. همه این پروسه قبلشم کار از منزل بوده و الانشم هست، منتها الان مثلا داوره هر روز دیگه چند ساعت نمیتونه بره بیرون به هر دلیلی و باید بیشتر تو خونه بمونه خوب وقت ازاد بیشتری تو خونه داره که داوری رو تموم کنه، در عمل حداقل من یکی که دارم همچین چیزی میبینم.

Time to First Decision: From submission to first decision, the journal aims to provide authors with a quick decision. Reviewers are given a tight deadline to review the manuscript. In most cases, the decision is made in less than three months.

معمولا تایم تو فرست دسیژن میگن که بقول خودتون همش هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،

میتونید بدید یکی که زبانش خیلی خوبه براتون ویرایش کنه (اگه پروف ریدر خوب پیدا کردید به منم معرفی کنید) منتها به نظرم اول مقاله رو خودتون ویرایش کنید که مشکل
    readability و cohesion
    رو برطرف کنید یا اگر امکانش هست همانجور که دوستان توصیه کردن از اساتید رشته خودتون کمک بگیرید برای این کار، بعد پروف ریدینگ بفرستید. در هر صورت عجله نکنید.
    سلام. فعلا دادم به یه بنده خدایی ک ویراستاره ی نگاه بهش بندازه، به نظرت بدرد میخوره؟ حالا اگه دیدم خوبه بهت میگم حتما...عجله هم والله تا الانم خیلی دیر شده ولی باز چشم، سعی میکنم خیلی عجول نباشم...هر چند کلا دیگه تحملم کم شده از دست این مقاله هه

سلام. دوستان الان این ماینور ریوایزه ک ب من دادند و پروف ریدینگ خواستن. من الان دیگه لازمه چیزیو هایلایت کنم یا تو کاورلتر چی بگم؟ همون بنویسم ایرادها رفع شد اوکیه؟

سلام. دوستان الان این ماینور ریوایزه ک ب من دادند و پروف ریدینگ خواستن. من الان دیگه لازمه چیزیو هایلایت کنم یا تو کاورلتر چی بگم؟ همون بنویسم ایرادها رفع شد اوکیه؟
    اگه در این حده که از شما خواستن ی بار مقاله رو بخونید و اشکالات انگلیسیش رو برطرف کنید میتونید فقط تو کاور لتر بنویسین که ایرادات متن برطرف شد. هر چند میتونین هایلایت هم بکنین

سلام.دوستان ژورنالی ک مقالم تحت داوریه اینو نوشته:
    The author will be notified if there is a cost for page charges when they receive the proofs, along with instructions on how to pay for the charges.
    سوالم اینه الان ب فرض اینکه ایشالله اکسپت شه از کجا بدونم ک پول بیشتر میگیرن چون ننوشته چنتا پیج منم ی ستونه نوشتم تو ورد در حالی ک تمپلیتی ک چاپ شده مقاله هاشون دو ستونه هست. مقاله هاشونم ک چک کردم بین 12 تا 14 پیج بودن اکثرا...خلاصه بگم اگه شارژ بخورم معمولا چیزی حدود پنجاه میلیونه هر پیجی از کجا بیارم اخه؟چی میشه بالاخره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)