صفحه 334 از 364 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 3633

موضوع: فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام. اقا ما ی جا مقاله مونو فرستادیم بعد تصمیم بر این شد ک ویت دراو کنیم ی ذره روش کار کنیم. ی متن سراسر مودبانه فرستادیما اما ادیتوره ک کلا دو هفته بود هیچی نمیگفتا سر ی ساعته ریجکت زده گفته اسمتونو درست وارد نکردین
    دیگه این حجم از ناراحتی اخه بعیده از ی ژورنال خیلی معتبرواقعا نمیدونم بخندم گریه کنم
    شما میخواستید مقاله رو از مجله خارج کنید همین اتفاق هم افتاده
    زیاد مهم نیست چظوری و چه شکلی
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

درود بر شما،

چرا احساس میکنم یه فرقی هست. بصورت سوالی بگم شاید بهتر باشه. چقدر مرسومه یا ممکنه که شما بعد از ویدرا دوباره مقاله رو به همون نشریه بفرستید تا اینکه بعد از رجکت به همون جا بفرستید (دومی بنظرم در موارد نادرتری ممکنه و اما و اگر بیشتری داره).

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    شما میخواستید مقاله رو از مجله خارج کنید همین اتفاق هم افتاده
    زیاد مهم نیست چظوری و چه شکلی
    ویرایش توسط keran : August 24th, 2020 در ساعت 12:22 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،

چرا احساس میکنم یه فرقی هست. بصورت سوالی بگم شاید بهتر باشه. چقدر مرسومه یا ممکنه که شما بعد از ویدرا دوباره مقاله رو به همون نشریه بفرستید تا اینکه بعد از رجکت به همون جا بفرستید (دومی بنظرم در موارد نادرتری ممکنه و اما و اگر بیشتری داره).
    سلام.زیاد به این چیزا حساس نباشید اصولا برا ادیتورها چون انقد مقاله در روز زیردستشون میاد این چیزا مهم نیست یعنی اصلا فرصت فکر بهشونو ندارن.ضمن اینکه دلیل ویدرا رو تو کاور لتر بنویسید و مثلا بگید خواستتون بهبود بیشتر مقاله بوده.بعد از ریجکت از هر ژورنال فقط یه بار دیگه بهتون فرصت میدن دوباره به همانجا بفرستید البته بشرطی که کامنتای ریجکتو رو برآورده و برطرف و یا توجیه کنید.موفق باشید

اینکه ی نفر بعد از ویت درو مجدد همونجا ارسال کنه (بدون اینکه قبلا در همون مجله رد شده باشه) کار خنده داریه تا ی چیز منطقی. چرا باید ی نفر ویت درو کنه بعد بیاد باز به همونجا بفرسته!؟ عجب سوالایی به ذهنتون میرسه

ی چیز دیگه هم اضافه کنم برای دوستی که سوال کرده بود هر چند دوست دیگه ای جواب دادن
    اساسا ترافیک در مجلات مهم انقدر زیاده که اساسا فرصتی برای عصبی شدن و ناراخت شدن ادیتور وجود نداره. من حس میکنم ادیتور بعد از دیدن متن ایمیل شما رفته مقالتون رو دیده، بعد متوجه شده که مثلا اسم نویسندگان کامل یا درست وارد نشده، از طرقی دیده که شما قصد ویددرو دارید، بعد همون رو بهونه کرده برای اینکه مقاله رو ...
    کلا بحث ناراخت شدن ادیتور یا امثالهم رو از ذهنتون دور کنید. این خبرا نیست.
    بحث دیگه ای که من میخام بهتون تذکر بدم اینه که همواره سعی کنید مقاله رو بعد از تکمیل شدن به مجله ای بفرستید. به عبارتی مقاله قبل از اینکه توسط داور ی نشریه بررسی بشه، باید از دید خود نویسندگان بی نقص باشه. این اصلا وجهه خوبی نداره که شما ی چیز ناپخته رو به جایی بفرستید. ویت درو کردن اساسا کار کاملا غیر حرفه ای هست و هیچ وقت توصیه نمیشه و این نه بخاطر اینه که اون نشریه مقالات بعدیتون رو شاید نپذیره، بلکه چه بسا بخاطر خودتون! شما وقتی مقاله ای میفرستید خیلی چیزها رو با همون سابمیتتون بیان میکنید، مثلا شما مطمینید که میخواید توی اون نشریه چاپ کنید، مثلا مقالتون قبل از داوری توسط خودتون داوری شده و عیب و ایرادی نداره و و و . بعد از ارسال ی مقاله، اون نشریه میاد وقت میزاره و کارهای مربوط به داوری مقاله شما رو انجام میده، حالا شما فرض کتید یکی بیاد یهو وسط کار ویت درو کنه، تازه به خود مجله هم ایمیلی بزنه و بگه که آقا اشتباه شد مقاله ما هنوز کار داره تا برای سابمیت اماده بشه، این کار اصلا صورت خوشی نداره. به نظرم بهتر بود ی بهونه دیگه میاوردید تا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    درود بر شما،

سلام. من بار اولم نیست مقاله سابمیت کردم ک اسممو اشتباه وارد کنم ...بعدشم این که خودش ایمیل زد ک باز بفرستمش خودم قبول نکردم فعلا...بعد مگه شما میدونید من چرا ویت دراو کردم ک میگید کم کاری بوده؟از این جا تا خود ژورنال علامت تعجب

نقل قول نوشته اصلی توسط manchester12 نمایش پست ها
    سلام. من بار اولم نیست مقاله سابمیت کردم ک اسممو اشتباه وارد کنم ...بعدشم این که خودش ایمیل زد ک باز بفرستمش خودم قبول نکردم فعلا...بعد مگه شما میدونید من چرا ویت دراو کردم ک میگید کم کاری بوده؟از این جا تا خود ژورنال علامت تعجب
    سلام
    این جمله شماست:"تصمیم بر این شد ک ویت دراو کنیم ی ذره روش کار کنیم."

سلام
    این جمله شماست:"تصمیم بر این شد ک ویت دراو کنیم ی ذره روش کار کنیم."
    دکتر اولا روش کار کنیم یعنی کم کاری؟ شاید شکلش میتونسته بهتر باشه شاید میخواستیم بفرستیمش ایمپکت ده اصلا....
    ثانیا شما فرمودید که"
    این اصلا وجهه خوبی نداره که شما ی چیز ناپخته رو به جایی بفرستید"...نکته اینجاست ک مگه شما میدونید من چی فرستادم ک میگید ناپخته؟رو ی چیزی کار کردن مگه ناپختگی معنی میده؟ باور کن نه تنها اونجا چاپ میشد حتی ریوایزم نمیخورد مطمئنم...
    ثالثا مگه من تنها بودم ک نفهمن ناپخته بوده مقاله...یعنی پروفسور دانشگاه رنک 50 دنیا نفهمیده ناپخته هست شما نخونده و ندیده فهیدی؟ شاید فکر کرده اینجا سطحش پایینه
    رابعا چرا ویت دراو غیر حرفه ای هیت؟ همین شما اینجا شخصا دو بار ب من گفتی ویت دراو کن سر ی چیز ساده ک با ایمیل حل شد ..مرغ همسایه غازه؟
    خامسا من کلا نمیخواستم جواب بدم ولی چون کشش دادی مجبور شدم واست فکت بیارم و لطفا هم خیلی نگاه از بالا نداشته باشیم...وقتی ی سوال یل ی چیزی اینجا میپرسیم صرفا جنبه درددل شاید داشته باشه پس سریع بیایم طرفو تخطئه کنیم و اره تو غیرحرفه ای هستیو ناپخته ای و اینها واقعا الفاظ درستی نیست. من ناپخته طرف با سایتیشن 1000 ب بالام ناپخته هست؟

درود بر دوستان گرامی،

واقعیتش بنظرم وقتی ما داریم با اسم مستعار کامنت میزاریم، بحث کردن یا اینکه تلاش کردن برای اینکه به هر قیمتی ثابت کنی حرفت درسته منطقی نداره. به هرحال من شخصا علاقه ای ندارم و بیشتر اینجا کامنت میزارم که دوستان نظرم رو به چالش بکشن که پخته تر بشه (همانطور که در تصویرم میتونید ببینید؛)). بعلاوه من از طرف خودم از همه دوستانی که با همه مشغلشون اینجا کامنت میزارن و مشارکت میکنن تشکر میکنن. ما که داریم چیز یاد میگیرم.

بعلاوه بازم نه در جهت بحث کردن بله فقط به اشتراک گذاشتن نظرم بایستی بگم که بنظر من این برداشت از ویددرا یه مقدار سطحی هستش، افرادی هستن که بطور مداوم با نشریات خاصی کار میکنن و کم اتفاق نمی افته که مقالاتشون مستقیم اکسپت میشه. ویددرا در همچین مواردی می تونه گزینه خوبی باشه، بر خلاف گروه تحقیقاتی قوی و دقتی که شده شما بعد سابمیت متوجه یه اشتباه بزرگ میشی و اعتماد متقابل خوبی هم بین ادیتورها و نویسندگان وجود داره. ویددرا میکنی و دوباره همونجا ارسال میکنی. شما رو نمی دونم ولی من به عنوان ریسرچر کابوسم این نیست که مقالم رجکت بشه بلکه اینه که با یه سری غلط های خجالت آور چاپ بشه.

یه مورد دیگه هم چندین صفحه پیش یکی از دوستان گفت که بعد از رجکت نشریه به شما فرصت میده یه بار دیگه سابمیت کنی (یه همچین چیزی و کسی نگفت که بابا یه همچین چیزی نیستش)، که اینم باید بگم بنظر من اصلا مرسوم نیستش (من حتی امتحان کردم، البته فقط ایمیل دادم پرسیدم).

امیدوارم همگی شاد و سرزنده باشید.

اینکه ی نفر بعد از ویت درو مجدد همونجا ارسال کنه (بدون اینکه قبلا در همون مجله رد شده باشه) کار خنده داریه تا ی چیز منطقی. چرا باید ی نفر ویت درو کنه بعد بیاد باز به همونجا بفرسته!؟ عجب سوالایی به ذهنتون میرسه
    ویرایش توسط keran : August 26th, 2020 در ساعت 02:20 PM

you can find more information here

https://www.researchgate.net/post/Ca...20re%2Dsubmit.

باسلام بنده مقاله ام رو دوروز پیش برای زورنال اشپرینگر فرستادم بعدیک روز وضعیتش به editor assignment pendingنشون داده شد حالا امروز وضعیتش به Reviews Completed تغییر کرده ایا مقاله من ریجکت میشه واصولا این حد سرعت عما طبیعیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)